Jump to content
Dogomania

Tora&Faro

Members
  • Posts

    5446
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Tora&Faro

  1. Może rzeczywiście Trovet Wiśni nie służy, moja Tora też go źle znosiła. Po renalu kupy ma w porządku.
  2. Zaglądam do Emi wieczorkiem:)
  3. Dokładnie. W sobotę Melba dostawała amoku jak próbowałyśmy ją na smyczy prowadzić:( sama już nie wiem....
  4. [quote name='mysza 1'] Ładnie, biją Moltonka, biedny psiaczek. ;)[/QUOTE] Normalnie siły już do niego nie mam, charakterek ma że hej;) mama złoty psiak, bracia grzeczni, a ten po prostu zbój:evil_lol:
  5. Aha....Pani Ania oddzwoniła, jest pełna obaw ale chce przygarnąć tego małego zbója. Umówimy się z nią na wizytę:) mamy też do sprawdzenia jeszcze jeden dom i wtedy podejmiemy decyzję.
  6. [quote name='idusiek']kurdę, moze go trzeba troche zacząc temperować..zeby na terroryste nie wyrósł.[/QUOTE] Chyba naprawdę czas najwyższy... [quote name='mysza 1']Cały czas powtarzam Gosi, żeby go zaczęła lać ;) Ida, dopisz proszę wpłatę na Moltonka- 25 zł od Ronji:loveu:. Dziękujemy kochana:loveu:[/QUOTE] Posłuchałam;) Molton właśnie zarobił klapa bo rzucił się do Farcia z zębami żeby go odgonić od jego własnej miski. Oczywiście swoją miał pełną i zainteresowany był średnio, łobuz jeden:mad: Martuś dziękujemy za wsparcie:loveu: [quote name='idusiek']a ja Ci przeleję jeszcze 50 zł - bo Pani Luckowa dała/oddała. no i dzisiaj przyszła wpłata 90 zł z bazarków.[/QUOTE] Dzięki Ida:loveu:
  7. Z tym pójściem do ogródka obawiam się może być problem....bieda straszna:(
  8. Podziwiam Cię że ogarniasz to wszystko, naprawdę:);)
  9. Nie musisz nic płacić żeby wstawiać fotki na dogo:) Obejrzałam zdjęcia, super:):):)
  10. Pokazuj się Emisiu!!!:)
  11. Szczerze mówiąc ja też się martwię:(
  12. [quote name='mysza 1']Rewelacyjna pora na spacery i kąpiele ;) pewnie jesteś bardzo wyspana ;)[/QUOTE] Tia....na dodatek później zasnąć nie mogłam;) a Molton nie ma litości, gryzł mnie już od 7.00;)
  13. Pewnie że trzymamy!!!! i czekamy na wieści już po.
  14. [quote name='idusiek']nie załamuj mnie, przeciez Pani taka fajna... kurdesz no![/QUOTE] No fajna...zobaczymy czy się nie zraziła, najpóźniej dzisiaj miała podjąć decyzję.
  15. Ten mały potfffór się właśnie w jakiejś kupie wysmarował na spacerze:roll:...idziemy się kąpać:mad:
  16. [quote name='ludwa']Ja nie kraczę, ja tylko stwierdzam, że tą mądry pies jest:)[/QUOTE] Czasami aż za mądry jak się okazuje;)...naprawdę Pani miała minę nieszczególną, ciekawe czy zadzwoni jeszcze....
  17. I u Emisi zaproszę na bazarek dla Melby i Amigo: http://www.dogomania.pl/threads/196454-Domowe-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-bi%C5%BCuteria-perfumy-%29-dla-Melby-i-Amigo-do-22.11.?p=15734491#post15734491
  18. Wiśnia na pewno nie ma za złe, gościnny jest chłopak:) a Lolitka rzeczywiście fajna:) tylko niech już będzie grzeczna;) A ja przy okazji zaproszę na bazarek dla potrzebującej Melby i Amigo: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/196454-Domowe-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-bi%C5%BCuteria-perfumy-%29-dla-Melby-i-Amigo-do-22.11.?p=15734491#post15734491[/URL]
  19. [quote name='zebrazebra']Cieszę się że mama znalazła dom. Molton - szybko skubaniec rośnie :crazyeye: Cudny, dzielny piesio :eviltong:[/QUOTE] Nie ma nic lepszego do roboty to rośnie łobuz jeden;) szeleczki za moment będą za ciasne, już dwa razy powiększałam:)
  20. [quote name='ludwa']No...Molton to chyba rzeczywiście postanowił wziąć sprawy w swoje łapki i wytrwale nad tym pracuje. Ma chłopak widać swoje plany życiowe, niekoniecznie zgodne z planami Tory[/QUOTE] Nie kracz Ciocia;)....znajdziemy smarkaczowi dom i koniec:mad: A póki co zapraszamy serdecznie na bazarek dla potrzebującej Melby i Amigo: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/196454-Domowe-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-bi%C5%BCuteria-perfumy-%29-dla-Melby-i-Amigo-do-22.11.?p=15734491#post15734491[/URL] Ale fajny dom ma Lucek:)
  21. Pewnie że będzie dobrze, musi być. A póki co zapraszamy serdecznie na bazarek przeznaczony dla Melby i Amigo: [url]http://www.dogomania.pl/threads/196454-Domowe-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-bi%C5%BCuteria-perfumy-%29-dla-Melby-i-Amigo-do-22.11.?p=15734491#post15734491[/url]
  22. Właśnie przeczytałam na wątku Misia...dobrze że się szczęśliwie skończyło:)
×
×
  • Create New...