Umisława - piekna pol roczna panienka !!!
Na tych stojących zdjeciach jakbym widziala Unke tylko w wersji białej :D
Piękności ! Unka 5 wrzesnia wazyla 20 kg ale pewnie ma juz wiecej :) Wkocu duze z nich panienki (po mamusi) :)
Czytalam ze Uma ma pol roku , pozniej patrze tort - mysle se jaaa cieee torcik dla Umy zrobily a my dla unki nie - dopiero pozniej do mnie dotarlo ze to nie dla Umy hehe
Unka cos zaczyna wybrzydzac z jedzeniem - chciala by kazdy posilek miec dosmaczony marcheweczka, jogurcikiem, mieskiem itp Hmm chyba musimy pomyslec nad zmiana karmy - Royal sie chyba przejadl :( No cos w ciagu 4 meisiecy zjadla u nas ponad 50 kg :P Czym Uma ma tez zapedy molestująco-gwałcicielskie? :) Bużka dla sister !