[quote name='Mała Rita']jeszcze trochę go przytne, chociaz uszka i trochę na grzbiecie :evil_lol: a ta Pani do której chodzicie to ma też wizyty domowe czy trza jechac? :cool1:[/quote]
Ja tam lubie yorkaski w dlugich kudełkach.
Tosiu raczej za piłka nie przepada a i z czesaniem nie mamy kłopotow wiec razej nie bedziemy scinac mu włoskow.
A Aksa miała zcinany grzbiecik latem ale mi sie nie podobało,tylko ze jej jest wygodniej sie wsciekac za piłka w krutrzych włoskach