Jump to content
Dogomania

diuna_wro

Members
  • Posts

    4980
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by diuna_wro

  1. [COLOR=Magenta][B]Bubuś[/B][/COLOR] na giełdach zwierząt wystawiona. Cena: 1zł :cool3:
  2. Tego się chyba nigdy nie dowiemy, w większości ogłoszeń piszę po prostu "mieszaniec, będzie średniej wielkości"
  3. Nie jest amstaffem, ale chyba najbliżej. W sumie też się nie znam. Jak przejrzałam ogłoszenia o małych amstaffach to wyglądały ciut inaczej, klata szersza i oczy bardziej skośne, nóżki jakby krótsze ... Sama nie wiem
  4. Kochani, kto zrobi tej małej Allegro[B]?? [/B] :Help_2:
  5. To ja dziękuję:loveu: Trzymaj się dzielnie, jeśli dobrze zrozumiałam jest jutro transport do Niemiec, więc trzymam kciuki!
  6. Gumtree, wroclawiak.pl, aleokazja - zamieszczone. Lecę dalej...
  7. milusieńki tuptuś:loveu: Oby tylko ktoś zechciał. Super fotki, idealne na reklamę Buby!
  8. Cofam pytanie o chrupki. Już doczytałam, że zjada "rozmoczone leciutko"
  9. A czy Bubcia chrupki psie będzie jadła? Bo ja mam dla niej tylko psie, dla juniorków. Jak się spotkamy, to ja poza karmą i witaminami, kaskę na Bubcie dam bo bez sensu żebym kupowała mięsko, ryż i takie tam... Jeśli się spotkamy jutro to puszek już nie wykombinuję, ale jak w poniedziałek to na pewno miasto oblecę w poszukiwaniu jakichś dobrych.
  10. No widzę, że Bubusia lepiej trafić nie mogła:loveu: Sieć przetrząśnięta, po wstępnej selekcji telefony wykonane, emaile wysłane. Kolejny etap - zamieszczanie ogłoszeń. W tygodniu wydrukuję kolejną porcję plakacików. [B]Na Allegro nie mam rejestracji - więc moja prośba do innych - jakby ktoś znalazł chwilkę i zamieścił to ja będę dosłownie dozgonnie wdzięczna;)[/B] Wiem, wiem Koperek, że jak się domek nie znajdzie to Ty mnie :mad:
  11. Agata - czy ja mogę ten wierszyk na ulotkę dla p. Heńka wrzucić, oczywiście z podpisem, że Twojego autorstwa, obok zdjęć łyżwa? Koperek - a kontakt w sprawie adopcji? Twój numer?
  12. świetny wierszyk! Z jednym z myśliwych będę widziała się w przyszłym tygodniu. Pracuję z nim. On czasem dopytuje mnie o rasę taką do lasu, dla znajomych. On sam choć ma już dwa psy to jakiś czas temu wziął kundelka z Ligoty, ot tak, żeby go wyciągnąć z biedy. Dam znać.
  13. Nie sądzę, żeby mi ktoś swoje dane podał, a poza tym, nie jestem uprawniona do ich gromadzenia i rozpowszechniania, zgodnie z ustawą, ale spróbuję następnym razem. Na pewno spiszę nr tel jeśli mi się wyświetli, lub email i wrzucę na dogo ku przestrodze.
  14. Masz rację, szukałam kiedyś domu dla 10 m-cznego amstaffowego mixa i niestety część osób chętnych to byli podejrzani ludzie, kastracja nie, a czy uszy obcięte i ogon bo jak nie to nie chcą, a czy muskularny i czy gryzie inne psy itd. Na szczęście odnalazł się jego właściciel. Mam nadzieję, że teraz przebiegnie to łatwiej.
  15. [B]Stupid - girl[/B] bardzo dziękuję za allegro. Ten piesek ma bardzo małe szanse na dom:-(
  16. [quote name='oktawia6']czy te dziewczyny z tego wątku wcześniej widziały te szczenię? bo również pisały, że to mix Wodołaza:niedowia:[/quote] Nie widziałam psa na początku, tylko miałam informacje, że jakiś pijaczyna chodzi po ulicy i wciska psie dziecko innym żulom i że jak nikt nie weźmie to go wyrzuci, albo schron. Więc od razu zareagowałam pisząc wątek żeby było szybciej, bo nie wiedziałam kiedy uda mi się go odebrać. I miałam przeczucie, DT znalazł się zanim jeszcze go zabrałam. A potem dłuuuugo nikt nie zauważał mojego pytania jak zmienić tytuł:oops: Koperek:loveu: DS pilnie potrzebny! W weekend posiedzę nad ogłoszeniami i przeczeszę sieć w poszukiwaniu "przygarnę/kupię psa"
  17. Radość byłą ogromna, psince aż się zmienił wyraz mordki, a Pańcia się rozpłakała. Ten szpic to Champion:cool3: OK, ja się dostosuję, będę tak jak Tobie pasuje. Karmy suchej dla szczeniąt mam na razie tylko 2kg (Royal) bo w moim osiedlowym sklepie mieli końcówkę. Może jutro będą mieli dostawę, a jak nie - będę Ci sukcesywnie dostarczać. Puszeczek nie było żadnych dobrych, tylko jakiś syf, ale poszukam. Kropelki wit A+D3 należy stosować ostrożnie, głównie zależy od tego jak długo Sońka będzie danego dnia przebywała na słońcu.
  18. Tak jej:multi: Koperek - czekam na info gdzie i o której karmę i witaminki.
  19. O! matko, faktycznie zabijaka! Ja dziś szpica znalazłam w autobusie, o mało go kierowca nie przepędził, ale na szczęście dał mi się wziąć na ręce. Miał tatuaż, więc Związek dał mi namiary na właścicieli takich piesków i jedna Pani, co zgubiła szpica, właśnie do mnie jedzie. Mam nadzieję, że jest jej.
  20. Podnoszę, na górę maleńka!
  21. Zrób proszę i pięknie dziękuję, ja na Allegro nie mam rejestracji.
  22. Wiem, że myśliwski. Pytam o opinię, bo wg mnie myśliwi jako opiekunowie są - krótko mówiąc - tacy se.
  23. Myślicie, że myśliwym mogę go polecić? Znam kilku...
  24. Może też wit. A+D3 ?
  25. Dzięki Koperek - już myślałam, że się nigdy nie dowiem:cool1: Napisz mi PM na jaki adres mam karmę podrzucić i o której jutro.
×
×
  • Create New...