Jump to content
Dogomania

Okamia

Members
  • Posts

    2349
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Okamia

  1. [quote name='M&T']to najlepiej chyba będzie zostać przy tych Wronkach ;)[/quote] Jak chceta :evil_lol:
  2. Ja mam dokładnie tak samo z kantarem ale wolę żeby mi cyrków nie stroiła jak już będzie musiała mieć :evil_lol: więc co jakiś czas spacer w kantarku w koło miasta :evil_lol:a wtedy cały chodnik nasz bo pies morderca idzie :diabloti:
  3. [quote name='M&T']no oficjalnie skończył dwa, ale dokładnie to nie wiadomo tylko po zębach się domyślić można ^^'' A jak pies ma 2 lata to chyba już nie rośnie no nie? :hmmm: no nie wiem sama...A z resztą, zaraz same zobaczycie :)[/quote] Pies rośnie do ok 2 lat :evil_lol: a pamiętasz ile miał w kłębie xD moja ma ok 63 cm xD
  4. Świetne pieszczochy :cool3: skąd ich tyle wziełaś w jednym miejscu??:evil_lol: Weź je wszystkie na zlot :evil_lol:
  5. [quote name='M&T']już znalazłam! :multi::multi::multi: Zaraz będzie pierwsza porcja fotek :cool3: i proszę was abyście się dokładnie przyjrzały Mickiemu, bo zdaje mi się [choć na zdjęciach może nie będzie widać różnicy], że trochę urósł... :hmmmm: zaraz dodam fotki :)[/quote] :crazyeye: to ile on ma latek?? Czekamy na foty :evil_lol:
  6. [quote name='M&T'][URL]http://b12.grono.net/255/26/gallery-59185413-500x500.jpg[/URL] no rzeczywiście, ma wzrok mordercy! :diabloti: A czemu w kantarku? ^^[/quote] Nom a nie mówiłam :diabloti: Raz na jakiś czas przypominamy sobie jak się chodzi z czymś na pysku :evil_lol: ach jak ona to kocha :roll: nigdy nie wiadomo kiedy może potrzebować kantar (autobus, tramwaj)
  7. [quote name='M&T']ja bym wolała pociąg od razu do Pniewów [czy jak to tam się pisze xP] :eviltong::eviltong:[/quote] Pniew - Pniewy :eviltong::eviltong: Nie ma u nas pociągów :evil_lol: na takie zadupia pociągi nie jeżdżą bo tory nam ukradli :evil_lol: Jak zdecydujesz się konkretnie co i jak to pisz na pw lub gg :p
  8. To czekamy :evil_lol:
  9. [quote name='M&T']oo, dobrze, że przypomniałaś :) wezmę aparat i popstrykam pare jej aktualnych fotek ^^[/quote] Tylko nie licz na to że będę za Ciebie myśleć :evil_lol: Wymiziaj ją od nas :loveu:
  10. [quote name='M&T']Już dzisiaj wróciłam do Gdyni, więc jutro mykam szybko do schronu i będę miała nowe info o Kolti :D:D a jak na razie hopaj do góry kochana![/quote] To porób jej też troszkę foteczek :loveu:
  11. Witajcie :D Śliczne foteczki ... 3maj się i nie załamuj ... wszystko będzie dobrze :)
  12. Świetne :cool3: To załatw mi takie :P
  13. Ja chcę te z napisem Policja :evil_lol:
  14. Ale ona napisze pewnie tylko że psiaki chciały się pobawić więc po co w ogóle pisać xD
  15. [quote name='BlackSheWolf']o matko... ale straszny... :D :D EDIT: fajny kantarek :D[/quote] Dziękujemy :)
  16. No ładnie :evil_lol:
  17. Już nie mogę się doczekać xD
  18. Oto pies który przez ostatnie kilka dni siał postrach w mieście Pniewy :evil_lol: [img]http://c33.grono.net/24/68/gallery-59185303-500x500.jpg[/img] [img]http://c50.grono.net/140/152/gallery-59185354-500x500.jpg[/img] [img]http://b12.grono.net/255/26/gallery-59185413-500x500.jpg[/img] Oto najstraszniejszy pies w mieście czekający ze swoją panią przed marketem :roll:
  19. [quote name='M&T']Ojj, jeśli to tyle jazdy to na pewno odpada i zostają Wronki ^^ no chyba, że poszukam jakiś połączeń z Pniewem :evil_lol:[/quote] Dać Ci teraz spisa autobusów Poznań - Pniewy czy jak się zdecydujesz?? :evil_lol:
  20. [quote name='M&T']Da się? :hmmm: Ale i tak to jeszcze nie jest pewne, czy będę musiała z Poznania jechać. Jak na razie zostają Wronki ^^ jeśli tak zostanie to kochana Okamio będziemy czekać na was o 13:32 na dworcu :evil_lol:[/quote] Da się tylko to ok 2 godz jazdy xD ew. możesz przyjechać busem do Pniew (ok. 1 godz) i pojedziemy ode mnie z domku :evil_lol: Jeśli z Wronek to też spox xD Jak co to potem wymienimy się jeszcze tel jakby jakieś niespodzianki były :roll:
  21. [quote name='M&T']To niech lepiej wrócą :diabloti::diabloti:[/quote] Nom zaraz wstawię foto psa który siał grozę ostatnio w moim mieście :evil_lol:
  22. A zdjęcia jakieś macie?? :cool3:
  23. [quote name='łapeczek']hey ja tu chyb aporaz pierwszy ale twoja mordka mi sie podoba i obiecuje ze bede czesciej zagladac xD[/quote] Zapraszamy tylko że narazie zdjątek nie chce się nam robić :evil_lol:
  24. [quote name='lavinia']Okamia, najlepiej kontaktuj się ze mną - 0 889 509 903 Dorota jeśli możesz, to zadzwoń dziś wieczorem, bo teraz jestem tylko przelotem[/quote] Ok. Jeżeli nie wypadnie mi nic wieczorkiem to będę dzwonić... między 19 a 20:30 powinnam dzwonić ;) Jeżeli znajdziesz troszkę czasu to napisz czy w tych godz może być ;)
×
×
  • Create New...