Witam wszystkich!:)
Mam na imię Mateusz i od dzisiaj opiekuje się bokserką Limą:)
Zgodnie z moją obietnicą, napiszę parę zdań o sobie:)))
Na codzień jestem pracownikiem polsatowskich "Wydarzeń" oraz studentem kulturoznawstwa (pierwszy rok uzupełniających magisterskich). Poza tym tworzę polskie filmy niezależne - mam na swoim koncie kilka znacznych osiągnięć. Ale to nie jest w tym momencie najwazniejsze:) Najwazniejsze jest, ze Lima ma u mnie nowy, pelen ciepla dom, gdzie na pewno znajdzie wiele milosci:) Postaram sie wraz z moją mamą i moją dziewczyną Kasią dołożyć wszelkich starań, żeby Limka czuła się z nami jak najlepiej:) Zobowiązuje się do regularnego informowania was o stanie, w jakim aktualnie znajduje się Limka. W momencie pisania tego spokojnie spi sobie w swoim legowisku, pomimo malych niestrawnosci żołądkowych;))) troche chrapie...;) ogolnie duzo by pisac;))))
jesli macie jakies pytania do mnie - jestem otwarty:)
pozdrawiam wszystkich serdecznie :)
mateusz