Jump to content
Dogomania

Erica

Members
  • Posts

    1790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Erica

  1. Przyłączam się do próśby Budryska. :)
  2. [QUOTE] Tu jest suczka ale nie wiadomo co z nią, gdzie jest: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213532-Labkowata-czy-go%C5%84cza-Pi%C4%99kna-sunia-pilnie-szuka-tymczasu...-B%C5%82agam-o-pomoc"]http://www.dogomania.pl/threads/2135...łagam-o-pomoc[/URL].[/QUOTE] Tej suczki na razie nie wklejam do listy. Najwyżej uzupełnię jak będzie cokolwiek wiadomo.
  3. Poryczałam się patrząc na zdjęcia z pierwszej strony :( Jak teraz ma się Gacek?
  4. Lusia jest w bDT czy w hoteliku? Bo nie wiem jak mam ją dodać do listy Pszczyńskich psów w potrzebie.
  5. [quote name='Asia&Luna'][B]Erica,[/B] spróbuj napisać prośbę na tym wątku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/73865-Ubranka-dla-ps%C3%B3w!!!?p=18561472#post18561472[/url] Lub ewentualnie tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/threads/140740-Jak-zrobi%C4%87-samodzielnie-smycz-i-obro%C5%BC%C4%99-dla-psa-)?p=18504789#post18504789[/url] Nie jestem pewna, czy uzyskasz pomoc, ale nie zaszkodzi zapytać ;) Sorry za OT[/QUOTE] Dziękuję :) Wracamy do tematu ;)
  6. tobciu - Masz pełną skrzynkę :p Ja mam tylko tą wersję: No niestety, na to wychodzi, że wszystkiego. :( Ja robię ogłoszenia. Ty i _Lara rozsyłajcie wątek. Jeśli nic nie pomyliłam, to paulinken szuka miejsc w DT/ hotelach.
  7. Ooo, to jak już o wdziankach rozmawiamy ;) Poszukuję dogomaniaczki, która potrafi przerabiac kurtki na ubranka dla psiaków. Kubraczki potrzebna są dla psiaków z puntu przetrzymań w Pszczynie. Gdzie dać ogłoszenie?
  8. Tekst do ogłoszeń: Denis ma ogłoszenia: http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,48589,Lw==.html http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/denis-ze-smutna-przeszloscia-szuka-ludzia-na-zawsze/43883 I na razie na więcej nie mam czasu :painting:
  9. Asia, Ciebie bez problemów wpuszczają do punktu? [QUOTE]ja mysle ze jak to ogarniasz to moze udostepnij swoje konto, bo sie zaczynam gubic ;-)[/QUOTE] A ja przeciwnie. Im więcej tego się robi, tym sprawniej kojarzę :D
  10. Nie mogę edytować postu :watpliwy: Jeszcze jedna sprawa - mam sporo starych kurtek, które nadawałyby się na ubranka dla psów z punktu. Znacie kogoś kto mógłby je uszyć?
  11. [quote name='Lili8522']Lusia juz jest w DT :)[/QUOTE] Bah, przegapiłam... Dużo psiaków i jeszcze nie wszystkie ogarniam na bieżąco. Tak, lista będzie w 2 poście na wątku skarpetkowym. Brakuje mi jeszcze paru rzeczy organizacyjnych do założenia wątku: 1. Jak organizować finanse * Czy pieniądze mają być zbierane "razem" i dzielimy w miarę potrzeb czy zakładamy osobne pule np. bieżącą i weterynaryjną na pilne potrzeby? * Na jakie konto mają być przelewy? Z związku z tym, że Klaudia ma bardzo mało czasu myślałam, żeby najpierw przelewać na czyjeś inne konto ( ewentualnie mogę udostępnić moje ), żeby na bieżąco potwierdzać wszystkie wpłaty. A dopiero później - powiedzmy 1, 2 razy w tygodniu robić przelew zbiorczy do Klaudii i nech ona też potwierdza wpłatę. Wydaje mi się, że taki sposób byłby najbardziej przejrzysty i odporny na zamieszania. Co sądzicie? Wiem, że jeszcze o coś miałam pytać ale teraz nie mogę sobie przypomnieć. :hmmmm: Aaaaa, dobra dusza przekazała mi dziś sporo nowych ciuszków na bazarki :)
  12. Lusia: [url]http://www.dogomania.pl/threads/221918-Male%C5%84ka-Lusia-marznie-w-schroniskowej-budzie.-A-mr%C3%B3z-trzaskaj%C4%85cy...-POMOCY[/url]
  13. Możesz sie dowiedzieć? Jak będzie wiadomo na czym stoimy i dla ilu psiaków byłyby możliwe DT to będziemy organizować finanse - już tak konkretnie.
  14. Dziękuje za podpinanie, dodam jak będę mieć więcej czasu ( pewnie wieczorem dopiero - na razie remont wzywa). Chcę też jak najszybciej ruszyć z bazarkami na skarpetę - nie wiemy kiedy najbliższy wywóz do Mysłowic, a trzeba przed nim psiaki zabrać.
  15. Chyba będę musiała. Tylko nie do końca mi się uśmiecha, bo w domu nie mam zasięgu i muszę wchodzić na szczyt wzgórza za domem, a śniegu sporo ( ach uroki lubelskiej wsi ;) )
  16. Podnoszę Livcię. :) Mało ludziów zagląda na bazarek. Ciotki puście wici, ok?
  17. :hmmmm: A możemy już teraz zacząć zbierać chłopakowi fundusze? Zeby nie trzeba było kombinować jak pojawi się dla niego miejsce gdzieś. Ja mam konto w mBanku, którego nie używam, mogę udostępnić.
  18. [B]paulinken[/B] - Mogłabyś do nich napisać i spytać czy mają coś wolnego teraz? Od razu dowiedz się o szczegóły i powiedz, że damy odpowiedź do środy wieczorem. Pięknie proszę? ;)
  19. Dodałam Alfa, swoją drogą ja nie rozumiem ludzi, którzy oddają psa "bo niszczy". :shake: Po to ludź ma chwytne kciuki, żeby mógł co ważniejsze przedmioty przed psem schowac. Grrrr Na razie wyłuskałam tyle psów, co wcale nie znaczy, że ich jest tylko tyle. Dogo mi się zacina i części wątków w ogóle nie mogę załadować. Jutro będę "zbierać" dalej. [B] Bardzo proszę - jesli tylko masz chwilę, to zrób choć jedno ogłoszenie dla tych psów, którym są one na prawdę potrzebne: Livii, Edkowi, Dosi i Aszce. [/B][SIZE=2]Ja jutro wolne chwile spędzam na ogłaszaniu Denisa[/SIZE][B][SIZE=2].[/SIZE] [/B]
  20. Kolejny psiak w zawieszeniu :shake: Wszystko przez to, że Klaudia została bez kompa. Czy ktoś wie gdzie do DT miała trafić Aszka? Może ( skoro Klaudia nie ma jak ) udałoby się nam to zorganizować bez niej?
  21. Qrcze, oby to nie było nic poważnego. Czyli... nie dodawać go do pszczyńskich? :hmmmm:
×
×
  • Create New...