-
Posts
231 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rzepek
-
LISIA- maleńka. MA DOM! :) Są nowe fotki z domku :)
rzepek replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
..."No dobra, przecież lecimy, nie krzycz!!..." [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/435/4a14c89760cc2529.jpg[/IMG][/URL] ..."Nie widziałaś gdzieś mojej myszy? Przed chwilą ją tu złapałam..." [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/435/750c5d742656f80c.jpg[/IMG][/URL] ..."Skończysz z tym foceniem? Nawet siusiu w spokoju nie można zrobić..." [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/435/6410363402d74d4b.jpg[/IMG][/URL] -
LISIA- maleńka. MA DOM! :) Są nowe fotki z domku :)
rzepek replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
..." no leżę sobie i obserwuję, co te dwie durnowate kombinują..." [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/344/ee75ad14a508fc99.jpg[/IMG][/URL] ..." słuchaj, a może go wepchnąć do basenu?"... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/344/6c046c6855c9b40c.jpg[/IMG][/URL] .."Oj, te głupie baby. Ja, do basenu?? A kto będzie myszy straszył? I pilnował lodówki?" [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/344/d2544cdd02be1a58.jpg[/IMG][/URL] -
LISIA- maleńka. MA DOM! :) Są nowe fotki z domku :)
rzepek replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
..." - chodź, pobawimy się w gryzionego berka: ty uciekasz, a ja cię gonię i gryzę w tyłek... - no chyba cię pogięło, ty kundlu zawszony..." [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/294/ecc2cd359e3b6d26.jpg[/IMG][/URL] -
LISIA- maleńka. MA DOM! :) Są nowe fotki z domku :)
rzepek replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Co słychać? Właśnie szukamy intensywnie wiosny:) W górach jeszcze śnieg [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/287/a75a63087b8481b9.jpg[/IMG][/URL] -
LISIA- maleńka. MA DOM! :) Są nowe fotki z domku :)
rzepek replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Tu też -nie moge rozgryźć nowego:placz: -
LISIA- maleńka. MA DOM! :) Są nowe fotki z domku :)
rzepek replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Zdublowało się:oops: -
LISIA- maleńka. MA DOM! :) Są nowe fotki z domku :)
rzepek replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Fotka wkliła się kilka razy -nie wiem dlaczego;) -
LISIA- maleńka. MA DOM! :) Są nowe fotki z domku :)
rzepek replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Uwaga! Obcy idą!!:) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/109/08146d9fef3b11a8med.jpg[/IMG][/URL] -
LISIA- maleńka. MA DOM! :) Są nowe fotki z domku :)
rzepek replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Lisidło dzisiaj na spacerze zwyzywało sąsiada -górala. I jeszcze próbowała go capnąć z tyłu za gumofilca. Chyba musze kupić jej kaganiec -tylko nie wiem, czy w takich miniaturowych rozmiarach sa dostepne:) -
LISIA- maleńka. MA DOM! :) Są nowe fotki z domku :)
rzepek replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Bitwa pod Grunwaldem:) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/244/ec86f67ab8d13b1amed.jpg[/IMG][/URL] ..."tak sobie siedzę i myślę..." [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/245/c92b29fd9c7f0d0cmed.jpg[/IMG][/URL] -
LISIA- maleńka. MA DOM! :) Są nowe fotki z domku :)
rzepek replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Zima przyszła:) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/241/5db34fb8dde4631dmed.jpg[/IMG][/URL] -
LISIA- maleńka. MA DOM! :) Są nowe fotki z domku :)
rzepek replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Lisia i Mila skaładają wszystkim kochanym Pieskom i Właścicielom najserdeczniejsze życzenia Świąteczne!! -
LISIA- maleńka. MA DOM! :) Są nowe fotki z domku :)
rzepek replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
No też tam.Jak mnie wpuszczą:evil_lol: -
LISIA- maleńka. MA DOM! :) Są nowe fotki z domku :)
rzepek replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Moje łóżko w zimowy wieczór:evil_lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/80/7894fc4ab951772emed.jpg[/IMG][/URL] -
LISIA- maleńka. MA DOM! :) Są nowe fotki z domku :)
rzepek replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Lisia szykuje się do sezonu zimowego: 1.sadełko -wypracowane 2.Kudełki -podwójna warstwa 3.Wersalka -gotowa:cool3: Na razie czekamy. Lisia robi minki: 1. Pokażę ci mój koniec języczka... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/218/02477a691ef572c6med.jpg[/IMG][/URL] 2....moją dolną szczekę: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/218/e9f50d44ee906469med.jpg[/IMG][/URL] 3....A nawet całą paszczę. Proszę bardzo:;) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/222/c0d1eea954ef93b6med.jpg[/IMG][/URL] A zima w październiku też juz była u nas (fotki robione 16X): [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/218/192ff5c582b6df50med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/219/6bba8e341f995bddmed.jpg[/IMG][/URL] Zwierzaki przeczekały ten cięzki okres na łóżku koło kaloryfera:razz: -
LISIA- maleńka. MA DOM! :) Są nowe fotki z domku :)
rzepek replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Mysia, ja mam stajenkę tylko na 2 konie i kózkę (samiczkę). Mój Jędrek raczej nie wytrzymałby jeszcze kozła:cool3: A u nas zima:angryy:. Lisiorka zasypało: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/210/8b42f2bf9168999dmed.jpg[/IMG][/URL] Nasza stara psia buda -symbol zniewolenia psiego i pamiątka starych czasów: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/214/866ef6d8dc698fd0med.jpg[/IMG][/URL] -
LISIA- maleńka. MA DOM! :) Są nowe fotki z domku :)
rzepek replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
"...ratunkuuuu!!! Nie na siłę, błagam!! One na pewno zjadają małe Lisie!" [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/203/4bca99045ca855eemed.jpg[/IMG][/URL] " Ja i moja ukochana pańcia. Nasze 5 minut (póki Rura i Mila śpią:evil_lol:" [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/207/044d038af1877adcmed.jpg[/IMG][/URL] -
LISIA- maleńka. MA DOM! :) Są nowe fotki z domku :)
rzepek replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Zdjęcia kózek wkleję nastepnym razem. Ja nie rodzilam:evil_lol:, pomagałam przy porodzie. Faktycznie, moja koleżanka też chwaliła się, że "urodziło jej się źrebię" - to gorszy przypadek niz kozki;) -
LISIA- maleńka. MA DOM! :) Są nowe fotki z domku :)
rzepek replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Witamy po letniej przerwie!:lol: Całe towarzystwo rozrabia, urodziły mi się 2 małe kózki. Odeszła Myszka -kotka. Miała 16 lat -na raka:placz: Lisia zrobiła się straszną szczekaczką, nikt nie może przejść drogą nie zauważony. Dzisiaj to nawet pantofel był zaangażowany do przegonienia Lisia, który "atakował" grupkę staruszek -turystek za płotem:evil_lol: "W końcu jest się psem domowym i nie będę leżeć na trawie, jak jakiś wiejski kundel" [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/202/a15897d664cf5627med.jpg[/IMG][/URL] "Kazali pilnować małych kózek -to pilnuję...jak mogę najlepiej" [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/198/3d879b709b3fb6fcmed.jpg[/IMG][/URL] "...A właściwie, kto mi każe łazić za tym zapchlonym kocurem?!..." [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images42.fotosik.pl/114/c2773815fe488023med.jpg[/IMG][/URL] ..."który w dodatku na każdym kroku ostentacyjnie pokazuje, ze ma mnie w d... w ogonie, znaczy się". [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/198/fb45d78603c2d10cmed.jpg[/IMG][/URL] W lecie był u nas rajd konny. Psy doglądały, czy wszystko jest zgodnie z regulaminem. Lisia zaprzyjaźniła się z uczestnikami, dawała się miziać i przychodziła na zawolanie. Taki światowy pies się zrobił: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/198/146162ff668d25admed.jpg[/IMG][/URL] -
LISIA- maleńka. MA DOM! :) Są nowe fotki z domku :)
rzepek replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
"No gdzie się wpychasz? I jeszcze mi tu bąki puszcza!" [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/159/ee1d8299d08107d4med.jpg[/IMG][/URL] ..."ale skoro tam już siedzisz, to mi popilnujesz tyły" [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/164/b65b87c70e148f40.jpg[/IMG][/URL] "Karmią takim dobrym rosołkiem to małe wrzeszczące, a o głodnym psie nie pomyśleli..." [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/164/55919229e26539c1med.jpg[/IMG][/URL] ..."no, ale za całusa może mi też dadzą..." [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/164/82aaaf6e3387d8aemed.jpg[/IMG][/URL] -
LISIA- maleńka. MA DOM! :) Są nowe fotki z domku :)
rzepek replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
"Hej,to ja, Mila!!:lol: W niedziele minął roczek, odkąd mam swój domek i swoje pańcie! I jeszcze mam towarzyszy zabaw -małą, upierdliwą Lisiczkę i dużą ( też upierdliwą) Rurę. I jeszcze kota Kirusia, z którym sobie razem śpimy. On nie jest zupełnie upierdliwy, za to kradnie nam chrupki z talerzy.Tworzymy zgraną paczkę, tzw "sforę", tak, że Pańcia musiała na płocie wywiesić tabliczkę "Uwaga! Psy!!" I teraz pańcia ma spokój, bo rzadko kto odwiedza nasz domek, kiedy my wszystkie jesteśmy w ogrodzie.Zazwyczaj zaczyna awanturę Lisia, a potem wycofuje się (ona ostrożna taka), a my z Rurą kontynuujemy przeganianie intruzów. Nawet pan kurier z UPS czekał kiedyś pod bramką pół godziny, bo bał się wejść i z nami przywitać. Niewychowany jakiś:mad: Poza tym jemy, śpimy, chodzimy na spacerki,bawimy się -i tak beztrosko płynie nam życie. Czasami dostajemy burę od pańci, jak coś przeskrobiemy. O, kiedy np Rura upoluje kotlety schabowe z talerza w kuchni i podzieli się nimi z nami. Nie wiem, czemu pańcia się złości, bo wystarczyłby jej 1 kotlet, a nie aż 4.I kiedy położymy się spać na takim czymś pachnącym i czyściutkim, co leży na łóżku i nazywa się chyba "wyprasowane pranie". Też się złości, bo potem jest pełno naszych kudełków na tym "praniu" i trzeba prać od nowa.Ale pańcie nigdy nie gniewają sie długo, bo nas chyba bardzo kochają -stale nas całują, pieszczą i mówią nam, jakie jesteśmy śliczne ( nawet Lisię uważają za cudo, a ja nie jestem tego taka pewna:evil_lol:). No to pa, idę spać do ogródka -wasza Mila":razz:. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/158/16ba054d995ad311med.jpg[/IMG][/URL]