Wyszło mi, że bączki przyszły na świat około 8 maja. Ale jeszcze wstrzymajmy się z ich ogłaszaniem, niech najpierw starsze kotki wyjdą w świat. Batmanik jeszcze nie umie samodzielnie jeść, załatwiają się do kuwetek, ale z kupkami wciąż jest problem. Jak tylko będą w takim stanie jak te kotki, które były u mnie poprzednio, to będziemy je reklamować. Prawdopodobne też, że jeden zostanie u nas.
Czy to normalne, że Zefiś lubi sypiać w kuwecie?