Jump to content
Dogomania

aniula

Members
  • Posts

    17
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by aniula

  1. no w końcu jakieś wieści od Beethovenka:) znaczy się Dżekiego teraz z tego co wyczytałam. Wspaniale wygląda i mam nadzieje ze również wspaniale sie czuje:):):) Ten pies zasługuje na wspanialy dom:) Wspaniale:):))):)):)
  2. Jak tylko ktoś odwiedzi Beethovenka i będziecie coś wiedzieć to napiszcie jak mu tam jest:) Mam nadzieje, że ma cudowny dom..Tęsknie za nim:(:( Tak pusto jak go nie ma już z nami, ale tak jest lepiej dla niego:)
  3. Smycz jest chyba dalej u nas w kiosku, a obroże Ci państwo wzięli. Jeśli chodzi o dom tymczasowy dla innych psiaków , to nie moja działka:P więc wiecie z kim rozmawiać:D Pan który zaadoptował Becia powiedział,że będzie robił mu zdjęcia i dawał na stronke:) więc będziemy wiedzieć jak mu jest w nowym domku:) Ludzie wydawali się bardzo mili i widać,że znali się na takich dużych psach:) więc powinno mu być bardzo dobrze w nowym miejscu;) PS. w kiosku została też kołderka która przywiozłyście
  4. To jednak oni wezmą :) a ja słyszałam, że ktoś z Warszawy chciał.. Jak się cieszę,że w końcu znalazł domek. Zasługuje na dobry dom i rodzinę która go pokocha tak jak my i jeszcze bardziej:) Smutno trochę że już go tu nie będzie:(:( Strasznie się przywiązaliśmy do niego, ale najważniejsze jest żeby on był szczęśliwy:):):):)
  5. Dzisiaj?? To kto w końcu go weźmie? Tak mi go żal teraz jak jest na tym łańcuchu:( widze w jego oczkach taki smutek:( Nawet teraz zaczął wyć:(
  6. Trzeba dla naszego psiaka znaleść szybko domek, bo dzisiaj nam uciekł po tych kamieniach wyszedł;/ (niestety wpadł na ten pomysł;/) Ale całe szczęście udało się go dogonić. Byliśmy zmuszeni dać go na łańcuch, ponieważ w nocy mógłby uciec:(
  7. U Beethovenka wszystko w porządku:):) Jest bardzo grzeczny i jak zawsze milusi i piękny:) Cudaśny Becio:) W tej chwili nasz kochany mężczyzna szczeka na ludzi idących ulicą:P To chyba dobry znak:D Pilnuje swojego terytorium;)
  8. Właśnie coś zauważyłam przez okno. Szedł ulicą kot..i Beethoven jak go zobaczył to szybko biegł wzdłuż ogrodzenia.. Becio szczeka coraz częściej, chyba się zadomowił na tej działce..hmm
  9. Ulaa nie mam pojęcia jak on może na koty reagować, bo nie miał z nimi jeszcze do czynienia:P przynajmniej nie widziałam,żeby jakieś koty się pałętały koło działki. I chyba Beethoven zaczyna pilnować swojego terytorium;> bo wczoraj wieczorem szczekał na coś, być może ktoś szedł ulicą (nie wiem bo ciemno było:P). Nasz chłopak jest już pełen siły:) widać jaki jest wesoły jak ktoś przychodzi do niego:) i biega po całej działce:) Jest super:)
  10. Zabrzmiało to jakbyśmy byli bez serca, że nie umiemy się zakochać w takim cudnym piesku..Zakochaliśmy się, Beethovenek jest cudownym stworzeniem i bardzo się do niego przyzwyczailiśmy, ale niestety okoliczności nie pozwalają nam go wziąć, bo mam już psa i to dość agresywnego.. Ale pilnujemy żeby Beethovenkowi niczego nie zabrakło i zawsze ma nasze towarzystwo :)
  11. Dziś Beethovenek był baaardzo wesoły:) Nawet szczekał w zabawie i kładł się na plecach, żeby go głaskać po brzuszku i biegał po całym ogródku :D Tak więc widać że piesek odżywa i czuje się coraz lepiej:)
  12. Tak jesteśmy na balkonie i my też się opiekujemy Beethovenkiem..Gdybyśmy nie mieli psa, który jest dość groźny i nie może być z innym psem to od razu byśmy go wzięli. Bardzo się do niego przywiązaliśmy i bardzo go kochamy, więc jak można powiedzieć tak ANETTTA jeśli nie wiesz jaka jest sytuacja..
  13. Beethoven od 2 dni cały czas śpi sobie w kiosku i wychodzi tylko wtedy jak ma gości ;P albo za potrzebą:P Chyba się zakochał w tym kiosku :D hehe. Ogólnie to spokojniutki jest:) Tak więc Beethoven albo śpi, albo ma gości i przytula się do każdego :) Kochane psisko :)
  14. hehe no mega buda bardzo mu się spodobała:) wcześniej nawet nie chciał na nią spojrzeć ;P Później kiedy się zrobiło chłodniej już wychodził z kiosku i był bardziej zadowolony :) Alee on jest przylepa ;P zawsze kiedy idę do niego to później nie chce mnie wypuścić ;P zastawia mi drogę sobą, żeby go głaskać:P Ahh ten Beethoven :D cudne stworzenie ;)
  15. ale dzisiaj leniuch z tego Beethovena:P ciągle leży w tym kiosku i śpi:) chyba mu gorąco..biedaczysko kochane:*
  16. jakie cudne foteczki:) oj jaki on jest śliczniutki:) mam nadzieję,że znajdzie się miła i kochająca rodzinka która go zaadoptuje. Przecież on taki słodziutki jest:):) jak można przejść obojętnie obok takiego cudnego psiska. Beethovenek już śpi:) niestety na trawce, ale mam nadzieję że wejdzie później do kiosku:) PS.miło mi,że mogę uczestniczyć w tym forum:) Witam wszystkich:)
  17. Beethoven dziś całkowicie odżył :) w końcu tyle gości miał :P i zaczął się znowu bawić:) Czekam na fotki naszego milusińskiego:) Dobrze, że chociaż nie skuczy, narazie jest spokojny i chodzi sobie po ogródku:P
×
×
  • Create New...