[I]Miałam zapytanie mailowe o chłopaka - tak się ucieszyłam,że nic nawet nigdzie nie wspominałam,żeby nie zapeszyć - ale niestety nic z tego nie wynikło...
Szkoda...
Miałam też telefon od Pani z fb.
Podobno nasz przystojniak zapadł w serce Jej przyjaciółce.
Ale miałby do Niemiec jechać...
Hmm...[/I]