[quote name='wiczkaa']A czy używaliście kosmetyków firmy Espree? Słyszałam, że są niezłe. Czy ktoś mógłby to polecic? :)[/quote]
My jesteśmy właśnie po pierwszej kąpieli w kosmetykach ESPREE.Przy Tośku jestem z nich bardzo zadowolona,po trzech dniach po kąpieli włos nadal piękny,lejący,bez kołtunków.
Napewno o wiele ładniejszą ma sierść niż po zielonym jabłuszku z ISB,który bardzo wysuszał mu włos.
Natomiast u Aksy nie zauważyłam zbyt dużej różnicy więc sunia wykończy kosmetyki z ISB.
Napewno nie można polegać na tym co my tutaj proponujemy,trzeba poprostu samemu przetestowac pare preparatów żeby stwierdzić co najbardziej danemu pieskowi pasuje.