Dobrze, że już jest lepiej. :multi: Oby tylko właściciel uszczelnił płot, żeby suka nie uciekała... I mam nadzieję, że nie będzie mieć już szczeniąt... :roll:
Dziękuję bardzo :loveu:
Link do ogłoszenia: [url=http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1855663_mix_dalmatynczyka_schronisko_bydgoszcz.html]Mix dalmatyńczyka - schronisko Bydgoszcz[/url]
Treść, oczywiście, można zmienić, bo ja nigdy nie umiałam pisać... :oops:
Kontakt jak w ogłoszeniu, czyli
tel: 662637150
gg: 7557669
e-mail: [email][email protected][/email]