Neigh kurcze, nie wiem co pisac, strasznie mi przykro że tak sie to wszystko układa z Tygrysiem, dobry chłopak z niego przecież. Dałam apel na tosim forum, sama tez postaram sie wkońcu coś wpłacić, ale u mnie gorzej niż źle z finansami :placz::placz: