Cudnie ze zabierzecie malutkiego ,oby nadal tam był i doczekał pomocy.
Jeśli trafi do Murki wystawię na niego bazarek by wesprzeć opłacenie hoteliku.
Służę też pomocą ogłoszeniową,u Murki przy dobrych zdjęciach i informacjach ma szanse na szybkie znalezienie domku.
Czekamy zatem jutro na wieści,oby były pomyślne.