[quote name='dysia-u']no i kto postawi...? :razz: my możemy postawić , ale oczy w słup :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]
Poczekamy może wpadnie.Będzie karniaki stawiać:evil_lol::mad::evil_lol:
[quote name='dysia-u']Ewcia !!! :mad: sama poszłaś na urodziny do Lulka i nic żeś nie szepęła :-( ominęła mnie imprezka ,szampanik /nie mylić z szamponikiem!/
Pozostaje mi tylko posłać mizianko lulusiowi :loveu:[/quote]
Uluś my przyszłyśmy tylko gospodarzy brak:mad::mad::mad:
:new-bday::BIG::new-bday:przyszliśmy na torta i szampana do LULUSIA a tu gospodarzy brak:mad::mad::mad:
[SIZE=4][COLOR=red]LULUSIU STO LAT DLA CIEBIE.DUŻO SUKCESÓW WYSTAWOWYCH I śLICZNEJ KOLEŻANECZKI.[/COLOR][/SIZE]
[quote name='dysia-u']może nie dawałaś na same końcówki włosów? eee zresztą , nigdy nic nie wiadomo. wiesz co było u Mejsi z odżywkami "z górnej półki"?:roll:[/quote]
Na buteleczce pisze żeby spryskać równomiernie na całej długości.Więc ja grzecznie się do tego stosowałam:evil_lol:
[quote name='Pegaza']Cze:loveu:
Tofik wyglada jakby szedl z mamusia na spacer taka z niego malizna:loveu:
Dwa dreptaly...:loveu:
lewa prawa....:p
[URL]http://img30.imageshack.us/img30/838/obraz1193.jpg[/URL][/quote]
Cze:loveu:
Wszyscy na spacerku mówią że to mamusia z córeczką:mad::mad::mad:
[quote name='Zuza i Noddy'][URL]http://img30.imageshack.us/img30/838/obraz1193.jpg[/URL]
Jaka ładna z nich parka :loveu:[/quote]
Dziękujemy bardzo:multi:
Obiecane foteczki:multi:
[IMG]http://img219.imageshack.us/img219/3578/obraz1189.jpg[/IMG]
[IMG]http://img30.imageshack.us/img30/838/obraz1193.jpg[/IMG]
[IMG]http://img232.imageshack.us/img232/2035/obraz1211.jpg[/IMG]
I niestety nic więcej nie można wstawic:-(:shake:
[quote name='Aga76']Czeee :multi:
U nas to samo, rano jest przeraźliwie zimno...[/quote]
Ja o 5 rano to z miłą chęcią założyła bym grubą kurtałke na grzbiecik:evil_lol:
[quote name='Aga76']U nas Zimna w końcu sobie poszła :evil_lol: i teraz jest suuper i weekendzik już tuż tuż...[/quote]
Cze Aguś:loveu:
U nas już 3 nocke jest strasznie zimno:shake::shake::shake:,ale dzisiaj w dzień(tz tak o 17)pogoda śliczniutka:evil_lol:
Cześć Aguś,Daria,Ula,Asia:loveu:
Ula nie ma nowych foteczek.(:hmmmm::hmmmm::hmmmm:Chiba):evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Ale jest szansa bo mamy wikendzik:multi: