Snikers jest dla mnie labradorem z krwi i kości jeżeli chodzi o charakter, jest lekko zaniedbany pod względem szkolenia , ale to absolutnie łagodny psiak, jestem nim zauroczona . Jeżeli chodzi o wygląd to kryje się ona w czeluściach fantastycznego charakteru . Oby ktoś go odkrył ,bo chłopak jest nieoszlifowanym diamentem :-)