[quote name='***Paulina***']Ale i tak jeszcze jedno jej klapie i nie chce stać...[/quote]
Masój,masój i jeszcze raz masój.
Aksie też długo nie mogło sie zdecydowac czy stanąć
[quote name='***Paulina***']Nie tylko te zdjęcia były robione zaraz jak wróciła ze spacerku...[/quote]
To dobrze,niewygodnie pieskowi w tych szelkach chodzic po mieszkaniu.
Aksa dokładnie tak samo sie zachowuje.
My za bardzo nie mozemy pochować piszczałek bo Toś nie bedzie miał czym sie bawić.Zreszta ona ich wcale nie bieze bo Gnom mały nie da jej ruszyć
[quote name='Mała Rita'][URL]http://img519.imageshack.us/img519/6708/tofik1557ll8.jpg[/URL]
oj jaka miłość :loveu:[/quote]
Tylko w czasie spania.
Jak są na spacerze to mały jej dokucza a ona nie ma jak mu oddac bo papa zajeta piłeczka,w domu znowu mały omija go z daleka bo zaczyna na niego warczeć.
Wydaje mi sie ze ma urojon a ciaże.
Musze sie z nia jutro przejść do weta.
Widać wszystkie psiaki zebractwo maja opanowane perfekcyjnie.:mad:
U mnie Aksie jak sie powie zeby poszła do siebie jak jemy to posłucha,aTos zaczyna najpierw piszczeć a potem szczekać.:mad:
[quote name='Mała Rita']Ewcia my właśnie u mamuśki ADWOCATA pijemy (własnej roboty mamuski) :loveu: zapraszamy :loveu:[/quote]
Ło matko ale musi byc pychota.
My w sklepie zawsze kupujemyADWOKATA GDAŃSKIEGO.:loveu:PYCHOTKA
[quote name='Mała Rita']ło matko Ewcia on mnie zagryźć chciał :evil_lol: musiałam dać spróbować :loveu:[/quote]
U mnie Aksa uwielbia ADWOKACIKA(tak jak pancia),TTos jeszcze nie prubował
[quote name='***Paulina***']Dziękujemy:)
A co tam u Tofika i Aksy???[/quote]
W ŁODZI OD 2 DNI PIEKNA POGODA WIEC SIULE WIECEJ CZASU SPEDZAJA NA SPACERKACZ,A PO NICH TYLKO LEZA I ODPOCZYWAJA
[quote name='Sara_i_Aris']Hey Madziu :multi:
Super, że imprezka się udała, a to jest najważniejsze ;) Ja już długo na żadnej nie byłam...
Ej no :x Co się śmiejesz, my mamy identycznego kurczaka :lol:[/quote]
U NAS TYZ TAKI JEST:mad:
[quote name='koregra']O kurcze już dawno jej nie mierzyłam a miarki nie mam na stanie. A jaka była w wieku 6 mc nie pamiętam koło 1 kg ważyła;)[/quote]
O JEJKU TO BARDZO MALUTKO.
TOFIK MA 5,5 MIESIACA I WAZY 1,40 A WYDAJE SIE STRASZNIE MLUTKI.
WITAJ KAMILKO:loveu:
CORINKA SLICZNIUTKA
MAM PROSBE,MOGŁA BYS PODAC AKTUALNE WYMIARKI MALUTKIEJ,I JEZELI PAMIETASZ TO JAK MIAŁA OK 6 MIESIECY.
WYDAJE MI SIE ZE JA ROWNIEZ BEDE MIEC TAKIEGO MALUSZKA JAK TWOJA PANIENKA:-(