Jump to content
Dogomania

ewa2909

Members
  • Posts

    4649
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ewa2909

  1. Cześć Asik:loveu: Co tam u Was ciekawego? Planujecie jakiś dłuższy spacerek dzisiaj? Taka piekna pogoda.
  2. ewa2909

    Aksa i Tofi

    [quote name='***Paulina***']Jaką masz odżywkę??? I jaki sprey? to może ja też wypróbuje...[/quote] Ja kąpie w szamponie dla dzieci Johanson beybi,i jestem bardzo zadowolona z niego. odrzywka to #1 ALL SYSTEM HEMECTANT MOISTURIZING OIL&COMPLETECOSMETIC CONDITIONER A sprey z BIO-GROOM MINK OIL INSTANTCOAT GLOSSER CONDITIONER Tym spreyem to robie 1 czy ewentualnie 2 w tygodniu przed czesaniem.Ładnie sie ewentualne kołtunki rozczesuja
  3. ewa2909

    Aksa i Tofi

    [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/89/tofik1717vn8.jpg[/IMG] [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/6496/tofik1718kq9.jpg[/IMG] [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/9809/tofik1720cy7.jpg[/IMG] [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/7983/tofik1722zx8.jpg[/IMG]
  4. ewa2909

    Aksa i Tofi

    [quote name='***Paulina***']Cześć Ewa:) Czy Tofika włosy są puszyste??? Bo ja jak ostatnio mojej Kati wygładziłam to się okazało że ma całkiem proste, tylko że jak wstała i się otrzepała to znowu puszek... Twój ma też takie puszyste???[/quote] Cześć Paulinko Staram sie zeby jego włoski nie były puszyste,ale zeby ładnie opływały jego ciałko. Oprucz szamponu i odżywki używamy rownież specjalnego sprey żeby sie tak nie puszyły
  5. ewa2909

    Aksa i Tofi

    [quote name='***Paulina***']Śliczne foteczki...:loveu:[/quote] Dziekujemy bardzo:loveu:
  6. ewa2909

    Aksa i Tofi

    [quote name='Sara_i_Aris']Cześć Ewo! Możesz mi przypomnieć, z jakiej hodowli jest Tofik? Chciałabym kolejnego yorka z Liberi Gaias :loveu: Po prostu zakochałam się w Greateście (ojcu Holly) :loveu: Jest taaaki cudowny :loveu: I nigdy więcej dwóch psów :shake: Zobaczymy jak to będzie, gdy Holly dostanie cieczkę...[/quote] Cześć Sarko:loveu: Toficzek pochodzi z malutkiej Łódzkiej hodowlii IWON. Jego mamusią jest ALMA IWON,a tatusiem ARIN OFERTA. Ja też bym chciała,Ale niestety jest to niemożliwe.:-(
  7. Cześć Sarko:loveu: Jak zębole Holly? Czy ona bedzie ciemniutka?bo chyba malutko sie jej płaszczyk wybarwia? Sliczna jest.:loveu:
  8. Cześć Kasieńko:loveu: Ciesze sie że wyniki badań w porzadku. Mizianko dla zwierzyńca
  9. ewa2909

    Aksa i Tofi

    [IMG]http://img363.imageshack.us/img363/1016/tofik1690ec8.jpg[/IMG] [IMG]http://img363.imageshack.us/img363/8127/tofik1697ld8.jpg[/IMG] [IMG]http://img363.imageshack.us/img363/5967/tofik1703qk7.jpg[/IMG] [IMG]http://img509.imageshack.us/img509/1347/tofik1704qu5.jpg[/IMG] [IMG]http://img509.imageshack.us/img509/3249/tofik1708er8.jpg[/IMG]
  10. ewa2909

    Aksa i Tofi

    [quote name='Aga76']Cześć Ewo :loveu: Jak się miewa osiem łap?[/quote] Cześć Agus:loveu: osiem łap czuje sie świetnie.
  11. Cześć Aguś wikendowo:loveu:
  12. [quote name='slawi']Przedwczoraj byliśmy u weta, podczas "ogólnego przeglądu" okazało się ,że do usunięcia są dwa ząbki :placz: . Palomka nawet nie zdążyła pisnąć i już było po wszystkim, prawie nie krwawiła. Od następnego dnia zaczęła jeść bardzo chętnie, może to zęby były przyczyną "głodowania" ?![/quote] Najprawdopodobniej to była ich wina. U nas przednie ząbki na górze i na dole same łanie powypadały. Ale kiełki cały czas sie mocno trzymają.
  13. [quote name='Mała Rita']Fidek nawet nie podejdzie do suchej karmy :cool1: w roznych formach juz ja podawalam i nic... :shake:[/quotNie wiem jak u Ciebie wygląda Fida szata. Jak Aksa była w jego wieku i pierwszy raz poszła do fryzjera to ta powiedziała zeby przeżucić ja tylko na suchą karme bo włos jest bardzo nieładny.Najpierw poszłam z nia do weta i ten potwierdził to samo. Kazał pieska poprostu przegłodzic-nie podawać nic oprucz suchej karmy. Walczyliśmy 3 dni ale dało skutek. Je tylko i wyłącznie sucha karme, i oczywiście od czasu do czasu coś extra do jedzonka (ale po tym zaczyna sie całodzienna walka o jedzenie suchotek).
  14. :loveu:WSZYSTKIEGO NAJLEPRZEGO DLA VIKUNI:loveu: :new-bday::BIG: Z OKAZJI URODZINEK I STANIA SIE PRAWDZIWA SUCZKA.
  15. To nie wiem dlaczego nie chce jeść ,Aksie smakowało. A Fidelek nie chce jeść suchej karmy?
  16. [quote name='slawi']Sunia ma już 5,5 miesiąca, jest przeeekochana:loveu::loveu::loveu:[/quote] Są w podobnym wieku z moim TOFIKIEM
  17. :oops:Oj my chyba też spużnieni WZYSTKIEGO NAJLEPRZEGO DLA NERUSIA:new-bday:
  18. Cześć Asiu:loveu: co za witaminki podajesz Fidusiowi? Ja Aksie podawałam WITA-VET i sie tym zajadała. Teraz wet nie kazał podawać żadnych witaminek żeby nie przewitaminować organizmu,ponieważ sa tylko i wyłacznie na royalku.
  19. Śliczna panienka. Ile ona już ma?
  20. [quote name='***Paulina***']NO ja to bym się cieszyła jakby Kati chwilę u mnie posiedziała... a ona albo śpi albo biega za zabawkami:)[/quote] Ja z miła checia zamieniła bym charakterki pieskow choć na jeden dzień. Od jakiś 2 tyg chodzi za mna jak cień i piszczy zeby go na łapy brać:mad:
  21. [quote name='Mała Rita']jezeli nic sie do tej pory nie zmieni to tak :loveu:[/quote] Toś chce znajomego braciszka:mad:
  22. [quote name='***Paulina***']Witamy... Co tam u was???[/quote] a u nas stara bida . Siule rozrabiaja jak pijane zajace. Macie moze recepte na piszczaca zabawke zwana Tos.No nic nie moge zrobic bo mały smrojdek chdzi za mna i cały czas miyńczy żeby go na łapy wziąść!
  23. [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=_undefined"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_3_16.gif[/IMG][/URL] Witamy wieczorową porą. [URL="http://smiley.smileycentral.com/download/index.jhtml?partner=ZSzeb097_ZNxpt237YYPL&utm_id=7925"][IMG]http://www.smileycentral.com/sig.jsp?pc=[object Object]&pp=ZNxpt237YYPL[/IMG][/URL]
  24. WITAMY.:loveu: jesteśmy chyba pierwsi. Sliczna sunia.
  25. [quote name='Mała Rita']Fidek jest w szoku bo Parys nie podporządkował mu sie :cool1: dziś zaistniała mała awantura o kostkę, przez chwilę nawet groźnie sie zrobiło... Nie to co z Arnim... Dostają w jednym czasie miseczki z jedzeniem, Fidek swoja je w 5 sekund leci do miski Arniego a ten odsuwa się, czeka aż Fidek zje i jak skonczy to boksio wraca do swojego jedzonka :cool1:[/quote] Z kad ja to znam:evil_lol: Mały obrzera duzego
×
×
  • Create New...