Podrzucamy, podrzucamy..
A tak na marginesie mam pytanko.. wiecie gdzie najtaniej kupić karmę dla psiaczków z Przytuliska? Bo ja kupiłam ostatnio w tesco, a mam znowu trochę pieniążków i nie wiem czy znowu tam, czy gdzie indziej kupować?..
[quote name='Magdina']słuchajcie,jak wszystko dobrze pojdzie to ja tez przyjade!Bede w Szamotulach w sobote o 9 rano:)[/quote]
Magdo, świetnie że będziesz! Mam nadzieję, że mi i Weronice też uda się przyjechać. :p
Ja niestety mam szkołę w środę i czwartek.. w czwartek lekcje kończę o 13.30 a o 20.00 mam tańce więc jeśli jakoś tak byś jechała to ja jestem chętna. W weekend mi pasuje bardziej, więc może wtedy bym się zabrała (jesli to nie problem). Tylko jak bym się z Tobą mogła zabrac to czy zmieściłabyś do samochodu karmę (bo kupiłam za pieniążki z bazarków).
Jej.. biedactwa.. a o tych szczeniaczkach mi P. Wanda opowiadała.. podobno pełno bylo w nich robactwa a jak zobaczył jedzonko to się tak rzuciły.. :placz:
[quote name='Weronia']w srodę lub w czwartek będę na pewno.:)[/quote]
A jakoś w weekend się nie wybierasz? A w środę lub w czwartek mniej więcej od której do której?
Przepraszam, że tak wypytuję..
Aniu, Kola pisała:
Potrzebne są leki lub pieniążki na leki i badania... To są ogromne koszty :-(
Jeśli ktoś mógłby wspomóc Duszka choćby symboliczną złotówką, to proszę o wpłaty na konto Fundacji Dr Lucy:
[B]Fundacja Dr Lucy [/B]
[B]ul. Mickiewicza 33 [/B]
[B]63-100 Śrem [/B]
[B]Nr konta: 90 1060 0076 0000 3200 0123 7484[/B]
[B]z dopiskiem: "Dla Ducha"[/B]