Jump to content
Dogomania

Pusiaczka

Members
  • Posts

    152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Pusiaczka

  1. [B][FONT=Comic Sans MS]Melciu,Dżekusiu pamiętam o was (*)[/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS]Przepraszam że tak długo mnie nie było ale internet mi szwankował choć bardzo chciałam was odwiedzić.[/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS]Mam nadzieję że dobrze spędziliście święta.[/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS]Ja kolejny rok nie spędzam ich z moim Lesterkiem.:-([/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS]Mam nadzieje że wy go chociaż przygarneliście do siebie :)[/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS]Pamiętam o was i opiekujcie się swoją pańcią :)[/FONT][/B]
  2. [B][FONT=Comic Sans MS]Aresku pamiętam o tobie (*)[/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS]Przepraszam że wcześniej cię nie odwiedzałam ale coś mi internet szwankował i niemogłam nawet na dogo wejść.[/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS]Teras powinieneś się najbardziej opiekować swoją pańcią gdyż ona tak strasznie za tobą tęskni.[/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS]To dobrze że odwiedziłeś ją w śnie i jej mame.Lecz mógł byś wziąść w śnie powiedzieć jej że też za nią bardzo tęsknisz i jest ci tam dobrze.Bo mam nadzieje że jest ci tam dobrze :)[/FONT][/B]
  3. [B][FONT=Comic Sans MS]Witaj Hapisiu (*)[/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS]Niestety przez ostatnie dni niemogłam na dogo wejść bo coś mi internet nie funkcjonował choć chciałam bardzo wejść :p[/FONT][/B] [FONT=Comic Sans MS][B]I co z tym jamolkiem??[/B][/FONT][FONT=Verdana]:Dog_run:[/FONT] [B][FONT=Comic Sans MS]Biedaczysko :([/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS]Mam nadzieje że znajdzie się ktoś porządny dla niego :([/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS]A może się zgubił :([/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS]Pamiętam o tobie Hapiczko trzymaj się dobrze i opiekuj się Olą :)[/FONT][/B]
  4. Racja o was też nie darady niepamiętać :p Dafficzku pamiętam:p
  5. Spoko :p Zawsze będę o was pamiętać bo o was niedarady niepamiętać :p Życzę wam miłych świąt :p Bym ci przesłąła jakiś obrazek ale niewiem jak :p Hap pamiętam :p
  6. Melciu i Dżekusiu pamiętam o was i życzę wam miłych świąt. Pozdrawiam:p
  7. Jaki ładniutkie bazie ;) To pewnie dla Dafficzka ;) Gdybym wiedziała jak tu wstawiać obrazek to bym też ci coś przesłała ;) Pamiętam Dafficzku o tobie ;)
  8. To dobrze że Cherry już znalazła nowy dom :p Że niebędzie musiała przeżywać już tego wszystkiego :p Ja też uwarzam żeby zamknąć temat bo skoro suczki już znalazły domy,o Bedix już niemusimy rozmawiać to zabardzo niema tu o czym rozmawiać ;)
  9. Spoko tylko się nieobużaj :) Zaproponowałam ci tylko pomysł ale niemusisz go koniecznie wykonywać :) Dobrze że niechcesz być taka jak Bedix bo mam o niej swoje zdanie i go niezmienie. Hap pamiętam ;)
  10. Nom ja też bym się niezdziwiła.Teras jak nikogo nienamówiliście to może mi się uda namawiam taką panią już jej zdjątka pokazałam powiedziała że się zastanowi.;)
  11. Też tak twierdzę że wierszyk jest cudowny ;) Napewno Melcia i Dżekuś zerkają teras na ciebie zza tęczowym mostem ;) Pamiętam o was Melciu i Dżekusiu ;)
  12. To może znowu przyprowadź jakąś przybłędę jamniczka jak Hap zrobiła swoje piękne szkliste oczka to się zgodzili może ten też będzie chciał zaznać szczęścia i też zrobi i może znowu ich przełamie swym psim :dog: wzrokiem ;) Hap pamiętam o tobie i niezapomne ;) o twojej pańci również ;) opiekuj się nią i pomóż przełamać jej rodziców ;)
  13. Kochany Artoniczku!!! :) Dziś jest taki słoneczny dzień a w takie zawsze lubiałeś się wylegiwać na słońcu :dog: Tam napewno to robisz codziennie :) :p Zawsze będziemy o tobie pamiętać :)
  14. Kochany Lesterku!!:) Dziś jest taki piękny słoneczny dzień. Tam u ciebie też napewno jest bardzo słonecznie i ciepło :) Już zaniedługo święta, lecz kolejny rok bez ciebie. Gdy się przygląduję czasami w chmury widze kształt psa twoją mordkę :) Choć kiedyś te nędzne podwórko chciało żebyś odszedł bo biegałeś za tą piłką :oops: To ja tak nigdy niebędę uwarzać. Mam jeszcze gdzieś twoją smyczkę na stryszku pamiętam zawsze poplątaną w supełkach.Nadal gdy się jej przyglądam czuję ciebie.Nawet jej zapach ma twój zapach.:-( Pamiętać będę o tobie do końca mego życia a nawet i dłużej ;)
  15. A właśnie zapomniałam czegoś dodać.Skoro cała rodzina według Bedix się przywiązała do Cherry to czemu jej mama tak złośliwie chciała odać Cherry do schronu??:cool1: Skoro jak człowiek się przywiązuje do psiaka czy czego kolwiek to chyba już niechce tego odać chcę być z tym do końca. Czy człowiek który kocha i jest przywiązany trzyma się jakich kolwiek zasad?? A wogóle Bedix też mówiła że się bardzo przywiązała do Cherry a z jakiej racji pobiła się w schronie z bratem bo on chciał wziąść Cherry.:shake: Niewiem co już o tym sądzić.
  16. No zobaczymy co powie już czekam na jej wymigiwanie:angryy: Na jej kolejne kłamstwa:angryy: Lecz jedyny plus że zabrała jej z tej trawy jeżeli to prawda.I że mogiśmy się dowiedzieć o Cherry bo gdyby nie ten wątek to niemieli byśmy jak pomóc Cherry bo byśmy niewiedzieli o jej istnieniu.Ale to itak nieusprawiedliwia Bedix:angryy: Ona nie jest jedna która ma taką bujną wyobraźnie i tak postępuje z psami.Jest wiele takich ludzi zwłaszcza w Polsce. Mam nadzieje że ktoś uczciwy znajdzie się aby wziąść Cherry do swojego przytulnego domciu.Ale dla mnie teras jest warzne również co się dzieje z tamtą sunią bo może być jej aktualnie źle.Choć niemówię że tak jest.
  17. Ładniutki wierszyk ;) Pamiętam o was słońca Dżekusiu i Melo :)
  18. Pamiętam Dafficzku o tobię i o twojej pańci też opiekuj się nią ;) By niemiała żadnych zmartwień i problemów wkońcu tak walczyła o ciebie;)
  19. Olu niepodawaj się z proszeniem wiem to po własnym przykładzie ;) Prosiłam moich rodziców trzy lata o psa ciągle mówili żadnych zwierząt,jak będziesz dorosła i zamieszkasz gdzie indziej to będziesz mogła robić zwierzyniec ale nie tutaj.Choć mam tylko jednego słodziutkiego króliczka.Mówię ci czekaj i proś oni wkońcu niewytrzymają albo przyprowadź jakąś przybłędę jamniczka i powiec że znalazłaś go.Może to zmiękczy ich serca jak zobaczą go;) Hapiczko pamiętam o tobie ;)
  20. Happy pamiętam :)
  21. Kochany Lesterku niezapomniałam o tobię i niezapomnę już do końca. Dziś był taki szarawy i smutny dzień mam nadzieję że jest ci tam dobrze. Już się zbliża wiosna a ty zawsze lubiałeś po łąkach biegać zwłaszcza po naszej której zrobię zdjęcie specjalnie dla ciebie :) Już się ukazują kwiatuszki i trawka zielona :) Mam nadzieję że tam ci jest o wiele lepiej. Pamiętam i niezapomnę :)
  22. Szczerze to masz co do tego rację.Lecz martwi mnie że niewiemy co się dzieje teras z sunią.Czy jest jej dobrze czy jest jej źle czy wogóle żyję. Jutro powywieszam plakaty już się pytałam kilku dobrych ludzi zobaczą i przy okazji popytają się.Robię co w mej mocy bo Cherry już wystarczająco przeżyła :cool1:
  23. To naprawdę straszne że musiał trafić do takiej rodziny :-( Prubowaliśmy mu jak najbardziej pomóc ale pobicie go do nieprzytomności przez policjantów było pierwszym krokiem.Nawet niewiadomo kto go tym nożem podźgał.Moje skarbeńko zawsze będziesz w naszych sercach bo byłeś cudownym psem.Nie zapomniałam o tobie i niezapomne.Niech tam będzie ci dobrze zdala od problemów i zmartwień.;)
×
×
  • Create New...