Cze Daria:loveu::loveu::loveu:
Tabletki są musujące do picia na takie dolegliwości gardłowe.Jego pełna nazwa to:?SAL EMS FACTITUM.Działa wykrztuśnie i rozkurczająco :roll:
[quote name='Pegaza']Cze Ewa:loveu:
Be a my sie ile razy bedziemy dzis witac?:cool3:
mam ochote na kapiel w wannie buu sie tak porzadnie wygrzac.. a nie szybki prysznic..:roll:
przygotowalam sobie materialy do spisania na ten test w szkole.. duzo tego nie jest ale musze ją z teorii i zadan przecwiczyc..:roll:
sie zastanawiam isc jutro do lekarza czy nie.. nie lubie jak mi w gardlo ma zagladac a niestety bedzie musial.. buu
chyba dzis juz tu nie zajrze wiec dobranoc wszystkim:loveu:[/quote]
Daria kup sobie tabletki "emskie".Nie ma nic lepszego na takie dolegliwośći:loveu:
[quote name='dysia-u']Ewcia tyś już wiosenna pani :multi:[/quote]
Nio.Rano wstrętne wiatrzysko wiało i padał deszczyk(wcześnie rano):evil_lol:
Potem przez pół dnia świeciło piękne słonezko:loveu:.A teraz znowu wieje i leje:shake:
[quote name='Pegaza']Chyba ja wywialo:evil_lol: byle nie za daleko :evil_lol:[/quote]
Światełko jej się jeszcze świci:evil_lol::evil_lol::evil_lol:.Pewno huragan wsteczny wrzuci:evil_lol::evil_lol::evil_lol:.
Uluś gdzie sę podziałaś ja tu jestem[IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20wave/3981.gif[/IMG]
[quote name='laurin']Cześć Ewcia:loveu:
Ależ On jest rzeczywiście maleńki:evil_lol:
[URL]http://img509.imageshack.us/img509/1741/obraz932.jpg[/URL]
super wyglądają:loveu:[/quote]
Ano taki knypeczek z niego:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Dzięki:loveu:
[quote name='Aga76']Cześć Ewo,
dziękuję - uwielbiam kwiatuszki, tym bardziej wiosenne [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Red/r040.gif[/IMG][/quote]
Aguś ależ nie ma za co:oops::oops::oops:
[quote name='roxi-malina']No możliwe:evil_lol: ja ich rozróżnić nie umiem:eviltong:[/quote]
Aksa to ta pokażnych rozmiarów kobita:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
[quote name='Aga76']:hand:
Może już wiesz, kiedy zawita do nas na stałe?[/quote]
Sama jestem ciekawa.
Dzzisiaj brat Lesia mówił że u nich w Stroniu Sląskim to zima na całego:shake:
Wiosny ani widu ani słychu.
Z tego co wczoraj oglądałam chiba na tvn to w tym tyg pogoda w Łodzi nieciekawa -caly tydz śnieg z deszczem a i temperaturka nie będzie nas rozpieszczac:-(
[quote name='laurin']Cześć Ulcia :)
i się załapałam na stówkę :cool3:
cześć Ewcia:multi:[/quote]
Trza opić tą stówke aby jak najszybciej następna była:pepsi::pepsi:
ale z Tobaą to chiba tylko cole mogę:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
[quote name='ewa2909']Buuuuuuuuuuu.Pogniewaloam sie na Toją galeriie i ide se na inne podwórko:placz::placz::placz:[/quote]
A jednak się w końcu udało:multi::multi::multi:
Jestem pierwsza:multi::multi::multi:
[quote name='ewa2909']I znowu nić:-(:-(:-(
Ale mówią że do trzech razy sztuka:eviltong:[/quote]
Buuuuuuuuuuu.Pogniewaloam sie na Toją galeriie i ide se na inne podwórko:placz::placz::placz:
[quote name='ewa2909']Nie udało się za pierwszymn razem ,może teraz:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]
I znowu nić:-(:-(:-(
Ale mówią że do trzech razy sztuka:eviltong:
[quote name='ewa2909']No mam nadzieje że będe pierwsza:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]
Nie udało się za pierwszymn razem ,może teraz:evil_lol::evil_lol::evil_lol: