Jeszcze są ogłoszone takie 2 szczeniaki, ale link już chyba wczesniej podawałam, a także Rosman, Sonia, Aron. Teraz to już na pewno wszystkie.
Aron, Daisy i Karo sa jeszcze ogłoszone na kupsprzedaj.pl
Wrrrr dobrze, że mnie nie było jak ten facet przyszedł!
A tu kolejna jamnikowata szuka domu!
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9947796#post9947796[/url]
Pikuś był dzisiaj ze mną na długim spacerku na polach. Był strasznie szczęsliwy, szedł grzecznie przy nodze bez smyczy, a pozniej biegał jak szalony z radości. :)
Domku gdzie jestes?:(
[IMG]http://img528.imageshack.us/img528/9089/hakertm2.jpg[/IMG] Hakera znalazł w Zabrzu nasz pracownik i przyprowadził z powrotem do schroniska. Piesio pilnie szukam domu!
[IMG]http://img501.imageshack.us/img501/1628/rotkaly9.jpg[/IMG] Natomiast Daisy robi postępy w swoim zachowaniu. Zrobiła się duzo bardziej ufna. Chetnie poznaje nowych ludzi i daje im się głaskać. NIe ma też już wiekszych problemów, by zapiąć ja na smycz. Bardzo mądra i sympatyczna sunia. Czeka na nowy dom.