-
Posts
1463 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Skibka
-
Gdzie lubią spać wasze yorkusie i ile czasu śpią szczeniaki?
Skibka replied to Michasia15's topic in Yorkshire terrier
[quote name='Daga03']Od poniedaiałku Guciu jest z nami, ale mój to chyba ma ADHD .wieczorem pięknie zasypia razem z nami ( onw swoim legowisku)ale za to od 2 w nocy dostaje wścieklizny i wariuje jak opętany.chciałam go wziąc do siebie ale tak po nas skakał , że musiał iśc na podłogę.zazdroszcze aniołków:)))ale tak serio to nie wiem czy to normalne?? z wszych doświdczeń wynika coś całkiem innego.[/QUOTE] Jeśli to szczeniak to normalne. Moja VIki ma 2 lata a czasami o 1 w nocy przynosi swoje piszczące jabłuszko i wszystkich budzi bo chce się pobawić. Taki już urok w posiadaniu psa.:evil_lol: -
[quote name='Dariette.']hm, a osoby towarzyszczące + ich psy się zapisuje? Bo chciałam zaklepać jakieś miejsce dla przyjaciółki i i jej kundelka ;). Dziś pogadam z rodzicami, bo naprawdę narobiłyście mi ochoty na ten zlot! Poznam wreszcie te psiary i ich czworonogów :-D.[/QUOTE] Koleżankę też możesz zapisać, ja zrobiłam to samo.:evil_lol: [B]Feigned[/B]Fajnie jak byśpojechała bo były kolejny mniejszy pies bo tak to same byczki jadą i moja będzie takim kurduplem jedynym..
-
[quote name='Feigned']noo, to jedyne wyjście, tylko się zastanawiam jak by białas zniósł tyle godzin jazdy pociągiem :eviltong:[/QUOTE] Zawsze możesz dać mu tabletkę, ja mam tam jakąś godzinę jazdy a Viki też będzie na tabletce.;)
-
[quote name='Iś & Chester']o mamo :D to ja biorę osobną walizkę z jedzeniem :evil_lol: i do sklepu pójdę sobie może raz, góra dwa :eviltong: pfy nikt nowy, a wątek już całą godzinę jakąs jest :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Laska spokojnie napewno się jeszcze ktoś zgłosi.:lol: Czytałam że nie przepadasz za yorkami, ciekawe jak strawisz mojego chomika.:lol:
-
[quote name='Ainee']No nie? :D Tak tak, zobacz czy jest przede wszystkim ogrodzone, czy są śmietniki, bo jak nie, to przy pasie z koszem będę chodzić, zamiast saszetki :evil_lol: No i oczywiście wszyyyyyystkich zapraszamy :P No, dziesięć hektarków, będzie gdzie psów szukać :lol:[/QUOTE] To musisz zaopatrzyć się w większy kosz bo skoro Szamanka mówi że nie ma koszy to będziemy wszyscy do jednego rzucać a że Ty zgłosiłaś się na ochotnika do noszenia to sprawa z odchodami załatwiona.:roflt:
-
Aha Anula zobacz czy tam na tym terenie albo w pobliżu są śmietniki na psie odchody.:oops::lol: [SIZE="1"][COLOR="PaleTurquoise"](dziwnie tak wygląda jak Anula piszesz po polskiemu nie po naszemu:shiny:)[/COLOR][/SIZE]
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]i ja też:evil_lol::evil_lol:[/COLOR] [COLOR=Blue]jak pojedziemy tam to oczywiście parat i obfocić co i jak i jak jakieś pytanie mocie to pytać zanotujemy se i wszystkiego sie dowiemy:diabloti:[/COLOR][/QUOTE] Pierwsze pytanie to czy teren jest cały ogrodzony.:lol: Bo mój kurdupel się wciśnie w każdą szczelinę.:lol:
-
Ja też najprawdopodobniej będę.:razz:
-
[quote name='dysia-u'][url]http://img203.imageshack.us/img203/6477/zdjcie0436.jpg[/url] kogo tu chcą uśpić ?? :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad: takie śliczności warte wszystkie pieniądze:loveu:[/QUOTE] Potwierdzam, jest warta każdych pieniędzy.:loveu: [quote name='Nati28']Witamy i cieszymy sie ze z Viki lepiej :multi::loveu:[/QUOTE] My też się bardzo cieszymy.:loveu::multi: [quote name='karkakarka'][URL]http://img38.imageshack.us/img38/4347/zdjcie0434i.jpg[/URL] ja też tu jestem :cool3: [url]http://img35.imageshack.us/img35/5715/zdjcie0441w.jpg[/url] hihi a tu się trochę rozciągła hihi Dziwna ta twoja koleżanka, pewnie nie ma psiaka...[/QUOTE] Właśnie ma psiaka.. Z tym że puszcza go samopas jest jej obojętne czy czegoś nie zje na dworze, czy go nie przejedzie... Niewiem jak można mieć takie podejście do własnego psa.. [quote name='Doti1986']Witamy się wieczorowo Vikunia śliczną i zdrówka życzymy:loveu:[/QUOTE] Witamy!:loveu:
-
Cześć! [url]http://img260.imageshack.us/img260/3586/p2307091351.jpg[/url] Jaka cudna kobietka z niej wyrosła, jeszcze nie dawno była taka malutka.:loveu:
-
Cześć Wam!:loveu: [url]http://images45.fotosik.pl/210/86a78cb506ca0104med.jpg[/url] Jaki on jest cudowny:loveu::loveu:
-
Witamy się! [url]http://img19.imageshack.us/img19/4738/dsc00859pn.jpg[/url] No ładnie mała napaskudziła.:lol: A to białe to co? Papier?:lol:
-
[quote name='Nati28']Bedziemy trzymac kciuki, a Viki jakie ma juz dlugie wloski :loveu:[/QUOTE] Chyba trzymaliście kciuki!:loveu: Wczorajsze badania nie wyszły źle. Trzustka przy normie 800-900 czegoś Viki ma 516 na to dalej bierzemy tabletki, za to wątroba przy normie 0-39czegoś VIki ma 15 i 27 więc te tabletki odstawiamy.:multi: Następna kontrola dopiero za około 2 msc chyba że pojawią się znowu wymioty to wcześniej. Ale i tak będziemy tam wcześniej bo musimy umówić się na sterylkę.:lol: A co do włosków to ma już coraz dłuższe ale już nie będzie strzyżona bo na zimę to lepiej jak ma dłuższe, a dla mnie to nawet lepiej bo uczę się jako fryzjerka to mam przynajmniej modela bo nikt inny nie chce się odważyć iść na pierwszego.:lol: [quote name='Karolina&Lucky'][url]http://img38.imageshack.us/img38/4347/zdjcie0434i.jpg[/url] Haha, ja tam jestem, ja tam jestem :lol: :grins: Śliczny śpioszek z Viki :loveu:[/QUOTE] Dzięki bardzo!:loveu: [quote name='Doti1986']Witamy się wieczorowo:loveu: Viki śliczna bardzo mi moja Pixi przypomina:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Witamy! No też mi się wydaje że Pixi i Viki są podobne a do tego Kati od Pauliny też jest bardzo podobna.:loveu::loveu: [quote name='dysia-u'][url]http://img38.imageshack.us/img38/4347/zdjcie0434i.jpg[/url] ooo Vikuśka na DG :crazyeye:[/QUOTE] No VIki bardzo często ze mną przegląda dogo, teraz też.:lol: [quote name='dadiii']hejka :D ale dluugo u was nie bylam xD az mi wstyd sie zrobilo :) co tam u ws slychac?? :D [URL]http://img11.imageshack.us/img11/3532/zdjcie0593.jpg[/URL] swietne kiteczki ma xD[/QUOTE] Hej! No dawno Was nie było, ale w końcu jesteście.:multi: A u nas wszystko dobrze jestem chora więc trochę ponadrabiam braki w fotkach i na innych galeriach, bo przez tą cholerną szkołę nie mam na dogo czasu..:roll: [quote name='pycia']Witamy wieczornie:)Viki słodziutka i jak słodko śpi->[U][url]http://img38.imageshack.us/img38/4347/zdjcie0434i.jpg[/url][/U][/QUOTE] Bardzo dziękujemy za miłe słowa!:loveu: No i 3 świeże fotki: Mój kochany nosek: [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/5715/zdjcie0441w.jpg[/IMG] [IMG]http://img203.imageshack.us/img203/6477/zdjcie0436.jpg[/IMG] Moje kochanie:loveu::loveu:: [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/875/zdjcie0439.jpg[/IMG] Wczoraj mnie koleżanka zapytała po tym jak jej opowiedziałam o problemach zdrowotnych Viki czy nie lepiej byłoby ją uspać a nie męczyć.. Ja aż zaniemówiłam zaraz mi łezki do oczu podeszły, czy Viki wygląda na taką która się męczy?:placz: Ona stwierdziła, że ona nie dała by tyle pieniędzy za leczenia psa.. Jeszcze mi nigdy na myśl nie przyszło, żeby moją małą VIki dać uspać bo ona nas tyle kosztuje..
-
Witamy się!:loveu: Dawno nas nie było a Wy u nas dość często więc wpadłam..:lol: [url]http://img132.imageshack.us/img132/659/pict7371.jpg[/url] Jak ja kocham te mokre szczurki.:loveu: Pixunia cudowna jest.:loveu::loveu:
-
Cześć Wam!:loveu: My też upominamy się o fotki, chociaż w pełni rozumiem Twój brak czasu bo też rzadko go mam ale teraz chora jestem to trochę ponadrabiam.
-
Ja bym nie chciała: -mopsa- nie podoba mi się kompletnie -buldog angielski także nie zachwyca mnie swoim wyglądem -charta -pudla -jamnika To chyba na tyle.:roll:
-
Witamy wszystkich serdecznie!:multi: Mamy bardzo mało czasu na dogo.. Ale mamy kilka fotek : [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/1931/zdjcie0435n.jpg[/IMG] [IMG]http://img188.imageshack.us/img188/4716/zdjcie0432.jpg[/IMG] [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/5332/zdjcie0433.jpg[/IMG] [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/4347/zdjcie0434i.jpg[/IMG] Jutro jedziemy na badanie krwi to damy znać jak tam wyniki. Trzymajcie kciuki!:razz:
-
Ja też prawdopodobnie będę jako widz. Czy ktoś wie o której się zaczyna wystawa i czy można mieć ze sobą psa niewystawowego? I czy w Zabrzu jest dużo psich stoisk bo jeszcze w Zabrzu nie byłam.:razz:
-
Cześć Wam!:loveu: [url]http://img97.imageshack.us/img97/6254/pict7293.jpg[/url] Pixunia jest cudna, do tera nie mogę się napatrzeć jak ładnie jest ostrzyżona.:loveu:
-
[quote name='JOYka'][FONT=Comic Sans MS][COLOR=teal]Cześć, to super ,że z Viki już wszystko dobrze:multi:wymiziaj słodkiego śpioszka od nas:loveu:[/COLOR][/FONT][/QUOTE] [quote name='Bartiśkowa_']Biedna Vikusia :-( Życzymy zdrówka :loveu: ładne ma kucyczki[/QUOTE] [quote name='Viky i Ja']Witamy późną nocką i pozdrawiamy cieplutko :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] [quote name='Yoko2009']Hej hej witamy porannie:)[/QUOTE] [quote name='Nati28']Witamy :cool3: Viki super wyglada w dwoch kitkach :loveu::loveu:[/QUOTE] [quote name='Doti1986']Ściągnęłyśmy pomysł na dwie kitki i Pixulka też dziś w takich śmiga:loveu:[/QUOTE] [quote name='FREDZIU']Witamy gorąco piękną Viki, my chyba jesteśmy tu pierwszy raz?:crazyeye:ale zapewne nie ostatni. Viki jest śliczniutka:lol:[/QUOTE] [quote name='Yoko2009']Cudne kucyki:) jak i Viki:loveu:[/QUOTE] [quote name='Viky i Ja']Witamy i uciekamy do spanka :sleep2:[/QUOTE] [quote name='***Paulina***']Witamy:bye: Buziaczki dla Viki:loveu:[/QUOTE] [quote name='Doti1986']Witamy Piątkowo popołudniowo:loveu:[/QUOTE] [quote name='Pestka']Witam się weekendowo.[/QUOTE] [quote name='Doti1986']Witamy Vikunię weekendowo:loveu:[/QUOTE] Witamy wszystkich!:loveu: Bardzo dziękujemy za miłe słowa:loveu: Postaram się dzisiaj jakieś zdjęcia zrobić żeby coś tu wstawić bo jakoś osotanio się obijam.:roll:
-
Cześć!:loveu: [url]http://images50.fotosik.pl/200/04a8d9bb42ddd8ca.jpg[/url] Cudne zdjęcie.:loveu::loveu: Kati tu wygląda pisz wymaluj jak Viki.:loveu:
-
Witamy wszystkich!:loveu: Przepraszamy za tak długą nieobecność.. Co do czasu na dogo mam go za mało żeby pozaglądać do wszystkich galerii ale postaram się to nadrobić w najbliższym czasie.. [quote name='karkakarka']Witam w końcu się pokazałyście :multi: Gdzie byłyście jak was nie było?? I co u Was słychać :cool1:[/QUOTE] No w końcu znalazłam trochę czasu żeby tu wstąpić.:lol: Nigdzie nie byłyśmy poprostu za krótki jest dzień do 14 siedzę w szkole, później idę Viki do lasu wybiegać jeszcze później wychodzę na jakieś piwko i poprostu jak przychodzę to myślę tylko o tym żeby się położyć..:roll: A nas co słychać.. Dosyć dobrze Viki już w pełni sił naszczęście wyszła z tej choroby cała i zdrowa.:loveu: a teraz 2 fotki na przypomnienie Viki robione przed chwilą: [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/1115/zdjcie0594.jpg[/IMG] [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/3532/zdjcie0593.jpg[/IMG] Jutro postaram się wstawić coś więcej.:razz:
-
[quote name='Nati28']Cieszymy sie ze z Viki juz lepiej :loveu: Teraz szybko robi sie ciemno... :shake:[/QUOTE] No o 19 już jest ciemno..:shake: [quote name='Viky i Ja']Witamy cieplutko Viki i jej Pańcię i zapraszamy do odwiedzinek. Co prawda galeria mojej Viky jest jeszcze skromniutka, ale popracujemy nad tym. Viky to oficjalnie Izzara (tak ma w metryce) ale zdecydowaliśmy, że prywatnie będzie Viky - brzmi jakoś sympatyczniej :lol:[/QUOTE] Witamy nowych gości zaraz do Was wpadniemy.:lol: [quote name='***Paulina***']Przyszłyśmy się przywitać:multi: Możemy liczyć na jakieś fotki?[/QUOTE] Cześć Wam! Tak można mam narazie 3 fotki ale wkleję później bo teraz biorę się za zadanie..:cool1: