[quote name='DG32']Halo, Halo :mad: ja tu byłam pierwsza na te wczasy zapisana.
Licze tak żeby schudły minimum po pół kilo każde, a kilo to już by był ogromny sukces.[/quote]
Ha,ha, po pół kilo to nie opłaca się wozić u mnie jest do zgubienia 2kg. to przynajmniej jest wyzwanie:eviltong:któremu ja niestety nie umiem podołać:oops:
Rambunio ma 4kg,jakby tak popatrzeć na ten problem z innej strony,tej lepszej to mam u siebie jakby 3 jamniorki:evil_lol: