To może ktoś z dogomaniaków chętny na maluszka?? Mi np nie przeszkadza ze chory :) tylko zostawić go u siebie nie mogę :(
Dziś Krakers miał następny zastrzyk. Skóra troszkę lepiej wygląda.
Do tego, w nagrodę dostał nowe szelki bo tamte sie fatalnie zakładało ... Postaram sie zrobić zdjęcia, żeby każdy mógł zobaczyć jaki z niego przystojniak jak sobie idzie na smyczy :) :loveu: