[quote name='Bullila.nl']U Was nadal tyle sniegu???:crazyeye:
U nas zaczyna sie ocieplac nareszcie:multi: ale znowu czesto pada a jak swiniaki nie wybiegane to tornado w domu:evil_lol:
Pozdrawiamy:p[/quote]
Witaj cioteczka :multi:
U nas juz po sniegu, dzisiaj mamy pogode wiosenna:lol: nareszcie cieplusio, ale za to w koło błocko niesamowite, pełno dziadostwa powyłazioło spod sniegu i moj Ricus tez zabardzo nie ma jak sobie pobiegac bo łapki kaleczy, wiec chodzimy po suchym i niestety tez w domciu pozniej robi sie złosliwy:evil_lol:
Cioteczka Ty przynajmniej masz dwa to zawsze soba sie zajma:evil_lol:
Pozdrowioneczka :)