[B]malawaszka [/B]- dokładnie tak, cieszę się :multi: - przynajmniej nie poszedł do schronu a może zaiskrzy :lol:. Jak słucham starszych ludzi, którzy upierają się przy szczeniaku to mi ciarki przechodzą bo potem z tą rodziną to faktycznie najlepiej wychodzi się na zdjęciu :shake:
No, ale póki co cieszmy się :multi: