[quote name='Bafii']Ania od Bory czy będziesz jechała osobiście z suczka?[/quote]
Nie, nie jadę osobiście. Nasz weterynarz to cudowny człowiek, który dzięki własnym znajomym dotrze do dr Srenka korespondencyjnie. Przygotujemy zdjęcia z tomografii, weterynarz zrobi pełen opis choroby z 3 lat, wszystkie leki, ich działanie, nagrane na płytkę :ataki" Bory itp. Oczywiście wszystko jest jego pomysłem.
[quote name='Bafii']Skąd jesteście?[/quote]
Mieszkamy w Siemianowicach Śląskich - Górny Śląsk
[quote name='Bafii']Czy konsultować z doktorem można np telefonicznie ?[/quote]
Niestety nie wiem...
[quote name='Bafii']Dlaczego daliście 'd..py' w W-wie coś nie tak wyszło z badaniem? [/quote]
Przede wszystkim słaby opis badania (bardzo ogólnikowy), bezpośrenio po badaniu nie ma możliwości rozmowy z lekarzem przeprowadzającym badanie, przez telefon podana cena badania od 400-600 zł w zależności czy jest potrzeba powtórzenia badania, niestety dowiedziałam się, że zawsze powtarzają (dla nich większa kasa), reszta ceny jaką zapłaciliśmy to znieczulenie + kroplówka, no i przypłaciliśmy - we Wrocławiu jest ponoć tańsza tomografia no i od nas bliżej.