[quote name='kasia14'][B]Modliszko[/B] dostałam taką wiadomość w sprawie jednego ze szczeniaków z allegro
'' Witam!
Interesuje mnie szczeniak BLUE. Proszę tylko o informacje, czy jest możliwość dowiezienia pieska do mnie? Mieszkam w woj. opolskim. Mam duży dom z dużym ogrodem, więc piesek by się dobrze czuł. A kolejne pytanie, to jaki ten pies może być duży jak dorośnie?''
co dopisać? czy jest możliwa opcja dowozu jak pan będzie oki? Oczywiście jesli tak to zapytam o warunki, umowe, wizyte przedadopcyjna itp ;)[/quote]
Mam nadzieję, że to dobry dom i trzymam kciuki za Blue;)