Jump to content
Dogomania

kiti7

Members
  • Posts

    1284
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kiti7

  1. kiti7

    Amstaff Rico

    Fotki sa tylko mam problem z ich dodaniem!!! Ale pracuje nad tym i jestem bardzooo zła, przez ten moj komputerek wrr
  2. kiti7

    Amstaff Rico

    [quote name='Bullila.nl']Witaj i opowiadaj jak spotkanie z Ricardem:diabloti: Foty dawaj:diabloti:[/QUOTE] Witaski :) Ach przywitanie było super to ja sie najpierw na niego rzuciłam jak szalona a Ricardo to myslałam ze dostanie zawału az sie przestraszyłam z tej radosci nie mogł sie uspokoic a serduszko myslałam ze mu wyskoczy moj maluszek koffany :) Fotki jutro zgram i wstawie :)
  3. kiti7

    Amstaff Rico

    Beda juzzz jutro :)
  4. kiti7

    Amstaff Rico

    [quote name='Tengusia']no to skoro wrocilas to dawaj no foteczki jakies :mad:[/QUOTE] Foteczki wstawie :) padł mi komp i nie miałam takiej mozliwosci ale jutro biore sie do roboty :)))
  5. kiti7

    Amstaff Rico

    Witaj cioteczka :) Juz cicho nie bedzie niebawem wstawie nowe fotki :) Pozdrawiamy
  6. kiti7

    Benek i Hachi.

    Witaski [URL="http://i757.photobucket.com/albums/xx211/extasyex/18-2.jpg"][COLOR=#000000]http://i757.photobucket.com/albums/x...asyex/18-2.jpg[/COLOR][/URL] o jaki jestem szczesliwy :) jest slodki:loveu:[URL]http://i757.photobucket.com/albums/xx211/extasyex/5-16.jpg[/URL] Pozdrowionka
  7. kiti7

    Amstaff Rico

    [quote name='Tengusia']kiedy z tej Anglii wracasz bo wiesz jakies foteczki by sie przydaly :diabloti:[/quote] Witaski cioteczka :) Napewno na Swieta bede w PL i chyba juz nigdzie nie wyjade:shake: No chyba ze do Swiat nie wytrzymam to bede wczesniej. A wtedy bede szalec ze szczescia i focic:lol:
  8. Witaski cioteczka :)) [URL]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2009-08/a557d0d8.jpg[/URL] o jaka sliczna mordeczka, slodzinka:loveu: Pozdrawiamyyy
  9. kiti7

    Amstaff Rico

    [quote name='Bullila.nl']Wierze:evil_lol: ... Chooolera nastepna wygnalo:diabloti: Na stale czy tylko na chwilke???:cool3:[/quote] No wygnalo mnie niestety:placz: Ale napewno nie na stale,troche podrobie grosza i wracam do mojego synka Ricarda:loveu: takie rozlaki sa nie dla mnie mam za slabe serce:)
  10. Witaski:multi: Ale Vesper jest piekna :loveu: taki koffany misio ale nie powiem jej powaga mowi uwazaj :mad: Piekna :loveu: Wymiziaj pieknisia i piekniskie ode mnie:lol: pozdrowka:multi:
  11. kiti7

    Amstaff Rico

    [quote name='Bullila.nl']Jest tu ktos???? :diabloti:[/QUOTE] Witaski :) Nom jestem z doskoku tylko, bo wybylam do Anglii niestety moj koffany maluszek zostal z familia :) Pewnie dlugo bez niego nie wytrzymam. Ale tu bede zagal. Pozdrowionka :)
  12. Doberek po wakacyjny :) [URL]http://images48.fotosik.pl/176/7fbb280498e70569.jpg[/URL] alez tam pieknie:loveu: [URL]http://images37.fotosik.pl/171/018ea0a3a4c3eb18.jpg[/URL] o jaka bidulka wymeczona - spac spac obojetnie gdzie i na czym ;) [URL]http://images46.fotosik.pl/176/7725c2435c0c3e36.jpg[/URL] a tu zdecydowanie dupeczki odzyły :evil_lol: Pozdrowioneczka:multi:
  13. kiti7

    Amstaff Rico

    [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/4494/dsc01385lq.jpg[/IMG]
  14. kiti7

    Amstaff Rico

    [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/8457/dsc01379hr.jpg[/IMG]
  15. kiti7

    Amstaff Rico

    [IMG]http://img188.imageshack.us/img188/6686/dsc01377rw.jpg[/IMG]
  16. kiti7

    Amstaff Rico

    [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/7093/dsc01376b.jpg[/IMG]
  17. kiti7

    Amstaff Rico

    [IMG]http://img188.imageshack.us/img188/8868/dsc01375es.jpg[/IMG]
  18. kiti7

    Amstaff Rico

    [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/6402/dsc01373p.jpg[/IMG]
  19. kiti7

    Amstaff Rico

    [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/1425/dsc01372r.jpg[/IMG]
  20. kiti7

    Amstaff Rico

    [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/7643/dsc01371j.jpg[/IMG]
  21. kiti7

    Amstaff Rico

    [IMG]http://img188.imageshack.us/img188/2676/dsc01370p.jpg[/IMG]
  22. kiti7

    Amstaff Rico

    [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/1892/dsc01368aq.jpg[/IMG]
  23. Ach jakie piekne fotki :loveu: [URL]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2009-07/748f4226.jpg[/URL] slicznosci :loveu::loveu: [URL]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2009-07/e5bc922e.jpg[/URL]:loveu::loveu: alez sa szczesliwi A sunia jest piekniusia:loveu:
  24. kiti7

    Benek i Hachi.

    Sliczne fotki, widze ze byłas w moich okolicach :) [URL]http://images50.fotosik.pl/171/51a40364085471e7.jpg[/URL]:loveu: sliczniusiii
  25. kiti7

    Amstaff Rico

    [quote name='brazowa1']alez imponujace psisko![/QUOTE] Dzieki :) i ciesze sie ze Ci sie podoba :)
×
×
  • Create New...