Jump to content
Dogomania

hanek

Members
  • Posts

    2854
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by hanek

  1. [quote name='dorixx']Ula, AsterViki prosi byś wysłala jej @ zdjęcia Szkieletorków to umieści je u siebie na stronie.[/quote] A nie może sobie ściągnąć z wątku? Klik prawym i zapis.
  2. [quote name='Ada-jeje']Hanek ja jeszcze do osmiu liczyc umiem, gdzie reszta fotek :mad:[/quote] Reszta jest be, te 5 wystarczy;)
  3. Byłam tak zaaferowana, że zrobiłam aż 8 zdjęć:roll: Oby państwu i suni było dobrze razem - trzymamy kciuki:) [IMG]http://hanek.genobis.pl/sulow/kojec.jpg[/IMG] [IMG]http://hanek.genobis.pl/sulow/kojec2.jpg[/IMG] [IMG]http://hanek.genobis.pl/sulow/ogrod.jpg[/IMG] [IMG]http://hanek.genobis.pl/sulow/pani.jpg[/IMG] [IMG]http://hanek.genobis.pl/sulow/pani2.jpg[/IMG]
  4. Furciaczek poprosiła mnie o plakat dla Kudłaczka, można go ściągnąć tutaj: [url]http://hanek.genobis.pl/kudlacz.pdf[/url] [img]http://hanek.genobis.pl/kudlacz-strona1.png[/img]
  5. [quote name='Ada-jeje']Rozmawialam z Ulka i powiedziala mi ze jedziecie jutro rano a po powrocie wpadniecie do mnie i mam prosbe Aniu nie zapomnijcie zabrac antybiotykow z lecznicy jezeli oczywiscie jeszcze nie sa zabrane do Metkowa i jak bedziecie w lecznicy zrobcie od razu termin dla Margolki jak najszybszy i w godzinach dopoludniowych.[/quote] Tak? Rano jedziemy jednak? Dobrze, będziemy pamiętać o antybiotykach i terminie dla Margolki.
  6. Ada-jeje, skoro mamy być po 13, to może o 13.30 przyjdziemy do pani? Ulaa, pasuje Ci?
  7. Czyli jutro spotkanie u Ady-jeje? Co do odwozu suni, to pani prosiła żeby dziś wieczorem dać jej znać mniej więcej kiedy jutro przyjedziemy żeby była na pewno w domu. Jak ustalicie, to napiszcie na wątku, a ja zadzwonię.
  8. Państwo z Sułowa pokryją koszty transportu suni do nich. Czy jutro byłby możliwy? Ponieważ dom wydaje się sensowny, a AMIGA może przeprowadzić wizytę dopiero po weekendzie, można by ją poprosić o wizytę poadopcyjną. Gdyby jutro udało się odwieźć sunię odciążylibyśmy państwo z Mętkowa.
  9. [quote name='dorixx']jak kicia nie jest jego to skąd wie że jest wysterylizowana? to aż tak widac?[/quote] No właśnie po pewnym czasie w ogóle nie ma śladu, futerko zarasta.
  10. [quote name='Ulaa']Brakuje nam kotów do adopcji. Kolejny domek się zgłosił - i to na dorosłego kota po kastracji / sterylizacji. Poszukam na miau, bo cóż innego robić...[/quote] Zadzwonił pan, że ktoś im (prawdopodobnie) podrzucił do ogródka kicię dorosłą. Pan nie umie powiedzieć ile ma lat, ale mówi, że jest wysterylizowana, nauczona czystości, typowo "domowa", nadaje się do bloku. Bura, boi się psów, raczej dla starszych, spokojnych ludzi. Przetrzymają ją dopóki się nie znajdzie ktoś chętny do adopcji, mimo, że mają kłopot, bo muszą ją izolować od swoich dwóch psów.
  11. [quote name='tanitka']co słychac u wyżlicy?:roll:[/quote] Nic:( Dzisiaj ukazało się ogłoszenie w naszej lokalnej gazecie, ale jeszcze nikt nie dzwonił.
  12. W szpitalu można robić badania bez skierowania. Trzeba sprawdzić czy zwierzętom też i w jakiej cenie.
  13. No i wszystko jasne! Szef Diabetu nakazał żeby wszystkie badania przeprowadzane na psach i kotach były 100% droższe! Podwoił cenę, #%#$**!!!!
  14. I jeszcze kilka zdjęć rodzeństwa szczeniaczków. Sunia czarnulka: [img]http://hanek.genobis.pl/ml/cz1.jpg[/img] [img]http://hanek.genobis.pl/ml/cz2.jpg[/img] Sunia jaśniutka: [img]http://hanek.genobis.pl/ml/sun3.jpg[/img] [img]http://hanek.genobis.pl/ml/sun4.jpg[/img]
  15. [img]http://hanek.genobis.pl/ml/ucho2.jpg[/img]
  16. Suczki: [IMG]http://hanek.genobis.pl/ml/szk4.jpg[/IMG] Max, ma około 2 lata, ojciec: [IMG]http://hanek.genobis.pl/ml/max1.jpg[/IMG]
  17. Ojciec z córkami (dwa szczeniaki-suczki): [IMG]http://hanek.genobis.pl/ml/szk1.jpg[/IMG] Szczeniaki (suczki): [IMG]http://hanek.genobis.pl/ml/szk2.jpg[/IMG] [IMG]http://hanek.genobis.pl/ml/szk3.jpg[/IMG] [IMG]http://hanek.genobis.pl/ml/sun1.jpg[/IMG] [IMG]http://hanek.genobis.pl/ml/sun2.jpg[/IMG]
  18. Nie, to nie jest możliwe, żeby te badania tyle kosztowały. Ta pielęgniarka musiała się pomylić. Sprawdzałam cenniki w internecie, niemożliwe, żeby u nas było 50% drożej. Jutro będziemy odbierać fakturę, to sprawdzimy wszystko.
  19. Po 16 będą wyniki badań krwi kotka Rudka. Pani wet Lucynka zrobiła mu też test na białaczkę, który wyszedł niejednoznacznie, Dominika powie dokładnie bo była przy tym. W każdym razie koszt badań krwi mnie zastrzelił: 94 zł.
  20. [url]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=109276[/url] <-- szukam osoby do przeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej dla Azy.
  21. [quote name='Ada-jeje']Nie wczesniej anizeli w przyszlym tagodniu, jezeli bedziemy miec kase. Trzeba skonczyc pomiary Kostusia, i zamowic wozek 550 zl. zakonczyc rudego kocurka, koszty na dzis nieznane. Wyjazd do Tychow chyba jeszcze w tym tygodniu ,boksio w czwartek Margolka w piatek w przyszla srode Katowice- Kiara. Pozniej dopiero zobaczymy jak wyglada nasza kasa. Bora tez jeszcze czeka w kolejce do sterylki.[/quote] Domki dwa czekają w kolejce, moim zdaniem trzeba jej robić sterylkę jak najszybciej, najwyżej "na kreskę". Głupio, żeby termin zabiegu blokował adopcję, jeżeli uda nam się w tym tygodniu sprawdzić domki.
×
×
  • Create New...