Jump to content
Dogomania

ATLANTYDA

Members
  • Posts

    1595
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ATLANTYDA

  1. [IMG]http://images31.fotosik.pl/241/928e59c42ae02165med.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/207/ce656dada7f961f3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/241/cc165ade63443c32med.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/207/bab8c36a8f8f24acmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/241/015e56425477ac00med.jpg[/IMG]
  2. [IMG]http://images32.fotosik.pl/240/91c31cc515c41db0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/207/fc328d3942ab2f1emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/207/bbc097ed73be4d63med.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/208/e7819dc35a0494f9med.jpg[/IMG]
  3. Z gulaszaowania wczorajszego [IMG]http://images31.fotosik.pl/241/2c83c1e9983647f7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/206/95ae44ef4ba1197cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/240/2531a4ecf48f22efmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/207/8b6af49aa98674bamed.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/241/0624e9d9c0f18cbbmed.jpg[/IMG]
  4. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]masz jeszcze tego czornego ciasta :roll::oops: to moje ulubione..... ino czorne jadam :loveu::loveu: oglądanie filmu :loveu::loveu::loveu: no i wogóle poczytałam wsjo z 3 stron- powodzonka w szkółce... niedzielnej :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Ciasta nie mam goście wciągli :evil_lol::evil_lol:,dzięki będziemy się męczyć w szkółce wtorkowej :eviltong::eviltong: [quote name='Luzia&Funia']No tak tylko jeden z moich piesów ma z 20 cm i jak chodzi w wyższej trawie to jej tylko ucha widać :evil_lol: I do domu wraca cała mokra :evil_lol:[/quote] musisz jej kupić amfibie z peryskopem:lol::evil_lol:
  5. [quote name='AMIGA']No właśnie Pankracek i sunia. Suni trzeba nadac jakies imię. To taka mała czarna kluseczka z biała skarpetką[/quote] Proponuję Malinka albo Kropeczka bo ona taka malutka ;),Albo Fizia bo ma pończoszkę :lol:
  6. Dwa pozostałe chyba już jadą do DT;),zostanie tylko mama :shake:.
  7. Super że maluszki znalazły DT :multi:,sunia będzie za nimi tęsknić ,oby tylko szybko znalazło sie dla niej miejsce w hoteliku .
  8. Takie maluchy śliczne zwłaszcza Feluś:loveu::loveu: . Dwa które z mama zostały też słodziaczki :loveu::loveu:.
  9. [quote name='Reno2001']hej, co z tym labem??? Chyba jedynie dla pseudo. To że pies jest po zabiegu nic nie wyrokuje.[/quote] Może coś nie dokładnie doczytałam :roll:ale on nie powinien np trafić do domu w którym musiałby stale schody pokonywać ?
  10. [quote name='wilczyca']nareszcie znalazłam ten wątek (czytałam go wczesniej ale nie doczytałam do końca bo wywalił mi się internet) teraz doczytałam do końca. Nie mam wiele bo muszę obdarować inne psiaki którym to obiecałam ale i do Zaruni się choć troszkę dołożę. Przelew zrobię w poniedziałek konto na Jusstynę85 ? (pytam dla pewności).[/quote] Najlepiej wpłacaj do czarna anda bo sunia jest u niej ,tylko na pw pisz o dokładne dane do wpłaty :lol: Nawet najmniejsza wpłata sie przyda:multi:
  11. Widzę że Kabo ma się nieźle :lol:,gdzie ten domek dla niego:roll:?
  12. dobrze że jeden znalazł szybko domek :p,
  13. pytałam bo było ich pięć ,a ile ich zostało dwa albo trzy?
  14. [quote name='Luzia&Funia']Ale możecie się pochwalić :eviltong:[/quote] no możemy ale nie lubimy :oops: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Bry dzioneczek :p Rano padało a teraz wychodzi słoneczko :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Berek :multi::multi: u nas też pogoda w kratkę [quote name='Luzia&Funia']U mnie nadal leje :placz: Nawet piesy nie mają ochoty z domu wyjść :placz:[/quote] j.w ale mam to nie przeszkadza Bono nawet jak pada to smiga na dworze. Zaraz idziemy na działkę testować kociołek do gulaszu orginalny węgierski :eviltong::eviltong:.
  15. [quote name='liryka']biegajcie kochane, ciocia [B]marchewa[/B] czeka :evil_lol: dt dla jednego malucha pilnie potrzebny!!![/quote] czyli co dwa do MARCHEWA trafią, a dwa też DT znalazły ?
  16. Wiem że się powtarzam ale sie zacukałam z wrażenia :-o:-o Ło matko i córko jakie cudne bordosie :crazyeye::crazyeye:i ście sie wyciumali :loveu::loveu::loveu:. Całe stadko cudne :eviltong::loveu:
  17. Ło matko i córko jakie cudne bordosie :crazyeye::crazyeye:i ście sie wyciumali :loveu::loveu::loveu:. Całe stadko cudne :eviltong::loveu:
  18. Śliczne takie maluszki :loveu::loveu:,szkoda że szybko urosną .
  19. :roll::roll: o losie przewrotny ,oby tylko sie hotelik zgodził . Widać że Qudłaczek bardzo sie ucieszył z wizyty .
  20. Luzia Gratulacje :multi::multi::multi:;)
  21. Tak czułam psim swędem :multi::multi::multi:,Luzie na pewno o Qudłaczka zadba:lol:
  22. No cóż nikt nie lubi jak mu koło pióra robią:evil_lol::evil_lol::evil_lol:. Co z mała haską czy jest jeszcze u Ciebi?
  23. [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10069787#post10069787[/url] Bazarek na Zarę może coś uzbieramy :roll:
  24. [B]chicken [/B]wpisz może w tytule że z dysplazja , będzie czytelniej dla poszukiwaczy domku ;).
×
×
  • Create New...