-
Posts
10416 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Klaudus__
-
Jutro zadzwonię do hoteliku i zapytam jak tam się Nasz chłopak miewa :) Dzisiaj dopiero sciągłam do domu, to już trochę za późno na zawracanie głowy. Zadzwonię tam zaraz rano ;) Mam jeszczę taką prośbę. Czy byłaby może możliwość,żeby ktoś z Trzebienia zwracał troszkę uwagę czy faktycznie ten Jego braciszek się tam nie pałęta? Bo podobno dwa były... Potem jeden zniknął i został Bilon... Ale może i tamten gdzieś tam koczuje... Zaraz powysyłam nr konta. Wysyłam tylko skopiowane dane,bo mi to tak do końca to pw jeszcze działać nie zaczęło... [można mi na gg potwierdzić 3964166 lub mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] bo pw nie widzę] Więc bardzo proszę o potwierdzenie czy dane są kompletne...
-
Bardzo proszę o oddzywanie się na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] bo mi niestety pw dalej nie działa. Wiadomości też odczytać nie potrafię. Dochodzą niekompletne... Na necie jestem jeszcze godzinkę, później będę po 17:00.
-
Cudna vel. Gabi już w nowym domu we Wrocławiu!:D:D:D
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Wczoraj rozmawiałam z tą Panią. Nie ma szans,żeby przetrzymała Ją dłużej... Wczoraj dała mi dwa dni... [cała masa czasu...] 'bo już wszyscy krzywo na Nią patrzą... Bo pies szczeka... Ale Ona taka wspaniała - będzie mi bardzo przykro jak będę musiała Ją oddać... Ale daję czas do czwartku...' Mam kilka pw,ale dalej mi się nie otwierają, wogóle ten wątek dopiero teraz mi się otwarł... Wcześniej nie chciał... Tą zbiórkę czarno widzę... :( -
O matko! Ale ja się cieszę! Dziewczyny jesteście wspaniałe! Dzisiejszą nockę spędzisz chłopczyku w lepszym miejscu! Jesteś bezpieczny! A więc tak, ja tam jutro zadzwonię,bo teraz to chyba troszkę późno... I się dogadam odnośnie faktu do kiedy mają być pieniążki wpłacone... Jak wiadomo popi**** się z dogo i pw nie działa. Mogę moje dane i konto podać na wątku... To jedyne wyjście,żeby pieniążki szybko dotarły... Bo nie wiadomo kiedy ten cyrk z dogo się skończy... W dodatku co jakiś czas nawet na wątek nie potrafię wejść, więc jedynym wyjściem jest podać wszystko publicznie. Chyba,że [jak to nie będzie problem] to niech osoby wpłacające odezwą mi się na maila: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] i wtedy podam dane... Jak uważacie? Dziewczyny dziękuję,że Go zabrałyście! :Rose: :modla:
-
Cudna vel. Gabi już w nowym domu we Wrocławiu!:D:D:D
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Zerducho, Pszczyna to masakra. Może i Ją przetrzymią te umowne 2 tygodnie. Kilka razy zdarzyło mi się,że trafił do Nich jakiś bezdomny pies na, którego polowałam. Poszłam i powiedziałam,że jestem właścicielką [kilka razy kogoś posłałam] psa nie było. Poza tym kilkakrotnie proponowałam pomoc przy adopcjach... - nie chcą. Na teren gdzie trzymią psy też nie wpuszczają. Poker myślę,że więcej niż 25 kg ważyć nie będzie. Ale dogo... :/ -
Cudna vel. Gabi już w nowym domu we Wrocławiu!:D:D:D
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='ihabe']Niestety Państwo z Oświęcimia na razie nie potrezbują suni:-( Czyżby tak miała się skończyc jej historia? Uśpieniem w zieleni m iejskiej?:-(:-(:-( Ja nie wiem czy będę mogła żyć z ta myślą do końca życia ale jak mam jej pomóc. Forsy już prawie brak, wyskrobię jeszcze coś ale nie pełną kwotę na hotelik. Miejsce by może i było ale skąd wziąć pieniądze? Nie mam już kogo prosić:-(:-(:-(:-( Gdyby jeszcze nie była taka śliczna:-(:-(:-([/QUOTE] [I]Ja już poprostu nie mam pomysłów... Ci ludzie myślą,że to jest tak 'ot' i po problemie... :shake: Ja też nie będę potrafiła żyć z myślą,że nie potrafiłam Jej pomóc... Mam już na sumieniu haskiego, któremu nie dałam rady pomóc przez tego durnego i bezpodstawnego bana... Ale ja mam w domu 10 psów... Nie dam rady zabrać następego...[/I] -
Cudna vel. Gabi już w nowym domu we Wrocławiu!:D:D:D
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[I]Sytuacja jest na ostrzu noża :shake: Sunia nie ma czasu... Jak nie znajdzie się dla Niej jakieś miejsce to Pani dzwoni do zieleni miejskiej. A tam zakończy się Jej historia. Właśnie mnie o tym Pani uświadomiła... Jestem załamana...[/I] -
[I]Zerduszko dziękuję za pomoc w ogłoszeniach! Nikt się ze mną nie kontaktował jak narazie,ale mam nadzieję,że się to zmieni :loveu: Odnośnie podrzucenia [np. Katowice] to jak będę miała w danym czasie samochód lub kogokolwiek kto może mnie z maluchem podwieźć to jak najbardziej. A jak nie to będzie trzeba kombinować...[/I]
-
[quote name='magda z.']Poker znalazła mu hotel. To miejsce, gdzie był mój Bismarck, pod lwówkiem. 12zł bez karmy, 10 z naszą karmą. Państwo też współpracują z holendrami i tam psiaki jeżdża. Oni prowadzą, kiedyś prowadzili, taką przechowalnię dla lwówka i okolic - miejsce w drodze do schronu dla psów. Fajni ludzie. Poker prosiła, aby zmienić tytuł wątku i zaczać zbierać deklaracje[/QUOTE] [I]To wspaniałe wieści! Zbieramy![/I]
-
Cudna vel. Gabi już w nowym domu we Wrocławiu!:D:D:D
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='ihabe']Klauduś jakby co to pisz mi sms a ja przepisze na dogo:evil_lol:[/QUOTE] [I]Iwonko... :mad: [:diabloti:][/I] -
[I]Mój Tata tam był już kilkakrotnie na delegacji i widywał tego psiaka. Ale było wtedy ciepło. Wiadomo, psiak mógł być wypuszczany, ale jak pojechali teraz i o 4:00 rano zastali Go śpiącego pod tym sklepem [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/226/8c5c902a75685224med.jpg[/IMG][/URL] To jak już otwarli sklep to podpytał co to za pies... Powiedzieli Mu,że już dwie zimy przeziomował śpiąc tak jak powyżej. A nawet któregoś razu jak Tata Go karmił to zaczął z kimś rozmawiać i powiedzieli Mu,że była dwa identyczne... Tylko ten drugi z dnia na dzień zniknął...[/I]
-
Dzień dobry. Przepraszam,że tak długo się nie oddzywałam,ale Sarunia zaczęła mi wywijać i niestety nie bardzo miałam głowe. Mikuś czuje się ok. dużo je [ten to ma apetyt :crazyeye:] mało śpi - dużo spaceruje. Jeszcze więcej siura :evil_lol: Wczoraj kupiłam witaminki,bo się Nam jede skończyły. Kiedyś to jak czuł Iki,że w jedzeniu są witaminy to nie bardzo chciał to zjeść... Natomiast teraz - witaminy, nie witaminy - jak jest jedzenie to trzeba zjeść. Ostatnio jadł ciacho - baaardzo Mu smakowało. Potem chodził i zaglądał czy jeszcze czasem chociaż kawałeczka nie ma :evil_lol: [[ jak możecie to zerknijcie chociaż i do Niech... http://www.dogomania.pl/forum/f1155/trzebien-spi-pod-golym-niebem-caly-rok-dogomaniacy-z-okolicy-blagam-o-pomoc-173563/ http://www.dogomania.pl/forum/f1206/pszczyna-4-malutkie-kotki-spia-pod-golym-niebem-blagamy-o-tymczas-147642/ (te kociaki tak bardzo potrzebują tymczasu...) http://www.dogomania.pl/forum/f28/mloda-suczka-znaleziona-na-budowie-pilnie-szuka-domu-pszczyna-173470/ ]]
-
Wszystkie Murzynki w nowych domach! Dziękuję za pomoc!
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[I]Wiem,wiem,że przydałyby się nowe zdjęcia - poprosiłam Panią Ewę,żeby coś nowego pstryknęła... Mam nadzieję,że prześle coś nowego. Kaja - dziękuję serdecznie za allegro... Szkoda,że narazie zero oddzewu...[/I] -
[I]Dziękuję bardzo za zainteresowanie. Bałam się,że wątek zostanie bez echa... Strasznie mi Go żal... Zasługuje na dom... [jak każdy biedak] Ja mogę ogłoszenia porobić, jednak przydałyby się namiary na kogoś z Was, kto mógłby monitorować całą sprawę... Bo ja mam do Niego niecałe 400 km... - a to sporo. Najlepszy byłby jakikolwiek tymczas... Szczytem marzeń bezpieczny kojec... Bo niewiele na dzień dzisiejszy można o Nim powiedzieć...[/I]
-
[I]Wiem,że szczeniory mają baaaardzo ostre igiełki...[/I] [I]I wiem,że takie niewinne capnięcie nierozumnego jeszcze psiego dziecka,które dopiero sprawdza świat może zaboleć dziecko.[/I] [I]Ale z tego co ta Pani mówiła to ani nie demolują [papcie,buty,krzesła itp.] ani nie gryzą - tylko,że żywotne bardzo są.[/I] [I]A kontakt to do mnie podaję:[/I] [I]785 549 189 - tel.[/I] [I][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] - mail[/I] [I]Fajnych zdjęć do ogłoszeń niestety jeszcze nie mam,bo nie mieliśmy kiedy ich zrobić, bo jeden z moich psów przegonił nas po weterynarzach. I jak już posłałam tam Michała to tej Pani akurat nie było [ciężko Ją zastać w domu] Trzeba niestety skutecznie chodzić, a ja aż tyle czasu nie miałam.Ale zaraz w poniedziałek tam podskoczę[/I]
-
Cudna vel. Gabi już w nowym domu we Wrocławiu!:D:D:D
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[I]Iwonko dziękuję,że zrobiłaś taki tłok u dziewczyny. Przepraszam,że dopiero teraz opdisuję,ale mam problem z netem i z jednym z moich psiaków.. Ale do rzeczy. Czasu jest niewiele. Pani do mnie dziennie dzwoni, ponieważ Jej west jest agresywny i skoczył [do piór] suczce która się broniła. I boją się,że Ona z racji tego,że jest większa zrobi westowi krzywdę. Aktualnie ma jakieś tam legowisko i na głowę nie leje. Opcji o kojcu, bądź jakimś dłuższym pobycie nie ma. Cieszę się,że Pani zgodziła się nie oddawać Jej 'punktu przetrzymań' bo tam tylko wchodzą... O wyjściu czy ponownym zobaczeniu psa nawet nie mamy co marzyć... Pani powiedziała,że teraz to z Niej jest kluska. Podobno była w złym stanie [wychudzona, zaniedbana] Podobno straszny z Niej pieszczoch. Taka do tulenia i całowania :loveu: Ale przy tym posłuszna i bardzo wdzięczna. [/I]