Jump to content
Dogomania

kslawin

Members
  • Posts

    83
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kslawin

  1. kslawin

    Kielce

    [quote name='ewaka']Kasia, własnie - nie przesadzaj,. jeszcze bys się zdziwiła ile osób to czyta :)[/quote] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Właśnie - sporo osób to czyta!;) A swoją drogą, pozdrowienia dla Jadźki, z którą miałem przypadkową okazję nawiązania czułego kontaktu na wystawie w Kielcach.:mdrmed:[/SIZE][/FONT]
  2. [quote name='Asiaczek']Aaaaa, czyli to co oglądałam, to bylo juz po poprawkach.:lol: Pzdr.[/quote] [FONT=Comic Sans MS] Ano tak!;) Wiesz, piękne są te Twoje basenji!:iloveyou: Pozdrawiam [/FONT][FONT=Comic Sans MS]:hand:[/FONT]
  3. [quote name='Asiaczek']Fotki mają 640 x 427, to chyba jest OK...?:cool3: A może to juz po zmniejszeniu? pzdr.[/quote] [FONT=Comic Sans MS]Zmniejszyłem zdjęcia zaraz jak [B][I]ktrebor[/I][/B] o to poprosił.[/FONT]:p
  4. [quote name='Taq']Na mojej stronie [URL="http://www.zkolorowejbajki.com"]www.zkolorowejbajki.com[/URL] jest podana waga moich szczeniąt. A szczenięta powinny trafić do nowchy domów w wieku około 8 tyg., 3 miesiące to trochę późno.[/quote] [SIZE=3][FONT=Comic Sans MS][SIZE=2]Patrząc na wagi Twoich szczeniaków doszedłem do wniosku, że u mnie nie jest chyba aż tak źle.[/SIZE][/FONT][SIZE=2];) [/SIZE] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=2]Przed chwilą zważyłem Aki`ego i wyszło mi, że waży 2060 g. Przyjmując, że jakieś 30 g to "druga psia kupa", której na razie nie ma czasu zrobić to i tak wychodzi waga nieco ponad 2 kg.[/SIZE][/FONT][SIZE=2]:multi: [FONT=Comic Sans MS]Śmiem uważać, że na wadze przybiera ładnie.:grins:[/FONT] [/SIZE] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=2]Aki jest, żywy, uśmiechnięty - czasem normalnie, a najczęściej szelmowsko.[/SIZE][/FONT]:diabloti:[/SIZE]
  5. [FONT=Comic Sans MS]Tak jak napisałem wcześniej, gdy zainteresowałem się "szybowcami", właśnie jakimś dziwnym trafem znalazłem "Gamron". Na początku wszystko wyglądało ok - miały być "papiery". Potem wyszło, tak jak wyszło. W tzw. międzyczasie znajomi z oddziału kieleckiego podpytali się w Łodzi o tą hodowlę i dokładnie potwierdziło się to co zostało napisane w poprzednim poscie. W sumie to szkoda, bo na pewno w wielu przypadkach takie szczeniaki trafią w ręce ludzi, którzy chyba nie do końca będą zorientowani co to za rasa, a jeśli, co nie daj Boże, komuś przyjdzie do głowy założenie jakiejś "lewej" hodowli - to już może być katastrofa! Niestety tak bywa, jak dla hodowcy liczy się bardziej kasa niż zdrowie zwierząt! Po wielu rozmowach ze znajomymi, zadecydowałem jednak, żeby wziąć psiaka, nawet będąc świadomym ułomności "Gamrona". Oczywiście jest ryzyko, że szczeniak będzie słabszy, ale bądźmy jednak dobrej myśli. A tak na marginesie, to czy ktoś mógłby mi podać ile orientacyjnie powinien ważyć "szybowiec" na początkach swojego pięknego, psiego życia?[/FONT]
  6. [quote name='Taq']Chyba wszystkie szybowce to niezłe łobuzy :cool3:. Na forum chyba jest czarna suczka o imieniu Aki też z Gamrona. Czy Aki ma metryczkę? Wydaje mi się, że Aki drobniutki jest, na wcześniejszych stronach są zdjęcia moich maluchów w mniej więcej w wieku Akiego.[/quote] [FONT=Comic Sans MS]Niestety jak się okazało "Gamron" podpadł Związkowi Kynologicznemu i na chwilę obecną pieska z metryczką od nich się nie kupi.:placz: Dowiedziałem się o tym, już w trakcie oczekiwania na urodziny pieska, ale nie zrezygnowałem przez to z niego - po prostu piesek nie będzie wystawiany i nie będzie reproduktorem, ale kochany będzie tak samo jakby był!! A co do drobnej postury Aki-ego, to muszę przyznać, że faktycznie jest drobniutki, ale ładnie przybywa na wadze.:multi: [/FONT]
  7. [FONT=Comic Sans MS]AKI przyszedł na świat 6 stycznia br. w Łodzi w hodowli "Gamron". Waży obecnie ok. 1800 g. Rodzice: [/FONT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=2]Saijôtô´s Kuroichi No Saki Go i [/SIZE][/FONT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][COLOR=Black]C"Myoko No Hneda Turz[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Comic Sans MS]. Wiem, że ta hodowla ma "na pieńku" ze Związkiem, ale ponieważ nie mam zamiaru pieska wystawiać, to było dla mnie bez znaczenia czy będzie to piesek z "Gamrona" czy też z innej hodowli. Tak się złożyło, że szukając ogłoszeń o szczeniakach jako pierwszy wpadł mi "Gamron" i tak już zostało. A wracając do pieska, to w tym jego szelmowskim uśmiechu jednak coś jest - zapowiada się na niezłego łobuziaka![/FONT]
  8. Witam; Przedstawiam Wam swojego "szybowca" - AKI. [IMG]http://img124.imageshack.us/my.php?image=img00011fy7.jpg%5D%5BIMG%5Dhttp://img124.imageshack.us/img124/5528/img00011fy7.th.jpg[/IMG][IMG]http://img124.imageshack.us/my.php?image=img00011fy7.jpg%5D%5BIMG%5Dhttp://img124.imageshack.us/img124/5528/img00011fy7.th.jpg[/IMG][U][IMG]http://img182.imageshack.us/img182/5711/img00021cz5.jpg[/IMG] [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/6461/img00011vi9.jpg[/IMG] [/U]
×
×
  • Create New...