Jump to content
Dogomania

klaudia&Manta

Members
  • Posts

    1630
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by klaudia&Manta

  1. no to sa fotki ;) ustawiamy się: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/120/d910512a1b00ccdc.jpg[/IMG][/URL] pokazujemy uzębienie: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/147/2c6439ccbfcdf46c.jpg[/IMG][/URL] Troszkem luzu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/120/4247b951a9c35978.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/146/e89fffcd810a8f0b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/119/168fc02c64480679.jpg[/IMG][/URL]
  2. No to jesteśmy po wystawie 8) Ogólnie jak to w Głogowie , było ciasno, ciasno no i ciasno. staffików było zgłoszonych 7 , a razem z nami dotarly chyba 4 :) Pani sędzina była bardzo sympatyczna, wymiziałam Mantę podczas oceny, mój pies był bardzo zdowolony ;) Znowu byłyśmy same w klasie , otrzymałyśmy pierwszą lokatę, ocenkę W.O i nastepujacy (dośc dziwny )opis: " b. zgrabna, weolutka suczka, o pełnym słodyczy spojrzeniu, porusza sie dziarsko z dużym wdziękiem.Ogólnie zapowiada się doskonale" Później ponieważ nie było samca z klasy szczeniąt , bez żadnych dogrywek , otrzymałyśmy tytuł najlepszego szczenięcia w rasie , i tym samym przepustkę do nominacji BIS SZCZENIĄT , ale tu pan sędzie preferował już huskie , malamuty i wyżły a nie małe brzydale;) Foty mam okropnej jakości , ale i tak dodam , lecz dopiero jak z łaski swojej fotosik zacznie działać ;)
  3. [URL]http://images30.fotosik.pl/146/33bd049d0da27e20.jpg[/URL] zabójcza gromada ;) A pan Franio jaki dumny :razz:
  4. [quote name='Alusia']A jest ciaśniej niż w nowej rudzie???[/quote] W zeszłym roku bylo tak , ze nie szło praktycznie spokojnie przejśc z psaikem obok ringów :shake: Caisno jak nie wiem :roll: A poniewaz w tym roku jest na tej samej hali , to podejrzewam że sytuacja podobna :cool1:
  5. [quote name='Asztir']błagam bez żadnych przyduszeń!!! i jeszcze przy misce! [/QUOTE] Nie miałam na mysli sytuacji przy misce ;)
  6. no nie wreszcie jakiś Franio :loveu: Ae wlaściwie to nie wiadomo gdzie na tej fotce jest jego koniec (bo poczatek to wystajaca z pod spodu głowa?):cool3:
  7. A ja mam prośbę odnośnie piątku :razz: Jeśli ktoś przypadkiem fociłby staffiki to jakby mógl nas sfocić :p staffordshire bull terrier Suki , klasa szczeniąt ring 1 , nr.619 Najprawdopodobniej bedzinmy same w więc w razie czego , nie powinno być problemu z rozpoznaniem nas ;) Wg.planu ocena staffików rozpoczyna sie o godz. 12.15:cool3:
  8. popieram :razz:
  9. [QUOTE]Psoak czasami okazuje "pazurki'[/QUOTE] Czyl zachowuje się jak na terriera przystało :cool3: Wszystko jeszcze zależy od tego ile psaik ma w chwili obecnej . Oczywiście jesli psaik np. odgryza się ze złością , warczy przy misce tp. to znaczy że próbuje dominować. W takim momencie nalezy go np. przydusić do ziemi , lub skarcić w inny sposób aby poczuł się bezbronny. W końcu zrozumie ze nie on rzadzi w domu.:p
  10. no terenów troszkę jest :) A pogoda...faktycznie nie do zniesienia , ale skorzystalysmy z tego ze nie pdada :)
  11. [IMG]http://images33.fotosik.pl/116/b6279846e2100c98.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/116/7d3e737aade8c9d4.jpg[/IMG] I pies na jednej nodze :evil_lol: [IMG]http://images31.fotosik.pl/116/694de36d0925370f.jpg[/IMG]
  12. no to kilka fotecek manciaka :razz: Jęzorek: [IMG]http://images34.fotosik.pl/116/9e0a245db568a31e.jpg[/IMG] Pozujemy: [IMG]http://images34.fotosik.pl/116/5f2af1a903de13b4.jpg[/IMG] Super staffik....za stojącym uchem :cool1: [IMG]http://images30.fotosik.pl/145/6451e7c49cda212f.jpg[/IMG] A tu już popsortu Mancia: [IMG]http://images28.fotosik.pl/145/17639ede55aeac98.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/116/bf4bcc77c1e309famed.jpg[/IMG]
  13. yyy...trochę? :razz: To już wielki otwor jest ! :cool3:
  14. No my tez dostliśmy zgloszenie :cool3::cool3::cool3: I juz chcemy piątek :p
  15. Ależ kupa czrnych ryjków :razz: Fajniutki zdjęcie :p
  16. [QUOTE][url]http://i30.tinypic.com/285x5u.jpg[/url][/QUOTE] Buziaczki :razz:
  17. [FONT=Tahoma][quote][Mógłby mi ktoś powiedzieć jaka jest stawka wyżłów niemieckich krótkowłosych i o której ocena?[/quote] [/FONT] [LEFT][FONT=Tahoma]proszę bardzo : [/FONT] [LEFT][FONT=Tahoma][B][U]10.45[/U][/B] [/FONT][B][FONT=Tahoma,Bold][SIZE=5]Wy[/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma,Bold][SIZE=5]ż[/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma,Bold][SIZE=5]e[/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma,Bold][SIZE=5]ł [/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma,Bold][SIZE=5]niemiecki krótkow[/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma,Bold][SIZE=5]ł[/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma,Bold][SIZE=5]osy (5)[/SIZE][/FONT][/B] [FONT=Tahoma][SIZE=2]Deutsch Kurzhaar / German Short-haired Pointing Dog[/SIZE][/FONT] [B][FONT=Tahoma,Bold][SIZE=3]Psy - Dogs[/SIZE][/FONT][/B] [FONT=Tahoma][SIZE=3]Klasa u[/LEFT] [/LEFT] [/SIZE][/FONT][LEFT][FONT=Tahoma][SIZE=3]ż[/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=3]ytkowa - Working Class 1 893[/SIZE][/FONT] [LEFT][B][FONT=Tahoma,Bold][SIZE=3]Suki - Bitches[/SIZE][/FONT][/B] [FONT=Tahoma][SIZE=3]Klasa m[/LEFT] [/LEFT] [/SIZE][/FONT][LEFT][FONT=Tahoma][SIZE=3]ł[/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=3]odzie[/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=3]ż[/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=3]y - Junior Class 2 894 - 895[/SIZE][/FONT] [LEFT][SIZE=3][FONT=Tahoma]Klasa otwarta - Open Class 1 896[/FONT][/SIZE][/LEFT] [SIZE=3][FONT=Tahoma]Klasa u[/FONT][/SIZE][FONT=Tahoma][SIZE=3]ż[/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=3]ytkowa - Working Class 1 897[/SIZE][/FONT] [FONT=Tahoma][/FONT] [FONT=Tahoma][/FONT] [FONT=Tahoma][SIZE=3][I]My będziemy , w staffikach , w klasie szczeniat (suki) :cool3:[/I][/SIZE][/FONT] [/LEFT]
  18. Waidomo jak to szczeniak , patrzy za smaczkiem :razz: Jednak powinniści już ją uczyć aby trzymała głowę w bezruchu ;) Na pierwszej focie źle są tylne łapki - powinny być do siebie rónoległe. Na drugiej - przednie - nierówne i zabardzo "wyjechane" do przodu ;) To moje zdanie :multi:
  19. [quote][url]http://img264.imageshack.us/img264/1852/s6009831nr0.jpg[/url][/quote]I ten opiaszczony nochal :p Coś pięknego :evil_lol: [B][COLOR="Red"]Nie kopiujemy zdjęć tylko wstawiamy linki.[/COLOR][/B]
  20. [QUOTE]tali osy to ona nie ma[/QUOTE] Tyle ze ja tego niew powiedziałam :diabloti: Powidziałm tylko , że wg. mnie nie jest nalaną kluchą i wygląda tak jak wyglądać powinna :eviltong: [QUOTE]moze to rzeczywiście mięsnie [/QUOTE] Piszac o mięśniach , mialam na mysli to że na udach je widać :p Bo nie wiem jak dla ciebie , ale dla mnie to nie jest udo otłuszczonego psa : [IMG]http://images34.fotosik.pl/113/772d88d1d4f6f83e.jpg[/IMG] Ae wiadomo że kazdy ma swoje poglady:cool3: I ja rowniez mama nadziej , ze beda jakies foty z wystawy :razz: Jak bede to oczywiscie wstawie:cool3: pozdrawiam.
  21. [QUOTE]zainwestować w super pare i nic mu nie wyjdzie i się załamie :evil_lol: [/QUOTE] Właśnie...niektorzy mylsa w ten sposob : kupie wybitna suke , pokryje wybitnem psam i beda wybitne szczeniory:cool3: A nie na tym to polega :shake:
  22. [QUOTE]ona grubasna jest [/QUOTE] No wiesz co ? :mad: Ja uważam że ona wcale teraz gruba nie jset : - mięśniena nogach wyraźnie wiedać - żeberka jak się pomaca to odrazu wyczuwalna , także tłuszczyku prawie w ogole No a stffiki to ogólnie takie świnki :diabloti: [QUOTE]a na jakąs wystawke sie szykujecie albo zawody z tych skoków ?? [/QUOTE] Na wystawy mamy zamiar jeździć ( teraz na jedną jedziemy w piatek) A na zawody musi jeszcze trochę dojrzeć ( o 15 miesiecy mozna brac udzia) ale tez mamy zamiar poskakc :cool3:
  23. pisałam już o tym. Manca miałam małe problemy ze skórą. Na szczęście już po wszystkim , i teraz spowrotem zarastamy włoskami:)A tu focia z cwiczen:D [url]http://images32.fotosik.pl/112/dbcad63266d29e1emed.jpg[/url] [B][COLOR="Red"]Maksymalna wielkość zdjęć to 640 x 640.[/COLOR][/B] PKt 10 regulaminu : [url]http://www.dogomania.pl/forum/announcement.php?f=36[/url]
  24. [URL]http://img145.imageshack.us/img145/8962/avard55msc017cn5.jpg[/URL] Ale mina niewiniątka :cool3: A tu mój potwór - Manta 7 miesięcy : [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/112/fcca4bc7aa5b1101.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/143/35d561bea142f10a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/142/c5ac6412f37eccac.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/112/d9e93ab4ae1af2a7.jpg[/IMG][/URL]
  25. No wlasnie :diabloti: Widac ogolnie ze takie zabiedzone , zaniebane i nieszczesiwe te psy :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Śliczne focie !
×
×
  • Create New...