[quote name='Bullila.nl']Wierze:evil_lol: ...
Chooolera nastepna wygnalo:diabloti:
Na stale czy tylko na chwilke???:cool3:[/quote]
No wygnalo mnie niestety:placz:
Ale napewno nie na stale,troche podrobie grosza i wracam do mojego synka Ricarda:loveu: takie rozlaki sa nie dla mnie mam za slabe serce:)