Jump to content
Dogomania

lilith27

Members
  • Posts

    9671
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by lilith27

  1. przejrzałam wątek zebrałam w poście drugim linki do wątków i ogłoszeń lady
  2. ja rozumiem tylko przychodzi mi do głowy ciągle natrętna myśl ktorej nie chce wygłaszać
  3. maluszki sa na razie za małe żeby je od matki odstawić
  4. pewnie duupka jej dziś marznie
  5. Ola podobno gdzieś pojechała będzie za kilka dni skacz lusia na pierwszą
  6. kiedyś zadzwoni za to przykro mi, że na razie nikt się nią nie interesuje watek też jakoś opornie idzie a przecież ona taka piękna jest
  7. mi się tinka kojarzy z amigiem pieskiem mojej cioci taki niesamowiecie żywy, ruchliwy i przyjazny pinczerek
  8. szukamy domków dla pięknych szczeniąt
  9. tak patrzy w aparat jakby wszystko widział
  10. [quote name='D O R K A']Ja prześlę 50 zł, dajcie namiary na numer konta[/QUOTE] posłałam :roll:
  11. [quote name='Madallena']Jak tylko bede miala czas...bede grzala 200 na godzine! mam nadzieje, ze mnie policja nie zlapie :eviltong::eviltong:[/QUOTE] na trasie radom - skarżysko misów jest bardzo dużo polecam wzmożoną uwagę zapraszam do mojej pirenejki ponownie skoro już linki działają [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=148671[/url]
  12. [URL=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=148621][IMG]http://img70.imageshack.us/img70/6217/pyza.png[/IMG][/URL] [URL=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=148621][IMG]http://img66.imageshack.us/img66/2440/pyza2.png[/IMG][/URL] działają???
  13. Malinka potrzebuje domku przydałyby się ogłoszenia
  14. [quote name='lilith27']jak zdąże to wyślę dziś kasiorkę[/QUOTE] poszło suczki na pierwszą
  15. to na pewno dziewczynka [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/219/157bcf1d204c1bbbmed.jpg[/IMG][/URL] po prawej chłopak po lewo dziewczynka ale już inna [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/216/6446fe0f1e86f803med.jpg[/IMG][/URL] ten sam chłopak co powyżej [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/107/83ceaf830f069b76med.jpg[/IMG][/URL] biało czarny to chłopak [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/215/32104c97514c4666med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/219/c4af1547c2fe45b3med.jpg[/IMG][/URL]
  16. banerek działa nikt nie dzwoni w sprawie lady
  17. goniu napisz może do majqi ona pisze piękne teksty
  18. Lady na pierwszą stronę
×
×
  • Create New...