-
Posts
1790 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Erica
-
ON-kowaty Mars dzięki Laci i Maci znalazł DOM!!
Erica replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Przyłączam się do próśby Budryska. :) -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Erica replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[QUOTE] Tu jest suczka ale nie wiadomo co z nią, gdzie jest: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213532-Labkowata-czy-go%C5%84cza-Pi%C4%99kna-sunia-pilnie-szuka-tymczasu...-B%C5%82agam-o-pomoc"]http://www.dogomania.pl/threads/2135...łagam-o-pomoc[/URL].[/QUOTE] Tej suczki na razie nie wklejam do listy. Najwyżej uzupełnię jak będzie cokolwiek wiadomo. -
Aramisek pojechał do nowego domku. Wszystkim bardzo mocno dziękujemy!!
Erica replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Zapisuję i dodaję Aramisa do listy. -
[quote name='Asia&Luna'][B]Erica,[/B] spróbuj napisać prośbę na tym wątku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/73865-Ubranka-dla-ps%C3%B3w!!!?p=18561472#post18561472[/url] Lub ewentualnie tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/threads/140740-Jak-zrobi%C4%87-samodzielnie-smycz-i-obro%C5%BC%C4%99-dla-psa-)?p=18504789#post18504789[/url] Nie jestem pewna, czy uzyskasz pomoc, ale nie zaszkodzi zapytać ;) Sorry za OT[/QUOTE] Dziękuję :) Wracamy do tematu ;)
-
Ooo, to jak już o wdziankach rozmawiamy ;) Poszukuję dogomaniaczki, która potrafi przerabiac kurtki na ubranka dla psiaków. Kubraczki potrzebna są dla psiaków z puntu przetrzymań w Pszczynie. Gdzie dać ogłoszenie?
-
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Erica replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Asia, Ciebie bez problemów wpuszczają do punktu? [QUOTE]ja mysle ze jak to ogarniasz to moze udostepnij swoje konto, bo sie zaczynam gubic ;-)[/QUOTE] A ja przeciwnie. Im więcej tego się robi, tym sprawniej kojarzę :D -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Erica replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Nie mogę edytować postu :watpliwy: Jeszcze jedna sprawa - mam sporo starych kurtek, które nadawałyby się na ubranka dla psów z punktu. Znacie kogoś kto mógłby je uszyć? -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Erica replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Lili8522']Lusia juz jest w DT :)[/QUOTE] Bah, przegapiłam... Dużo psiaków i jeszcze nie wszystkie ogarniam na bieżąco. Tak, lista będzie w 2 poście na wątku skarpetkowym. Brakuje mi jeszcze paru rzeczy organizacyjnych do założenia wątku: 1. Jak organizować finanse * Czy pieniądze mają być zbierane "razem" i dzielimy w miarę potrzeb czy zakładamy osobne pule np. bieżącą i weterynaryjną na pilne potrzeby? * Na jakie konto mają być przelewy? Z związku z tym, że Klaudia ma bardzo mało czasu myślałam, żeby najpierw przelewać na czyjeś inne konto ( ewentualnie mogę udostępnić moje ), żeby na bieżąco potwierdzać wszystkie wpłaty. A dopiero później - powiedzmy 1, 2 razy w tygodniu robić przelew zbiorczy do Klaudii i nech ona też potwierdza wpłatę. Wydaje mi się, że taki sposób byłby najbardziej przejrzysty i odporny na zamieszania. Co sądzicie? Wiem, że jeszcze o coś miałam pytać ale teraz nie mogę sobie przypomnieć. :hmmmm: Aaaaa, dobra dusza przekazała mi dziś sporo nowych ciuszków na bazarki :) -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Erica replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Lusia: [url]http://www.dogomania.pl/threads/221918-Male%C5%84ka-Lusia-marznie-w-schroniskowej-budzie.-A-mr%C3%B3z-trzaskaj%C4%85cy...-POMOCY[/url] -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Erica replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Dziękuje za podpinanie, dodam jak będę mieć więcej czasu ( pewnie wieczorem dopiero - na razie remont wzywa). Chcę też jak najszybciej ruszyć z bazarkami na skarpetę - nie wiemy kiedy najbliższy wywóz do Mysłowic, a trzeba przed nim psiaki zabrać. -
Podnoszę Livcię. :) Mało ludziów zagląda na bazarek. Ciotki puście wici, ok?
-
[B]paulinken[/B] - Mogłabyś do nich napisać i spytać czy mają coś wolnego teraz? Od razu dowiedz się o szczegóły i powiedz, że damy odpowiedź do środy wieczorem. Pięknie proszę? ;)
-
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Erica replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Dodałam Alfa, swoją drogą ja nie rozumiem ludzi, którzy oddają psa "bo niszczy". :shake: Po to ludź ma chwytne kciuki, żeby mógł co ważniejsze przedmioty przed psem schowac. Grrrr Na razie wyłuskałam tyle psów, co wcale nie znaczy, że ich jest tylko tyle. Dogo mi się zacina i części wątków w ogóle nie mogę załadować. Jutro będę "zbierać" dalej. [B] Bardzo proszę - jesli tylko masz chwilę, to zrób choć jedno ogłoszenie dla tych psów, którym są one na prawdę potrzebne: Livii, Edkowi, Dosi i Aszce. [/B][SIZE=2]Ja jutro wolne chwile spędzam na ogłaszaniu Denisa[/SIZE][B][SIZE=2].[/SIZE] [/B]