Jak [B]maciaszek[/B] robiła zdjęcia to pewno będą późną nocą albo nad ranem :eviltong: :loveu:
[B]KISIARAF[/B] - cieszę się, że do nas dołączyłaś, z pewnością się jeszcze poznamy - przecież to nie ostatnia twoja akcja :loveu:
Piesków jakoś mało poszło do domków ale kotki to miały wzięcie - widzę, że same maluszki
Trzymam już kciuki za jutrzejszy dzień - niech będzie owocniejszy.