[quote name='Kamila_s']HOPANIE jest piekne,a moze pomozesz nam robic ogloszenia dla Lorda???:cool3::cool3:;)[/quote]
Niepotrzebny ten sarkazm , ogłoszeń nie robię ,bo zwyczajnie nie potrafię.Plakaty-ogłoszenia Lorda powiesiłam gdzie mogłam.( w pracy
,w zaprzyjaźnionych sklepach )