Jump to content
Dogomania

diuna_wro

Members
  • Posts

    4980
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by diuna_wro

  1. NaamahsChild, wielkie dzięki za pomoc, a teraz pozwól, ze zadam kilka pytań: czy owczarek jest kastrowany i czy suńka będzie miała sterylkę? I druga sprawa: czy ten chłopak mieszka sam? Na jak długo będzie sama zostawać w domu? czy w ogrodzie? Pytam, bo ona pewnie wszystko gryzie i On musi wiedzieć, że może coś zniszczyć. No i jeszcze jedna sprawa: czy mogę z Twojej strony liczyć na kontrole poadopcyjne? Dom z ogrodem - zawsze jak psu szukam domu, to marzę o takim... Byłam tam dzisiaj po pracy, niestety nie zastałam nikogo. Spotkałam jakichś pijaczków w tejże bramie i zapytałam, podobno wczoraj ten "właściciel" chodził pijany z pieskiem na ręce, próbując ją wcisnąć komu się da. Ale nie udało mu się, twierdzą, że wrócił z nią do domu. Zostawiłam w drzwiach informację, że będę jutro. Najchętniej wzięłabym ją do siebie, ale ja pracuję, nie zostawię jej z moim jamnikiem, bo on nie znosi szczeniąt i bez względu na płeć potrafi zaatakować.:angryy:
  2. Jeszcze jestem w pracy, więc nie wiem. Ktokolwiek by to nie był - chciałabym o tym wcześniej porozmawiać z Tobą przez PW, dostać najpierw kilka ważnych dla mnie info, jak i kontakt. Rozumiesz mnie na pewno...:cool3: Również zaciskam kciuki.
  3. [quote name='NaamahsChild'][B]Diuna[/B] - do wieczora powinnam się dowiedzieć wszystkiego. Czy ten Twój numer kom jest aktualny? Ów 509.. należy do mnie. Będziemy w kontakcie, bo jeśli któraś z tych osób się zgodzi - to biorę go ze sobą JUTRO (wtedy wyjeżdżam). Jeśli się uda - w ramach tego, że pracuję w lecznicy, wszelkie badania i szczepienia zrobi się po minimalnych kosztach.[/quote] Tak, mój numer jest aktualny. Zatem do zobaczenia wieczorem. Napisz mi proszę, na PW, kilka słów na temat tej osoby, jeśli jakaś się zgodzi.
  4. [quote name='NaamahsChild']Czekam na wiadomości o 3 potencjalnych właścicieli.[/quote] Czekam wraz z Tobą:sad:
  5. [quote name='invictus hilaritas']temat troche zaczyna schodzic na inny tor,wiec moze skupmy sie na szukaniu dt suczce.. czy sa tu osoby , ktore moglyby/ chcialyby wspomoc dt? wplaca jakis grosz na karme, szczepienia itd? moze w ten sposob szybciej znajdzie sie Dt..[/quote] Zapytam także obecnych właścicieli czy dołożą do kosztu szczepień i odrobaczeń w ewentualnym DT. Dodam jeszcze, że dosłownie przed chwilą - przeglądając Twoją galerię bullterrierka - pokochałam tę rasę, śliczności różowe:loveu:
  6. hehe:grins: do jutra!
  7. Jutro suńkę obejrzę i zmierzę, a teraz idę mojego psiurka poprzytulać, bo go dziś agresywny mix dalmatyńczyka napadł i cały dzień markotny chodzi. Jamniora długowłosego chyba łatwo w kompleksy wpędzić;)
  8. Pamiętaj tylko, kochana, NIC na siłę ;)
  9. Na sam szczyt, wskakuj! Gracko, jak na dach swojej budy, hop!
  10. :loveu:NaamahsChild
  11. Nie ma ani szczepień, ani odrobaczeń. Twierdzą, że ma ok. 6 tyg. i mają już go dość po paru dniach przebywania u nich. Zdziwieni, że takie maleństwo w nocy kwili i gryzie dziecku zabawki. Facet kupił pieska kompletnie pijany, a żona (nie lepsza zresztą) teraz szału dostaje, ale obiecała, że nie wyrzuci go, dopóki nie znajdziemy mu domu.
  12. Jona, czytaj proszę moje wypowiedzi, bo w jednym z poprzednich postów zamieściłam linki do wątków psów w Ligocie. Bez sensu jest zamieszczanie w tym wątku piesków, które mają już swoje - osobne. Ktoś kto wystawiał psy na allegro, np. magda z., może nie zauważyć, że to te same psy i straci tylko miejsce na allegro, bo zamieści drugi raz to samo. Nie rozumiem dlaczego moje ogłoszenia są nie takie i zamieszczasz nowe. Przecież tu nie chodzi o to, kto to robi, tylko o to, żeby znalazły dom! Co do ogłoszeń w necie pt. szukam/przygarnę psa: jak znajdziesz ogłoszenie z Oławy dom z ogrodem bla bla, z emailem ewelina.zygadlo - nawet się tym nie zajmuj, rzekłabym "czarny kwiatek", będą zwodzić w nieskończoność. życzę powodzenia, może Tobie się uda. Ja codziennie przetrząsam sieć i mi się już niedobrze robi od ogłoszeń: "przygarnę yorka lub huskiego, najlepiej z rodowodowego."
  13. Magdo z.:p Zdzichu ma już allegro, wystawiłaś go już na moją prośbę, Jona zrobiła zamieszanie i się zdublowało.
  14. [quote name='Hala']Aż zaczęłam być ciekawa[/quote] Ja też, ale na razie nie dowiemy czy to małe cudeńko z bazaru choć stało koło nowofunlanda. Nic nie widzę na tych zdjęciach. Muszę zmienić tytuł wpisu. Czy ktoś może mi powiedzieć jak to zrobić? Czy muszę prosić o to moderatora?
  15. [IMG]http://images31.fotosik.pl/295/4eb782184521d210.jpg[/IMG]
  16. Niestety mało widać, zdjęcie robione telefonem. Jutro zrobię lepsze.
  17. Zdjęcia lepszej jakości w kolejnych postach
  18. coś się miesza kollejność. Tak, to są inne psy, a ta odpowiedź powinna być po Twoim zapytaniu Magda z.
  19. Wpisałam "Pies w typie pasterski lub golden", więc nie czaruję, że golden, podaję tylko typ. W wątku jest więcej zdjęć: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=111710[/url]
  20. Za chwilę będą zdjęcia. Moja znajoma z sąsiedztwa tych ludzi przed chwilą tam była, już jest w domu i zrzuca foty. Mówi, że to wg niej nie jest nowofunland:-? zaraz zobaczymy...
  21. [quote name='lothia']dałam na wątek nowofunlandów,mam nadzieje że ktoś od niech się pojawi,napisz też do Pysia[/quote] Dziękuję za pomoc.
  22. Witam ponownie. Psinka kupiona na bazarze, więc pewnie mix i wiadomo... nie wiadomo jak ze zdrowiem. Nie widziałam jeszcze tego pieska, jutro tam jadę, zrobię zdjęcia i zobaczę jakie nastroje domowników i ile ma czasu na szukanie domu.
  23. [COLOR=Magenta][B]BUBA[/B][/COLOR] suczka, wiek ok. 3 m-ce, zdrowa, aktualnie odkarmiana, socjalizowana, po szczepieniach, odrobaczeniu. [B]Oddam wyłącznie pod opiekę osoby dorosłej[/B], do domu z ogrodem. Psinka bardzo rozumna, jednak żywiołowa, energiczna, potrzebująca dużo ruchu i przestrzeni. Niezwykle odważna, waleczna i dziarska. Jeśli poświęcisz jej chwilę dobrego wychowania, lub zajmiesz sportem/szkoleniem, będzie to prawdziwy skarb na czterech łapkach. Toleruje koty, uczy się zachowywać czystość, będzie średniej wielkości. [B]BARDZO PILNE !!! [IMG]http://images32.fotosik.pl/313/4d4c21f06bc57c6f.jpg[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/%5BIMG%5Dhttp://images32.fotosik.pl/313/4d4c21f06bc57c6f.jpg%5B/IMG%5D[/IMG] [/B]
  24. Nie musi być wrocławianin. Jak się trafi dobry domek to zapewniamy transport.
×
×
  • Create New...