Chyba najpierw wizyta przedadopcyjna :)
Ambra - czy masz jakiś pomysł na tą mała budkę, którą dostał Krakers od Pani weterynarz ??
Trzeba dać komuś kto potrzebuje. On ją traktuje tylko jako zabawkę a śpi w dużej budce mojej suni albo w jej legowisku. Od razu zaanektował coś wiekszego, dzie sie może swobodnie poprzeciągać.. Dłuuuuugiiiii będzie ten jamniorek :)
Jest mały problem. Te czyraki.. One są pewnie gronkowcowe... i mały z tak biedna skórą może mieć problem. Moja mama mówi ze przy chorobie zespole cushinga występuje coś takiego jak skłonność do czyraków
Czy można sie dokładniej dowiedzieć o te czyraki ??
Wszystko brzmi cudownie :-(
Mam tylko jedno pytanie. Schorowany pies- można wiedzieć co mu jest ??chodzi mi o to czy jest to coś zakaźnego czy nie, bo krakers nie moze jeszcze byc szczepiony ,,,
:lol: Napisz koniecznie jak poszła wstępna rozmowa. Ja mam pokazać małego jutro innemu domkowi. ale nie wiem czy coś z tego wyjdzie. Bo im odszedł w grudniu beagle i chyba chcą beagla.
No ale warto spróbować. Bo domek jest super hiper i widziałabym małego średnio z 4 razy w tygodniu .. no może czasem mniej :)
Im bliżej tym mi ciężej. Takiego szczeniaka jeszcze nie spotkałam. I jedno chyba tylko mogę zrobić ... powybrzydzać. domek musi być superowy żebym to dzidzi oddała :-(
Kurcze nie mogłam się zalogować...
Przepraszam za nieobecność ale byłam na pogrzebie w Skarżysku ( za kielcami ) i żywcem nie dało się nic napisać..
Mój mail : [email][email protected][/email]
Co do zdjęć to może jakieś jaśniejsze wyjdą jutro. Sama coś porobię. Ale te co zaproponowała Wisełka są ok.
Ambra- moja koleżanka raczej nie da rady. Ona np w poniedziałek jest poza domem od 7 do 21. i nie ma nikogo kto by mógł z małym wyjść, a już nie wspomnę, że to maleństwo nie powinno tyle siedzieć samo.