Jump to content
Dogomania

ada_1994

Members
  • Posts

    1249
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ada_1994

  1. To wspaniale tylko szkoda, że tak późno, ale lepiej późno niż wcale;)
  2. tyle ogłoszeń i nikt nie dzwonił?:angryy: Ptysiu musisz jak najszybciej znaleźć dom!!!
  3. Kiedy szczęście w końcu do Totka się uśmiechnie...?
  4. podnoszę... Czy coś wiadomo w sprawie Blue?
  5. [I]Dzięki Oskar, no to kiedy ten Twój szczęśliwy dzień? A i mogę przyjść z moją dziewczyną, tylko którą by tu wybrać, no dobra no to z 2 mogę przyjść?:razz: Miki [/I]
  6. To świetnie, że u Soni, a raczej Lucy wszystko dobrze, a co do fotek to fajnie by było zobaczyć szczęśliwą Sonię;)
  7. [quote name='kasia14'][B]Modliszko[/B] dostałam taką wiadomość w sprawie jednego ze szczeniaków z allegro '' Witam! Interesuje mnie szczeniak BLUE. Proszę tylko o informacje, czy jest możliwość dowiezienia pieska do mnie? Mieszkam w woj. opolskim. Mam duży dom z dużym ogrodem, więc piesek by się dobrze czuł. A kolejne pytanie, to jaki ten pies może być duży jak dorośnie?'' co dopisać? czy jest możliwa opcja dowozu jak pan będzie oki? Oczywiście jesli tak to zapytam o warunki, umowe, wizyte przedadopcyjna itp ;)[/quote] Mam nadzieję, że to dobry dom i trzymam kciuki za Blue;)
  8. a czy Miki zostanie zaproszony?:oops:
  9. muszę porobić Mikiemu jakieś nowe fotki, dawno nie robiłam:roll:
  10. Czy to ślub, bo taką Oskar ma skupioną i zawstydzoną minę?:loveu:
  11. [IMG]http://img399.imageshack.us/img399/5249/oskarrrak2.png[/IMG] upiększyłam bannerek motylkami:razz:
×
×
  • Create New...