A my czekamy z niecierpliwością na to się będzie działo. Trzymamy kciuki za jutrzejsze badania - oby się odbyły!!!!!!
Gajowa, nie niepokoję Cię telefonami, gdyż obserwuję na wątku co się dzieje. I tak masz niezły kociołek. Żałuję, że jesteśmy tak daleko i nie możemy pomóc. Zadzwonię jutro wieczorem, z nadzieją że już coś będzie wiadomo
Ania