:multi:Składam Teresie serdeczne gratulacje za zdobycie BOB w Opolu .
Składam gratulacje zwycięzcom poszczególnych klas .
Być ocenianym przez sędziego z tak dalekiego kraju ,a jednocześnie hodowcę pomeranianów było ciekawym doswiadczeniem.
Sedzia przyznał JJ ,Naj .Dorosły Pies w Rasie ,CWC i CACIB .
Ucieszył nas ten CACIB ,bo JJ dziś 28 kwietnia kończy 2 lata i jest to jego 10 CACIB zdobyty przed drugimi urodzinami .:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: