Luna jest osłabiona...Ale wet mówi,że szybko jej przejdzie. Królewna ma być rozpieszczana wątróbkam:D Cioteczka Rybba zasponsorowała wizyte u weta-odrobaczenie,odpchlenie... i witaminki dla małej:)DZIĘKUJEMY!
[quote name='GrubbaRybba']Ciocia Rybba pisałam, ale ciocia Marzena nie odpowiadała a teraz ciocia Marzena jest nieobecna na gg. :mad:[/QUOTE]
Żartujesz?:crazyeye:ja jestem na gg na "zaraz wracam".Nic do mnie nie doszło
[quote name='MaJa 75']Ciotka, na następne szczeniaki trzeba zrobić wielką zrzutę. Każdy kto kibicuje i śledzi wątek powinien coś wpłacić. Ja Cię rozumiem - wszystko kosztuje i wet i karma. To są spore wydatki.[/QUOTE]
Plus wymiana podłogi w domu:diabloti:
Super!
A tak się rozjeżdża...
[img]http://images29.fotosik.pl/247/2cfdab587ee7fe43med.jpg[/img]
[img]http://images31.fotosik.pl/320/a379f4e4a6e68072.jpg[/img]
[img]http://images29.fotosik.pl/247/2c5ff23cb39cd987.jpg[/img]
[img]http://images26.fotosik.pl/247/b37e7e404d6d0db2med.jpg[/img]
[img]http://images33.fotosik.pl/321/2f6bef068e2d8da4.jpg[/img]
Łapki są słabe,jak idzie ciagnie je lekko w tyle. Wieczorem idziemy do weta-nie chce jej teraz ciągać...
[quote name='an1a']Jak jest z ich jedzeniem? Mam jeszcze 1kg Brita i nie wiem czy kupować kurczaka. Odbieram Zuzię dzisiaj wieczorem ;)[/QUOTE]
"Moja" je dosyć ładnie-dałam jej puszke na śniadanie...
Maleńska jest smutna:(Nie chodzi tylko śpi lub leży...Może łapki się rozjedżają ze stresu?
[img]http://images27.fotosik.pl/246/71c5bae15a12fe27med.jpg[/img]
[img]http://images30.fotosik.pl/247/1bd98c3c58603ab3med.jpg[/img]
[img]http://images23.fotosik.pl/246/c96d380033c86162med.jpg[/img]
[img]http://images23.fotosik.pl/246/fc20d8e997b82118med.jpg[/img]