Jump to content
Dogomania

danka1234

Members
  • Posts

    10402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by danka1234

  1. Lupus,Lupuś czas juz iść do domu Dłużej gadać nie chce się nikomu Ciotki wnerwisz będzie żle Ecci do Ciebie juz wybiera sie Będzie bida będzie dym Wiec uciekaj z panem swym
  2. Toz to słodziak do zacałowania.
  3. [quote name='Isadora7']Jak miło i sympatycznie czyta się takie wątki. Serducho się raduje.[/quote] O witam Cię Isadorko.:buzi:
  4. Gązuś na spacerkach spuszczony ze smyczy nie oddala się odemnie,bardzo się pilnuje,jak mu się zdaży zagapic a ja odejde parę kroków dalej to leci biegiem za mną. W domu cały dzien przelezy i prześpi jak mój jamnik,w nocy też nie ma problemu i nie było nawed na początku.Gazuś jest takim bazproblemowym psiaczkiem który jak to trafnie ujeła nikador "przeprasza że żyje", kazdemu schodzi z drogi i czeka na chwile zainteresowania nim.
  5. Selenga,zadajesz pytania i to jest dla mnie oczywiste.Skoro chcesz Gonze adoptawac to musisz wiedziec jak najwiecej przy podjeciu takiej decyzji. Co do jedzenia,to tak jak sama wydedukowałaś tylko potwierdze że nie jest wybredny,zjada co dostanie ale je malutko,suchą karmę tez lubi sobie pogryzac, Co do zjadania reztek na dworze to nie zauważyłam ale tez nie chodzimy koło smietników,wychodzimy na spacerki nad rzekę i trawkę ale trzeba bedzie to sprawdzic.
  6. [quote name='Selenga']Czyżby Goznuś był mniejszy od Twojego jamnika???? Do samochodu sam wskakuje czy trzeba go wstawić? I jak on sobie wogóle radzi z tą niesprawną łapką? Mówiłaś, że na łóżko nie wskakuje, woli dywany, ale wogóle wdrapuje sie na coś wyższego niż podłoga? Mam nadzieję, że nie jest ciężki :) Lubi być brany na kolana?[/quote] Witam Cię i juz odpowiadam na wszystkie pytania ;) Gonzus jest sporo mniejszy od mojego jamnika i waży o połowe mniej od niego bo tylko 6kg. więc to piórko do noszenia. Wskakiwać potrafi na wszystkie kanapy i fotele,czasami lupi sobie poleżeć na kanapie ale generalnie woli dywan,myslę ze na podłodze jest mu po prostu chłodniej zważywszy na to że futerko ma grube a jest gorąco. Pieszczoch jest przeokropny,mogłby się miziać caly dzień,na kazdym kroku podstawia pyszczek do głaskania.Co do tej łapki to nie jest taka niesprawna,bo uzywa jej,podpiera sie na niej przy chodzeniu i po schodach,myslę że z czasem łapcia dojdzie do większej sprawnosci gdyż dopiero mineło 3tyg.od zakonczenia leczenia które trwalo 2 m-ce. Jesli czegos nie dopowiedzialam lub masz jeszcze jakies pytania to jak najbardziej zadawaj,po to tu jestem aby udzielic wszystkich informacji;)
  7. Podniosę chociaż malutkiego Skrzacika.
  8. [quote name='Martunia']Lupuś, szoruj po domek. :eviltong:[/quote] I to już :mad:
  9. Saruniu pokazujemy się od rana.
  10. No cudowny jest Tuptuś
  11. [quote name='EVA2406']Dopiero znalazłam wątek. Czy te cegiełki są jeszcze? Jeśli tak, to proszę o link do akcji cegiełkowej.[/quote] No niestety aukcja zakończyła się parę dni temu ale jeśli chcesz wspomóc leczenie Mikosia to na 1 stronie jest podane konto do wpłat ;)
  12. Witamy wszystkie ciocie nowymi foteczkami [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/2513/bild0663ij9.jpg[/IMG] Bardzo lubimy jezdzić samochodem. [IMG]http://img112.imageshack.us/img112/3368/bild0671np1.jpg[/IMG] Lubimy wodę i to bardzo w taki upał.
  13. Czyli słodziaczek z Tuptusia.
  14. [quote name='ecci']Gumiś do domu, i nie denerwuj mnie już!!!Przyjdę i tyłek złoję:mad:[/quote] I tak to Sara Gumisiem zostala.:evil_lol:
  15. [quote name='iwa77']Danuśka szkoda nerwów na takich ludzi !:mad:[/quote] Iwus miałyśmy sie przyjemność spotkać,moze zauważyłaś ze jestem osobą bardzo opanowaną ale ten babsztyl wydobył ze mnie cechy o które bym się nie podejrzewała,mało tego zaczepia nas jak wychodzimy na spacery i leci glaskać psiaka ktorego oddała.:mad: Isadorko widze że Ciebie tez naszła wena twórcza:evil_lol:,
  16. Trzymaj się Jamnisiu.
  17. [quote name='Isadora7']Danka ja ciebie będę specjalnie wQ.... rewelacyjne te wierszyki. Powiedz mi tylko co cię wkurza to postaram się :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Sama ulożyłaś super wierszyk u Gumisia,:loveu:
  18. Lupuś,Lupuś kurdupelku mały Przez Ciebie u cioteczek Szykują się zawały Weż się w garść Bo czas ucieka Przewołaj do siebie Dobrego człowieka
  19. To link ,sprzedaz zakonczona ale ciagle wystawiają. [URL]http://allegro.pl/item353901232_353901232.html[/URL] a jesli chcesz juz to moge spróbowac zalatwic Ci bez aukcji bo mam z nimi kontakt.
  20. [quote name='ecci']żartujesz!!!To chyba Ci się udało, mi też przydałby się kontenerek...[/quote] Maja te kontenerki w ciagłej sprzedazy,znajde link to podam.
×
×
  • Create New...