[quote name='Asia & Ginger'][B]Estera[/B] przeleje po nowym roku 100 zł na leczenie suni nazbierane na forum spanielowym (Esti musi poczekać, aż przyjdą jej zdrapki, bo się skończyły).
Ja również po nowym roku (bo teraz już nie dam rady, wyjeżdżam w tą niedzielę, wracam w sobotę) przeleję na leczenie suni 300 zł, które nam zostały ze Zlotu Dogomaniaków. Pieniążki te czekały na trudne przypadki, a ta sunia takim jest.
Poza tym dzisiaj napisała do mnie Pani zainteresowana adopcją suni, napisałam jej co i jak, mimo wszystko jest zaintersowana, bo ma też kotka i kiedyś miała pieska, które też uratowała i wyleczyła z ciężkich chorób. Pani ta prosi o zdawanie relacji z leczenia suni. Będę utrzymywała z nią kontakt. ;)[/quote]
CUDOWNE WIEŚCI!! :loveu::loveu::loveu: Dziękujemy pięknie!:multi: