Jump to content
Dogomania

Skibka

Members
  • Posts

    1463
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Skibka

  1. [quote name='Daga03']Od poniedaiałku Guciu jest z nami, ale mój to chyba ma ADHD .wieczorem pięknie zasypia razem z nami ( onw swoim legowisku)ale za to od 2 w nocy dostaje wścieklizny i wariuje jak opętany.chciałam go wziąc do siebie ale tak po nas skakał , że musiał iśc na podłogę.zazdroszcze aniołków:)))ale tak serio to nie wiem czy to normalne?? z wszych doświdczeń wynika coś całkiem innego.[/QUOTE] Jeśli to szczeniak to normalne. Moja VIki ma 2 lata a czasami o 1 w nocy przynosi swoje piszczące jabłuszko i wszystkich budzi bo chce się pobawić. Taki już urok w posiadaniu psa.:evil_lol:
  2. [quote name='Dariette.']hm, a osoby towarzyszczące + ich psy się zapisuje? Bo chciałam zaklepać jakieś miejsce dla przyjaciółki i i jej kundelka ;). Dziś pogadam z rodzicami, bo naprawdę narobiłyście mi ochoty na ten zlot! Poznam wreszcie te psiary i ich czworonogów :-D.[/QUOTE] Koleżankę też możesz zapisać, ja zrobiłam to samo.:evil_lol: [B]Feigned[/B]Fajnie jak byśpojechała bo były kolejny mniejszy pies bo tak to same byczki jadą i moja będzie takim kurduplem jedynym..
  3. [quote name='Feigned']noo, to jedyne wyjście, tylko się zastanawiam jak by białas zniósł tyle godzin jazdy pociągiem :eviltong:[/QUOTE] Zawsze możesz dać mu tabletkę, ja mam tam jakąś godzinę jazdy a Viki też będzie na tabletce.;)
  4. [quote name='Iś & Chester']o mamo :D to ja biorę osobną walizkę z jedzeniem :evil_lol: i do sklepu pójdę sobie może raz, góra dwa :eviltong: pfy nikt nowy, a wątek już całą godzinę jakąs jest :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Laska spokojnie napewno się jeszcze ktoś zgłosi.:lol: Czytałam że nie przepadasz za yorkami, ciekawe jak strawisz mojego chomika.:lol:
  5. [quote name='Ainee']No nie? :D Tak tak, zobacz czy jest przede wszystkim ogrodzone, czy są śmietniki, bo jak nie, to przy pasie z koszem będę chodzić, zamiast saszetki :evil_lol: No i oczywiście wszyyyyyystkich zapraszamy :P No, dziesięć hektarków, będzie gdzie psów szukać :lol:[/QUOTE] To musisz zaopatrzyć się w większy kosz bo skoro Szamanka mówi że nie ma koszy to będziemy wszyscy do jednego rzucać a że Ty zgłosiłaś się na ochotnika do noszenia to sprawa z odchodami załatwiona.:roflt:
  6. Aha Anula zobacz czy tam na tym terenie albo w pobliżu są śmietniki na psie odchody.:oops::lol: [SIZE="1"][COLOR="PaleTurquoise"](dziwnie tak wygląda jak Anula piszesz po polskiemu nie po naszemu:shiny:)[/COLOR][/SIZE]
  7. [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]i ja też:evil_lol::evil_lol:[/COLOR] [COLOR=Blue]jak pojedziemy tam to oczywiście parat i obfocić co i jak i jak jakieś pytanie mocie to pytać zanotujemy se i wszystkiego sie dowiemy:diabloti:[/COLOR][/QUOTE] Pierwsze pytanie to czy teren jest cały ogrodzony.:lol: Bo mój kurdupel się wciśnie w każdą szczelinę.:lol:
  8. Ja też najprawdopodobniej będę.:razz:
  9. [quote name='dysia-u'][url]http://img203.imageshack.us/img203/6477/zdjcie0436.jpg[/url] kogo tu chcą uśpić ?? :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad: takie śliczności warte wszystkie pieniądze:loveu:[/QUOTE] Potwierdzam, jest warta każdych pieniędzy.:loveu: [quote name='Nati28']Witamy i cieszymy sie ze z Viki lepiej :multi::loveu:[/QUOTE] My też się bardzo cieszymy.:loveu::multi: [quote name='karkakarka'][URL]http://img38.imageshack.us/img38/4347/zdjcie0434i.jpg[/URL] ja też tu jestem :cool3: [url]http://img35.imageshack.us/img35/5715/zdjcie0441w.jpg[/url] hihi a tu się trochę rozciągła hihi Dziwna ta twoja koleżanka, pewnie nie ma psiaka...[/QUOTE] Właśnie ma psiaka.. Z tym że puszcza go samopas jest jej obojętne czy czegoś nie zje na dworze, czy go nie przejedzie... Niewiem jak można mieć takie podejście do własnego psa.. [quote name='Doti1986']Witamy się wieczorowo Vikunia śliczną i zdrówka życzymy:loveu:[/QUOTE] Witamy!:loveu:
  10. Cześć! [url]http://img260.imageshack.us/img260/3586/p2307091351.jpg[/url] Jaka cudna kobietka z niej wyrosła, jeszcze nie dawno była taka malutka.:loveu:
  11. Cześć! [url]http://i250.photobucket.com/albums/gg245/anitaaa93/zdjecia27.jpg[/url] Cudowny misiek:loveu::loveu::loveu: Pozdrawiamy!
  12. Cześć Wam!:loveu: [url]http://images45.fotosik.pl/210/86a78cb506ca0104med.jpg[/url] Jaki on jest cudowny:loveu::loveu:
  13. Witamy się! [url]http://img19.imageshack.us/img19/4738/dsc00859pn.jpg[/url] No ładnie mała napaskudziła.:lol: A to białe to co? Papier?:lol:
  14. [quote name='Nati28']Bedziemy trzymac kciuki, a Viki jakie ma juz dlugie wloski :loveu:[/QUOTE] Chyba trzymaliście kciuki!:loveu: Wczorajsze badania nie wyszły źle. Trzustka przy normie 800-900 czegoś Viki ma 516 na to dalej bierzemy tabletki, za to wątroba przy normie 0-39czegoś VIki ma 15 i 27 więc te tabletki odstawiamy.:multi: Następna kontrola dopiero za około 2 msc chyba że pojawią się znowu wymioty to wcześniej. Ale i tak będziemy tam wcześniej bo musimy umówić się na sterylkę.:lol: A co do włosków to ma już coraz dłuższe ale już nie będzie strzyżona bo na zimę to lepiej jak ma dłuższe, a dla mnie to nawet lepiej bo uczę się jako fryzjerka to mam przynajmniej modela bo nikt inny nie chce się odważyć iść na pierwszego.:lol: [quote name='Karolina&Lucky'][url]http://img38.imageshack.us/img38/4347/zdjcie0434i.jpg[/url] Haha, ja tam jestem, ja tam jestem :lol: :grins: Śliczny śpioszek z Viki :loveu:[/QUOTE] Dzięki bardzo!:loveu: [quote name='Doti1986']Witamy się wieczorowo:loveu: Viki śliczna bardzo mi moja Pixi przypomina:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Witamy! No też mi się wydaje że Pixi i Viki są podobne a do tego Kati od Pauliny też jest bardzo podobna.:loveu::loveu: [quote name='dysia-u'][url]http://img38.imageshack.us/img38/4347/zdjcie0434i.jpg[/url] ooo Vikuśka na DG :crazyeye:[/QUOTE] No VIki bardzo często ze mną przegląda dogo, teraz też.:lol: [quote name='dadiii']hejka :D ale dluugo u was nie bylam xD az mi wstyd sie zrobilo :) co tam u ws slychac?? :D [URL]http://img11.imageshack.us/img11/3532/zdjcie0593.jpg[/URL] swietne kiteczki ma xD[/QUOTE] Hej! No dawno Was nie było, ale w końcu jesteście.:multi: A u nas wszystko dobrze jestem chora więc trochę ponadrabiam braki w fotkach i na innych galeriach, bo przez tą cholerną szkołę nie mam na dogo czasu..:roll: [quote name='pycia']Witamy wieczornie:)Viki słodziutka i jak słodko śpi->[U][url]http://img38.imageshack.us/img38/4347/zdjcie0434i.jpg[/url][/U][/QUOTE] Bardzo dziękujemy za miłe słowa!:loveu: No i 3 świeże fotki: Mój kochany nosek: [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/5715/zdjcie0441w.jpg[/IMG] [IMG]http://img203.imageshack.us/img203/6477/zdjcie0436.jpg[/IMG] Moje kochanie:loveu::loveu:: [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/875/zdjcie0439.jpg[/IMG] Wczoraj mnie koleżanka zapytała po tym jak jej opowiedziałam o problemach zdrowotnych Viki czy nie lepiej byłoby ją uspać a nie męczyć.. Ja aż zaniemówiłam zaraz mi łezki do oczu podeszły, czy Viki wygląda na taką która się męczy?:placz: Ona stwierdziła, że ona nie dała by tyle pieniędzy za leczenia psa.. Jeszcze mi nigdy na myśl nie przyszło, żeby moją małą VIki dać uspać bo ona nas tyle kosztuje..
  15. Witamy się!:loveu: Dawno nas nie było a Wy u nas dość często więc wpadłam..:lol: [url]http://img132.imageshack.us/img132/659/pict7371.jpg[/url] Jak ja kocham te mokre szczurki.:loveu: Pixunia cudowna jest.:loveu::loveu:
  16. Cześć Wam!:loveu: My też upominamy się o fotki, chociaż w pełni rozumiem Twój brak czasu bo też rzadko go mam ale teraz chora jestem to trochę ponadrabiam.
  17. Ja bym nie chciała: -mopsa- nie podoba mi się kompletnie -buldog angielski także nie zachwyca mnie swoim wyglądem -charta -pudla -jamnika To chyba na tyle.:roll:
  18. Witamy wszystkich serdecznie!:multi: Mamy bardzo mało czasu na dogo.. Ale mamy kilka fotek : [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/1931/zdjcie0435n.jpg[/IMG] [IMG]http://img188.imageshack.us/img188/4716/zdjcie0432.jpg[/IMG] [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/5332/zdjcie0433.jpg[/IMG] [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/4347/zdjcie0434i.jpg[/IMG] Jutro jedziemy na badanie krwi to damy znać jak tam wyniki. Trzymajcie kciuki!:razz:
  19. Ja też prawdopodobnie będę jako widz. Czy ktoś wie o której się zaczyna wystawa i czy można mieć ze sobą psa niewystawowego? I czy w Zabrzu jest dużo psich stoisk bo jeszcze w Zabrzu nie byłam.:razz:
  20. Cześć Wam!:loveu: [url]http://img97.imageshack.us/img97/6254/pict7293.jpg[/url] Pixunia jest cudna, do tera nie mogę się napatrzeć jak ładnie jest ostrzyżona.:loveu:
  21. [quote name='JOYka'][FONT=Comic Sans MS][COLOR=teal]Cześć, to super ,że z Viki już wszystko dobrze:multi:wymiziaj słodkiego śpioszka od nas:loveu:[/COLOR][/FONT][/QUOTE] [quote name='Bartiśkowa_']Biedna Vikusia :-( Życzymy zdrówka :loveu: ładne ma kucyczki[/QUOTE] [quote name='Viky i Ja']Witamy późną nocką i pozdrawiamy cieplutko :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] [quote name='Yoko2009']Hej hej witamy porannie:)[/QUOTE] [quote name='Nati28']Witamy :cool3: Viki super wyglada w dwoch kitkach :loveu::loveu:[/QUOTE] [quote name='Doti1986']Ściągnęłyśmy pomysł na dwie kitki i Pixulka też dziś w takich śmiga:loveu:[/QUOTE] [quote name='FREDZIU']Witamy gorąco piękną Viki, my chyba jesteśmy tu pierwszy raz?:crazyeye:ale zapewne nie ostatni. Viki jest śliczniutka:lol:[/QUOTE] [quote name='Yoko2009']Cudne kucyki:) jak i Viki:loveu:[/QUOTE] [quote name='Viky i Ja']Witamy i uciekamy do spanka :sleep2:[/QUOTE] [quote name='***Paulina***']Witamy:bye: Buziaczki dla Viki:loveu:[/QUOTE] [quote name='Doti1986']Witamy Piątkowo popołudniowo:loveu:[/QUOTE] [quote name='Pestka']Witam się weekendowo.[/QUOTE] [quote name='Doti1986']Witamy Vikunię weekendowo:loveu:[/QUOTE] Witamy wszystkich!:loveu: Bardzo dziękujemy za miłe słowa:loveu: Postaram się dzisiaj jakieś zdjęcia zrobić żeby coś tu wstawić bo jakoś osotanio się obijam.:roll:
  22. Cześć!:loveu: [url]http://images50.fotosik.pl/200/04a8d9bb42ddd8ca.jpg[/url] Cudne zdjęcie.:loveu::loveu: Kati tu wygląda pisz wymaluj jak Viki.:loveu:
  23. Witamy wszystkich!:loveu: Przepraszamy za tak długą nieobecność.. Co do czasu na dogo mam go za mało żeby pozaglądać do wszystkich galerii ale postaram się to nadrobić w najbliższym czasie.. [quote name='karkakarka']Witam w końcu się pokazałyście :multi: Gdzie byłyście jak was nie było?? I co u Was słychać :cool1:[/QUOTE] No w końcu znalazłam trochę czasu żeby tu wstąpić.:lol: Nigdzie nie byłyśmy poprostu za krótki jest dzień do 14 siedzę w szkole, później idę Viki do lasu wybiegać jeszcze później wychodzę na jakieś piwko i poprostu jak przychodzę to myślę tylko o tym żeby się położyć..:roll: A nas co słychać.. Dosyć dobrze Viki już w pełni sił naszczęście wyszła z tej choroby cała i zdrowa.:loveu: a teraz 2 fotki na przypomnienie Viki robione przed chwilą: [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/1115/zdjcie0594.jpg[/IMG] [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/3532/zdjcie0593.jpg[/IMG] Jutro postaram się wstawić coś więcej.:razz:
  24. Cześć Wam! [url]http://i250.photobucket.com/albums/gg245/anitaaa93/bieszczady266.jpg[/url] Kochany misiek..:loveu::loveu: Trzymamy kciuki za zdrówko Bartisa..:thumbs: Widzę, że nie tylko my co chwilę odwiedziamy weta..:roll:
  25. [quote name='Nati28']Cieszymy sie ze z Viki juz lepiej :loveu: Teraz szybko robi sie ciemno... :shake:[/QUOTE] No o 19 już jest ciemno..:shake: [quote name='Viky i Ja']Witamy cieplutko Viki i jej Pańcię i zapraszamy do odwiedzinek. Co prawda galeria mojej Viky jest jeszcze skromniutka, ale popracujemy nad tym. Viky to oficjalnie Izzara (tak ma w metryce) ale zdecydowaliśmy, że prywatnie będzie Viky - brzmi jakoś sympatyczniej :lol:[/QUOTE] Witamy nowych gości zaraz do Was wpadniemy.:lol: [quote name='***Paulina***']Przyszłyśmy się przywitać:multi: Możemy liczyć na jakieś fotki?[/QUOTE] Cześć Wam! Tak można mam narazie 3 fotki ale wkleję później bo teraz biorę się za zadanie..:cool1:
×
×
  • Create New...