jesli to prawda....:cool3:
i czy to mieszkanie w domu jest stałe a nie tylko chwilowe bo np wszystkie boksy zajete....
zaloz esi eze chcialy wydac wra zz gratka bekse.
gratka to taka psina że ze wszystkimi sie przyjazni
to jest mloda sunia ona musi miec PRAWDZIWY DOM!!
a nie dom z 80 innymi psami
bo nawet nie wiem jak bardzo by sie chcialo to nie da sie rady poswiecic odpowiednio czasu, dac odpowednio duzo pieszczot etc dla tylu psow! ma sie przeciez tylko 2 rece!!
to jest naprawde WSPANIALA SUNIA i zasluguje na spokojny pelen ciepla dom. Nie taki rozszczekany prze 80 psiurow ;)