[quote name='agatkia']Jejku, jakie to biedactwo przy tym Twoim psiaku... wychuchanym, wypielęgnowanym... chciałabym, żeby Lilithka kiedyś tak wyglądała :roll:[/quote]
Bedzie i Lililtka lepiej wygladać,trzeba czasu.
Mój Jamniś jak go wziełam 8m-cy temu ze schroniska tez nie wygladał najlepiej(ma fotkę na swoim wątku).
A to juz dzisiejsza fotka,Lililth odzyskała apetyt i wyczekuje na jedzonko.
[IMG]http://img145.imageshack.us/img145/218/bild0993pc6.jpg[/IMG]
[IMG]http://img231.imageshack.us/img231/8679/bild0964bj0.jpg[/IMG]