-
Posts
2854 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by hanek
-
Byłam tak zaaferowana, że zrobiłam aż 8 zdjęć:roll: Oby państwu i suni było dobrze razem - trzymamy kciuki:) [IMG]http://hanek.genobis.pl/sulow/kojec.jpg[/IMG] [IMG]http://hanek.genobis.pl/sulow/kojec2.jpg[/IMG] [IMG]http://hanek.genobis.pl/sulow/ogrod.jpg[/IMG] [IMG]http://hanek.genobis.pl/sulow/pani.jpg[/IMG] [IMG]http://hanek.genobis.pl/sulow/pani2.jpg[/IMG]
-
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
hanek replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
Furciaczek poprosiła mnie o plakat dla Kudłaczka, można go ściągnąć tutaj: [url]http://hanek.genobis.pl/kudlacz.pdf[/url] [img]http://hanek.genobis.pl/kudlacz-strona1.png[/img] -
[quote name='Ada-jeje']Rozmawialam z Ulka i powiedziala mi ze jedziecie jutro rano a po powrocie wpadniecie do mnie i mam prosbe Aniu nie zapomnijcie zabrac antybiotykow z lecznicy jezeli oczywiscie jeszcze nie sa zabrane do Metkowa i jak bedziecie w lecznicy zrobcie od razu termin dla Margolki jak najszybszy i w godzinach dopoludniowych.[/quote] Tak? Rano jedziemy jednak? Dobrze, będziemy pamiętać o antybiotykach i terminie dla Margolki.
-
[quote name='Ulaa']Brakuje nam kotów do adopcji. Kolejny domek się zgłosił - i to na dorosłego kota po kastracji / sterylizacji. Poszukam na miau, bo cóż innego robić...[/quote] Zadzwonił pan, że ktoś im (prawdopodobnie) podrzucił do ogródka kicię dorosłą. Pan nie umie powiedzieć ile ma lat, ale mówi, że jest wysterylizowana, nauczona czystości, typowo "domowa", nadaje się do bloku. Bura, boi się psów, raczej dla starszych, spokojnych ludzi. Przetrzymają ją dopóki się nie znajdzie ktoś chętny do adopcji, mimo, że mają kłopot, bo muszą ją izolować od swoich dwóch psów.
-
[quote name='tanitka']co słychac u wyżlicy?:roll:[/quote] Nic:( Dzisiaj ukazało się ogłoszenie w naszej lokalnej gazecie, ale jeszcze nikt nie dzwonił.
-
[quote name='Ada-jeje']Nie wczesniej anizeli w przyszlym tagodniu, jezeli bedziemy miec kase. Trzeba skonczyc pomiary Kostusia, i zamowic wozek 550 zl. zakonczyc rudego kocurka, koszty na dzis nieznane. Wyjazd do Tychow chyba jeszcze w tym tygodniu ,boksio w czwartek Margolka w piatek w przyszla srode Katowice- Kiara. Pozniej dopiero zobaczymy jak wyglada nasza kasa. Bora tez jeszcze czeka w kolejce do sterylki.[/quote] Domki dwa czekają w kolejce, moim zdaniem trzeba jej robić sterylkę jak najszybciej, najwyżej "na kreskę". Głupio, żeby termin zabiegu blokował adopcję, jeżeli uda nam się w tym tygodniu sprawdzić domki.