-
Posts
2854 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by hanek
-
Smarczek - ofiara schroniska. Wyzdrowiał i MA NOWY DOM!
hanek replied to hanek's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://proanimals.org/pet_img/1088.jpg[/IMG] [IMG]http://proanimals.org/pet_img/1089.jpg[/IMG] [IMG]http://proanimals.org/pet_img/1090.jpg[/IMG] -
Smarczek - ofiara schroniska. Wyzdrowiał i MA NOWY DOM!
hanek replied to hanek's topic in Już w nowym domu
[B]Dzisiejsze zdjęcia Smarczka:[/B] Na tą folię obok legowiska bidulek się załatwia: [IMG]http://proanimals.org/pet_img/1084.jpg[/IMG] [IMG]http://proanimals.org/pet_img/1085.jpg[/IMG] [IMG]http://proanimals.org/pet_img/1086.jpg[/IMG] [IMG]http://proanimals.org/pet_img/1087.jpg[/IMG] -
Maleńka Łatka, ofiara schroniska. Wyrwana z piekła, wyzdrowiała! MA DOM!!!
hanek replied to hanek's topic in Już w nowym domu
[quote name='dorixx']TEN kubraczek?[/quote] Tak, dorixx, ten od Ciebie, po Zuzi:loveu:! Od razu ją pani Kasia ubrała w niego, bo nawet w domu jej czasami za zimno. A na pole w ziąb bardzo niechętnie wychodzi, może jeszcze buciki by jej się przydały jakieś? -
Maleńka Łatka, ofiara schroniska. Wyrwana z piekła, wyzdrowiała! MA DOM!!!
hanek replied to hanek's topic in Już w nowym domu
Łatka dostała śliczny czerwony kubraczek dzisiaj! Ale jest odrobinę zbyt obszerny i na środku grzbietu odstaje. Przydałoby się jej ubranko z bardziej elastycznego materiału, typu sweterek, żeby ją opinał bardziej. Trzymam kciuki za domek mocno! To takie kochane stworzonko:loveu: Sama delikatność i łagodność. Oczywiście już sobie śpi z panią Kasią w łóżku. -
Smarczek - ofiara schroniska. Wyzdrowiał i MA NOWY DOM!
hanek replied to hanek's topic in Już w nowym domu
Smarczek wciąż nie wychodzi na pole, chociaż ma dwa kroki. Jest sparaliżowany strachem. Załatwia się na folię, którą Inga położyła mu obok legowiska. -
OFIARY SCHRONISKA ! ! ! Żywe trupy błagają o PILNE WSPARCIE ! ! !
hanek replied to hanek's topic in Już w nowym domu
Są DT dla suki airedale terrier i dla dalmata. [COLOR=Red][B]Czy ktoś jeszcze zgłaszał propozycję tymczasu?[/B][/COLOR] I przypominam: [SIZE=3][B]Na zielono psy widziane w schronisku 30 grudnia:[/B][/SIZE] pies/suka (bardziej prawdopodobne ze suka) w typie teriera, kolorystycznie [COLOR=Blue][B]Airedale Terrier[/B][/COLOR] [B][COLOR=Green](terier walijski?)[/COLOR][/B] dwa [B][COLOR=Blue]husky[/COLOR][/B] + [B][COLOR=Green]jeden na kwarantannie, łebek mu wystawał[/COLOR][/B] pies [B][COLOR=Blue]rottek[/COLOR][/B] [COLOR=Green][B]jest nadal[/B][/COLOR] suka [COLOR=Blue][B]owczarka srodkowoazjatyckiego [/B][/COLOR]czarno biala, ogon ciety rasowa badz bardzo w typie rasy [B][COLOR=Green]jest nadal! cudna, ale potwornie sie boi! [/COLOR] [/B] jest suka (lub jest to pies) [COLOR=Blue][B]wyzlowata [/B][/COLOR]ale niby wlasciciela [B][COLOR=Green]3 wyzlowate, jeden łysy[/COLOR][/B] masa pieknych [B][COLOR=Blue]owczarkowatych[/COLOR][/B], takze dlugowlosych suki [B][COLOR=Blue]bernardynowate[/COLOR][/B] [B][COLOR=Green]1 suka, 2 psy: jeden bardzo w typie (łaciaty) drugi mniej łaciaty[/COLOR][/B] duzo ladnych kudlatych malych pieskow i suczek (suczka o budowie [COLOR=Blue][B]grzywki[/B][/COLOR] z szorstkim rzadkim wlosem) byla kiedys suka [COLOR=Blue][B]chartowata[/B][/COLOR] [B][COLOR=Green]jest- pręgowana[/COLOR][/B] [COLOR=Green][B]bokserka amstaffka sznaucerka mini srebrna ratlerki 2 kremowe labkowate suczki i 1 pies[/B][/COLOR] [COLOR=Green][B]dobermanka z ogonem[/B][/COLOR] [COLOR=Green][B](lub beauceronka?)[/B][/COLOR] [COLOR=Green][B]mix beagle lub posokowca[/B][/COLOR] byly 4 nieduze [COLOR=Blue][B]szczeniaczki[/B][/COLOR] [COLOR=Green][B]zostały z nich 2 czarne[/B][/COLOR], [COLOR=Green]które mamy[/COLOR] dodatkowo jeden szorstkowlosy na dluzszych lapkami był, [B][COLOR=Green]już nie ma[/COLOR][/B] :placz:[COLOR=Green] sa : [B]2 maluszki słabe, będą mieć dłższy włos, maluszek długawy, będzie mały, troszkę starszy szczeniak śmieszny, jakby corgi tricolor[/B][/COLOR] oraz suka z malymi [COLOR=Green][B]wychudzona i robi kupy z krwią![/B][/COLOR] pilnie potrzebna pomoc dla [COLOR=Blue][B]KOTOW[/B][/COLOR] one maja tam ciezko caly czas na zewnatrz plus drewniane budki jak ktorys podlapie katar to po nim bo sie po prostu zakleja i umiera z glodu przed swietami zabralysmy kocieta i 3 dorosle kotki w najgorszym stanie ale to bylo tydzien temu wiec moze i inne sa juz w ciezkim stanie [COLOR=Green]koty są biedne, wyglądają jakby nie miały oczu[/COLOR] -
Suczka mix leonbergera uratowana ze schronu-mordowni! MA DOM
hanek replied to hanek's topic in Już w nowym domu
[quote name='zuzlikowa']Bożeee:-(:-(:-( Czy można dla nich coś zrobić?[/quote] Jak najszybciej stamtąd zabierać! Szukać DT dla nich! -
OFIARY SCHRONISKA ! ! ! Żywe trupy błagają o PILNE WSPARCIE ! ! !
hanek replied to hanek's topic in Już w nowym domu
[quote name='halbina']a szczeniaki tam też są? :-([/quote] Ostatnio były, jeden z przywiezionych przez Ulę umarł, drugi jest bardzo chory. Chyba jakieś zostały, ale czy jeszcze żyją... -
Suczka mix leonbergera uratowana ze schronu-mordowni! MA DOM
hanek replied to hanek's topic in Już w nowym domu
Ruth zrobiła plakacik dla Majuni, ściągajcie proszę i wieszajcie: [url]http://proanimals.org/posters/poster_145.pdf[/url] -
Mix Pekinka dziś wyciągnięta z Mysłowic. Chore oczka, chudzinka MA DOM
hanek replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Ruth zrobiła plakat dla Pepisi - ściągajcie i wieszajcie, proszę! [url]http://proanimals.org/posters/poster_122.pdf[/url] -
Smarczek - ofiara schroniska. Wyzdrowiał i MA NOWY DOM!
hanek replied to hanek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marysia1963']Co z tą czarno-białą suczką ? Czy jest lepiej ? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam. Mariola[/quote] Jeśli chodzi o Łatkę, to tak, ona też wyzdrowiała, a jej wątek jest tutaj: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ofiary-schroniska-malenka-latka-wyrwana-z-piekla-wyzdrowiala-pilnie-szuka-domu-128159/[/URL] [B]Gonia66 - [/B]tak, Smarczek nie był zbytnio wychudzony. Inga pisała dzisiaj, że Smarczek zaczyna się do niej przekonywać i nawet wykładał się do głaskania:loveu: -
Roszek z tego co wiem, ma dom! Tylko Ci państwo mieli jeszcze jechac do tej kobiety sprawdzić czy się przyjął. Ale nic się nie odzywają więc chyba jest ok. Na Pikusia jest jakaś chętna osoba, ale ma go odebrać dopiero za jakiś czas. O Barim nic nie wiem. Zeuskowi jeszcze możesz zrobić: http://www.dogomania.pl/forum/f28/olbrzymi-amstaff-zeus-z-obozu-zaglady-szkielet-z-parwo-nosowka-pilnie-kasa-dt-127923/ Pudelek Boluś też się nadaje do ogłoszeń ale mamy tylko jego zdjęcia z trocinami, niezbyt zachęcające: http://www.dogomania.pl/forum/f28/czekoladowy-pudelek-bolus-z-obozu-zaglady-pilnie-szuka-dt-127985/index3.html
-
Maleńka Łatka, ofiara schroniska. Wyrwana z piekła, wyzdrowiała! MA DOM!!!
hanek replied to hanek's topic in Już w nowym domu
Do kotów myślę, że ok - nie wyobrażam sobie, żeby taka istotka rzucała się na koty zagryzać. Do dzieci nie wiem. Blok albo dom, chyba obojętne. Podstawowe dane o niej masz tutaj: [url=http://proanimals.org/zwierze/147/latka/]Fundacja Pro Animals – Na Pomoc Zwierzętom: Łatka[/url] Wybierz zdjęcia gdzie najładniej wygląda. -
Maleńka Łatka, ofiara schroniska. Wyrwana z piekła, wyzdrowiała! MA DOM!!!
hanek replied to hanek's topic in Już w nowym domu
[quote name='dorixx']A Hanek mówi, że może będzie pasował :roll:[/quote] Ale ja z kolei kubraczka na oczy nie widziałam, trzeba by go pomierzyć i Łatkę też pomierzyć. -
Smarczek - ofiara schroniska. Wyzdrowiał i MA NOWY DOM!
hanek replied to hanek's topic in Już w nowym domu
Smarczek nie ma biegunki, nie wymaga żadnego leczenia obecnie, tylko ta psychika:shake: Oczywiście, że Indze można dać wskazówki, tylko będzie problem kiedy ona pójdzie do pracy - mówiła, że jak skończy jej się urlop to jej całymi dniami nie będzie w domu (a już za kilka dni musi wrócić do pracy). -
Smarczek - ofiara schroniska. Wyzdrowiał i MA NOWY DOM!
hanek replied to hanek's topic in Już w nowym domu
Smarczek nie chce wychodzić na zewnątrz, a właściwie dowiedziałam się od Ingi, że w ogóle nie wychodzi! Trzeba koniecznie porad Ulii, żeby Inga wiedziała jak z nim pracować! -
Maleńka Łatka, ofiara schroniska. Wyrwana z piekła, wyzdrowiała! MA DOM!!!
hanek replied to hanek's topic in Już w nowym domu
Ada-jeje, na pewno ten dorixxowy kubraczek będzie za mały na Łatkę? -
Maleńka Łatka, ofiara schroniska. Wyrwana z piekła, wyzdrowiała! MA DOM!!!
hanek replied to hanek's topic in Już w nowym domu
Dorixx podrzuci dzisiaj kubraczek dla Łatki, mam nadzieję, że będzie pasował:) Bardzo się przyda chudzince. A oto nowy wątek Smarczka: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/smarczek-ofiara-schroniska-wyzdrowial-szuka-domu-128179/#post11521061[/url]