Jump to content
Dogomania

aneta1

Members
 • Content Count

  58
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About aneta1

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • Website URL
  http://zlasowpreczowskich.pl/
 1. Pozwolę sobie wkleić email jaki dzisiaj dostałam od mojego znajomego z Czech Niestety Erik my nie możemy przyjechać :( Ale może ktoś inny będzie zainteresowany . Nazdar všichni Máme před sebou 1. sraz Thajských Ridgebacků v ČR. Takže sraz bude v sobotu 3.7.2010 v kynologickém areálu Zbraslav tady je odkaz na forum, kde jsou určité věci popsány a najdete tam i mapu, jak se tam dostat. [url]http://trd.xforum.cz/viewtopic.php?f=12&t=160&p=1579#p1579[/url] Pokud vám mapy nebudou fungovat, tak mi napište. :) Tak doufám, že se nás tam sejde velký počet Nezapomeňte si vzít pro hafany náhubky, očkováky, nějakou tu svačinu, třeba něco na opékání atd. a hlavně nezapomeňte na dobrou náladu Program: co den dá a co počasí dá :)))) Erik Jeśli ktoś będzie chciał wiedzieć coś więcej piszcie do mnie [email][email protected][/email] a ja postaram się wszystkiego dowiedzieć ;)
 2. aneta1

  Hiro

  Same Rewelacyjne nowiny :cool2::sweetCyb: WIELKIE GRATULACJE
 3. aneta1

  Leszno 2010

  Proszę Proszę :happy1: Wielkie Gratulacje :)
 4. aneta1

  Catana już z nami

  Dzięki To fakt Cati też ten deszcz był nie obojętny A Tajusiowi wcale się nie dziwię z jego króciutką sierścią . Ja jeszcze wystawiałam o 13 wilczaka takiego umazanego z błota bo od samego rana na boisku i moja mała dziewczynka pokonała wszystkich konkurentów dobrze być wilczakiem ;) nie potrzebnie je kąpać :evil_lol::evil_lol:
 5. aneta1

  Znaleziona na Czeskim Forum, ku przestrodze

  Pisał odnośnie tej hodowczyni z pierwszego postu czy o kogoś innego chodziło ?
 6. aneta1

  Niebieska dziewczynka!

  Fajna dziewczynka :) A skąd ją przywozisz bo na Thailandie to mi nie wygląda ?
 7. aneta1

  Catana już z nami

  Cześć Erik Fajnie cię tu zobaczyć :) Na pewno się jeszcze zobaczymy gdzieś na wystawach. Miło się z tobą rozmawiało :) Kiedy przyjedziesz do Polski ?
 8. aneta1

  Niebieska dziewczynka!

  No to jak już uchyliłaś tajemnicę to czekamy na zdjęcia :)
 9. aneta1

  Co jedzą wasze taje?

  No to ja się przeprowadzam do ciebie :) :)
 10. aneta1

  Hiro

  Piękne zdjęcia i oczywiście Psiaki TEŻ :) Olga zdradzaj no szybciutko masz już jakąś Thajkę panienkę na oku ????? :)
 11. aneta1

  Hiro

  Przepraszam że tak póżno ale jakoś przegapiłam:oops: Wszystkiego Najlepszego dla Hiro z Okazji Urodzin:lol::lol::lol::lol::Rose::tort::tort::BIG: Życzy Aneta i Catana
 12. aneta1

  Basenji I Moja Zgraja

  Gratulacje :multi::multi::multi::multi:
 13. aneta1

  Catana już z nami

  Dzięki MajeczQa . Dziewczyna mi rośnie już niedługo jej pierwsza wystawa. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/040947324890b77d.html"][IMG]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/040947324890b77d.html[/IMG][/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/94/040947324890b77dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/98/62161815d3eef496med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/98/bf51d9745918bd24med.jpg[/IMG][/URL]
 14. aneta1

  Catana już z nami

  [B]justysiek [/B]wiesz uwielbia tak spać ale tylko w tedy gdy jest u nas na kolanach śmiejemy się że w ten sposób mówi Bierz mnie jestem wspaniała :) [B]jamnicze[/B] już nie długo bo szybko rośnie to był pierwszy jej spacer z naszym stadem a one potrafią długo biegać :)) więc trzeba było dziewczynie pomóc zresztą świetnie pokazała że ma już dość i nigdzie więcej nie idzie na swoich małych nóżkach , Stanęła prze de mną zwinęła się w kłębek i ani rusz :diabloti:
 15. aneta1

  Pejzaż "nie z tej ziemi"

  Oj przepraszam po wysłaniu postu z orientowałam się że jestem u Ciebie w galerii a w cisłam :oops: się ze swoim zdjęciem Jeszcze raz sssorry :oops2: :placz:
×